2391
  • Bee
    #2231
    Én sem értem, hogy mit élveznek abban, hogy állandóan ugyanarra a helyre hasalnak, és csak puffogtatnak. Ebben semmi kihívás sincs. Bezzeg amikor késsel a kezedben lopakodsz az ellenfél mögött...
    Igazad van, sokan multiznak ezzel, csak nem magyarok.
  • grebber
    #2230
    Tegnap inditottam szervert azt jöttek külföldiek de az eggyik kimondottan idegesített meg amugy is alapból utálom azt aki csak sniperelni tud semmi mást közelharcot sem ez meg is látszott hányszor halt :)
  • grebber
    #2229
    Még mindig sokan multiznak ezzel!!
  • Bee
    #2228
    sfec,
    nem kell sokat belelőni, ha fejbelövöd az ellent. A multiban könnyebb gyilkolni, mint a single missziókban (mármint a találatarányt tekintve), de a fent említett módszer mindenhol müxik.
    Ha ez nem megy, akkor próbálkozz a késeléssel...
  • Bee
    #2227
    Üdv Gey,
    szívesen játszanék magyarokkal, de az a néha fennt levő magyar szerver nem enged be - valszeg nem 1.6-tal van patch-elve. Amelyik pedig néha-néha elérhető, annak meg szar a pingje. Én már majd' 1 éve nyomom a Vietcongot multiban, de nem értem, hogy miért nincsenek magyarok gyakrabban a szervereken. Ez a játék többet érdemelne. A németeket irtani már kissé unalmas. :) Ha mentek legközelebb (hétvégén) játszani, dobj egy mailt légyszi.
  • grebber
    #2226
    Nincs valakinek kedve ezzel multizni???
  • a.carkey
    #2225
    Drak! Te hol dolgozol?
  • Vanek
    #2224
    a labirintusból hogy kell kimenni?
  • Vanek
    #2223
    hogyan kell megenteni azt a faszt,akit elkaptk az amcsik. van vmi makákóugatásom,amivel a többiek felrobbantják a bombát,de állandóan lelövik azt a faszt...
  • Gey
    #2222
    Ha valaki szívesen csatlakozna egy klánhoz és csaptba kamatoztatná tudását akkor gyertek és nézzétek meg a mi clánunkat mert jó Vietcongozókat keresünk a HMT csapatába... Azért hogy elverjünk minden Német klánt!!!
    Ha valakit érdekel a dolog vagy csak kiváncsiságból akkor látogasson el a honlpunkra =[HMT]=

    Vagy ha mármeglévő klánotok van és szeretnétek egy CW-t (ClanWar) akkor is gyertek el és eggyeztessünk!!!!!

    Azt szeretnénk ha rengeteg ember lenne és rengeteg magyar clán mert létrehoztuk a HUN clánnal a MVKU-t (Magyar Vietcong Klánok Uniója) és aki szeretne csatlakozni ehhez az egészhez az is jelentkezzen!! Az a célunk hogy egy összefüggő Magyar Vietcong Társadalmat hozzunk létre és ehhez a ti segítségetekre is szükség van....=[HMT]=
  • olasz
    #2221
    Hali!Multin játszok semmilyen cheat-et nem használok és majdnem minden szerver kidob és ezt írják ki hogy You are cheating#128 penality kicked!Nem tom miért!Légyszi segítsetek hogy lehetne ezt megoldani
  • Ben C
    #2220
    hmmm...nem annyira :D
  • rekettyes
    #2219
    Legalább jó sokáig tartott a letöltés?hehe
  • Ben C
    #2218
    Nem tetszik :((
  • rekettyes
    #2217
    cserébe majd ha eljutsz arra a pontra ahol én elakadtam és te tovább tudsz menni válaszoljál már légyszíves =)
  • Ben C
    #2216
    Rendben. BF topikba letoltak ezért a kérdésemér hogy "le vok maradva" :D:D XD XD XD
  • Mayday
    #2215
    Kovetkezo Splinter Cell legyen, sztem alapjatek, mindenkinek erdemes vegigjatszania legalabb egyszer!
  • rekettyes
    #2214
    Egyértelműen jó választás . Bár nálam a Medal of Honor-ral egy szinten van nemigen tudnék dönteni a kettő közül. Hihetetlen jó hangulata van.

    Viszont még mindig el vagyok akadva ugyanazon a ponton amit leírtam alább.

  • Ben C
    #2213
    Most töltögetek HDCről, és a:

    BF 1942
    Mohaa
    Splinter Cell
    Vietcong

    játékok közül a vietcongot kezdtem el tölteni... Megérte??
  • Vanek
    #2212
    vmilyen másik tunnelt kell keresni,ahhonan a vityik jöhetnek. van nálam c4es és azt a tunnelt kéne felrobbantani. ez a küldetés...
  • Koala
    #2211
    Sziasztok! A Vietcong alap játékból az Uncensored Editionhöz külön patch van? A gamecopyworldön csak alacsonyabb verziószámú cracket láttam, mint a símához. Akkor most tényleg kell külön patch meg crack?
  • rekettyes
    #2210
    sziasztok segitsetek mar legyszives

    van egy pálya ahol lezuhant helikopterből indulunk el.
    ennek egyik szakaszán képtelen vagyok továbbjutni.

    előreküldöm a felderítő csávót és pár lépés után durranás-meghal .Semmi jel, hogy lelőnék,sehol senki, közelről sem látni, hogy csapda lenne. Meg ha csapda lenne azt nyilván
    jelezné.Egyszerűen nem tudom mi van .
    Talán taposóakna?


    ha én megyek arra én is meghalok.
    Viszont rájöttem , hogy ki tudom kerülni a pályának ezt a szakaszát a bokrokon keresztül, de a többieket nem tudom magammal vinni, mert ők
    egyből belerohannak a robbanós helybe.

    Mit lehet ilyenkor tenni?
    Legalább lenne olyan kód , hogy halhatatlanság de nincs.


  • Herold
    #2209
    Ebből bajosan lehet megállapítani, hol is vagy. Többet mondj a pályáról.
  • Vanek
    #2208
    Egy katlan szerűségbe vagyok,kijöttem a hosszú lyukból,kint lenyírtam mindenkit,találtam egy bunkit,telefonáltam,jött még 10 vityi aztán semmi... ???
  • sfec
    #2207
    Hali. Mért esik össze az emberek textúrája és mért kell olyan sokat belelőni az emberekbe?
  • Mayday
    #2206
    Nincs esetleg lampad?
    Esetleg az 'L' betuvel bekapcs?
    Ez csak tipp, nem biztos...
  • berlinboy6329
    #2205
    SEGÍTSEN VALAKI!!TUNNEL RAT NEVŰ PÁLYA.SÖTÉT VAN QRVÁRA ÉS A F*SZOMBA SE TALÁLOK KI!NICS FÉNY!ALAGÚTBA BOMBA VAN:HELP!
  • Cat #2204
    Patcheld fel a játékot 1.6-ra utána már be tudsz lépni a nyitott szerverekre.
  • berlinboy6329
    #2203
    Most 3. level.Hová rakjam a c-4-est?
  • berlinboy6329
    #2202
    Kellene 1 kis Help!!A 2. levelen van olyan,hogy kövessem az ellen lábnyomát.Hát lábnyomot nem találok de megyek.van 1 csapda belemenek felrobban feléltetem magam,és megy irtani.aztán híd. leölök mindenkit megyek egyenesen és 1xcsak zsákutcába futok.merre menjek a híd után?
  • janos666 #2201
    WWW.hdc.atw.hu, itt fennvan a teljes játék és a fisht alpha kiegészítő is.
  • janos666 #2200
    Ez is törtszerveres játék? Mert sehova nem enged fel, de nem indokolja semmivel.
  • Tom3 #2199
    Mongyatok egyhelyet! lecci
  • Tom3 #2198
    Bocsi de nem tudom honnan lehet letölteni ezt a játékot.Eddig csak a Multiplayer Demo-val játszottam.(Tegnap szedtem le.)
  • Serpa
    #2197
    nincs vmi patch, ami a cenzúrázott verziót, cenzúrázatlanná teszi ???

    naa ...
    igazi magyaros mondat !
  • Vanek
    #2196
    van magyarosítás?
  • Punker
    #2195
    honnan szedted le?
  • nagykispeter
    #2194
    Valakinek sikerült a magyaritást betenni a játékba mert ami írva van hogy AME könyvtárba kell bemásolni ,olyat nem találok sehol!Mármint a vietkong frőkönyvtárba nincs ilyen hogy AME!
  • jerome
    #2193
    Sziasztók.
    Nekem az a nagy problémám volna,hogy játék közben kiakad a gépem és azt írja ki hogy a videókártyát visszaállította alaphelyzetbe mivel valamít nem tud kirajzolni, és keressek egy másik drivert hozzá. Ez nagyon furcsán csak azóta jött elő, miota feltettem az 1.60 pach-et. ATI RADEON 9200 kártyám van, letöltöttem hozzá a legújjabb drivereket és még mindig ezt csinálja. Nagyon megköszönném hogy ha valaki tudna segíteni.
  • nagykispeter
    #2192
    Valakinek sikerült a magyaritást betenni a játékba mert ami írva van hogy AME könyvtárba kell bemásolni ,olyat nem találok sehol!Mármint a vietkong frőkönyvtárba nincs ilyen hogy AME!