2391
  • Romeo One
    #2391
    Kicsit régi a kérdés, de hátha....
    Ezt nekem is csinálta XP64 alatt. Átraktam XP32-re ott még egyszer sem.
  • GrenShadow
    #2390
    Szevasztok.
    Én most töltöttem le a Vietcongot meg hozzá a Fist Alpha-t és nem akar menni a szerveres része.
    A szervereket tudom frissiteni meg minden csak nem tudok rájuk csatlakozni :/
    Erres szeretnék megoldást kapni ha lehet :)
    Kössz
  • Madi92
    #2389
    :(
  • Madi92
    #2388
    Hali mindenki!
    Látom nem nagy a forgalom, de azért hátha:\

    Szóval nosztalgiázni akartam a játékkal, és a második pálya végéig minden faszányos is volt, de a végén ledob az asztalra:( Nem tudom mi lehet a baj, de ha valaki tud valami okosat mondani, esetleg valami pályaátugró kódot adni azért hálás lennék!
  • John Cena
    #2387
    senki nem ír már?:S
  • Visitor
    #2386
    én mennék, ha a netem stabilabb lenne és nem dobálna ki :)
  • Donn
    #2385
    Valaki még szokott multiban nyomulni?
  • Visitor
    #2384
    Azt én is hallottam hogy a 2 szar, ezért nem is rontom vele az első élményét :) Vietnam színt azt hiszem nekem túl nehéz lenne (még) :D
  • wittman
    #2383
    Kár hogy a 2. rész egy kalap szar lett. El tudnám képzelni egy mostani új grafikai motorral a vietnamot. De még egy ilyen jó játékélményű nam-os game hátha lesz. PL FarCry engine-vel is tökéletes lenne. Nem is kéne jobb.
  • wittman
    #2382
    Vietnam fokozat a legdúrvább. Még most a kedvenc vietnamos FPS-em. Egyben a legjobb ami eddig kijött a kisebb bugok ellenére.
  • Visitor
    #2381
    Hardon de jó újra játszani =)
  • Antiga
    #2380
    melyik kell hej joe?? wanna be your dog?? youtuben fennt vannak de dobj meg egy privivel :)
  • Colton
    #2379
    HI ALL!!!

    A ZENÉJÉT HONNAN TOM LETÖLTENI????
  • peti01
    #2378
    sziasztok kérdésem van-e hozzá magyarositás és ha van hol találom meg köszi a segitséget
  • Animefox
    #2377
    Emléxem nem tudtam felkapcsolni a lámpát és nem is tudtam hogy lehet és fényrudakkal világítottam 20 méterenként.. hú de izgi volt és fosatós. Aztán rájöttem hogy van világítás. igen L
  • Animefox
    #2376
    Emléxem nem tudtam felkapcsolni a lámpát és nem is tudtam hogy lehet és fényrudakkal világítottam 20 méterenként.. hú de izgi volt és fosatós. Aztán rájöttem hogy van világítás. igen L
  • nxfn
    #2375
    loál, én meg --HUN--nxfn D:
  • Animefox
    #2374
    Én --HUN--Animefox vagyok .. valaki játszott már velem? :D
  • GYILOKOLI
    #2373
    Sziasztok!nekem az a kérdésem hogy tudok lan szervert csinálni?Mert amikor arra megyek hogy host game akkor elinditom a játékot mindent beállitok (azt nem tudom hol kell hogy lanba legyen)és amikor játszok egy idő után kidob és kiírja join faild cdkey in use
  • lammaer
    #2372
    Ezt anno mindenki megszivta szingliben... emlekszem, en a falat tapogatva mentem vegig az alaguton, mire veletlenul kiderult, van elemlampa :)
  • jointeer
    #2371
    asszem L
  • Örm
    #2370
    Az első alagutas résznél, hogy lehet fényt kapcsolni mert tök sötétben nem látok semmit, a fény jelző meg már elfogyott?
  • jointeer
    #2369
    up
  • jointeer
    #2368
    a HB206 mit jelent a verziószám mellett a szervernézegetőas képernyőn? mert nekem nincs ilyenem és azt hiszem emiatt nem enged be egyikre se.
    valamelyik addon?
  • Ny Papa
    #2367
    Aki tudja válaszoljon.Helikopteren vagyok akit tudok kilövök,majd kiszállok és úgy lövök le mindenkit . A hídnál kilövöm a hegytetéjén levő mesterlövészt is , Tovább, hogy lehet haladni
  • Ny Papa
    #2366
    Fönt vagyok a hidnál, megöltem mindenkit még a hegy tetején lévő mesterlövészt is.
    Felettem helikopter köröz és tovább nemtudok haladni
    mit kell csinálni.( Vietkong )
  • Ny Papa
    #2365
    Köszönöm szépen, hogy válaszoltál
  • wittman
    #2364
    Mert ott borzasztó gyorsan kell betámadni és leszedni az embereket, akik gránátozzák a többi harcoló katonát, majd utána go fel a viet támaszpontra és zúzz bele, mert nagyon sokan vannak, ja a sziklán meg egy viet mesterlövész.
    A lényeg, hogy kezd onnan újra amikor a dzsippel indulsz, mert a kocsival is sietni kell felfelé, hogy időt nyerjél meg hát ugye rádión keresztül is segítséget kérnek. Úgyhogy Go Go Go!
    Sok sikert!
  • Ny Papa
    #2363
    Aki tudja válaszoljon legyen szives,Az autóval felmegyek a hegyre, szikla zárja el az utat. Utána elindulunk megölünk egy pár embert és vége ajátéknak miért van ez.
  • wittman
    #2362
    Hangtompitós pisztollyal leszeded az alvó vieteket meg a járört és utána bemész a ketrecbe a bajtársdért majd utána adod a jelet a többieknek(automata) és azok betámadnak a tábortűz felől az ott lévőkre, te meg angolosan távozol a rabbal, ahol hátulról bejöttél. Nem gyenge rész, de nagyon ott van.
    Most nyomom harmadjára, de Vietnam módban.
  • Sheke
    #2361
    haljátok azt a részt hogy kell:kiszabadítok egy embert a ketrecből és azzal mit kell csinálni
  • jointeer
    #2360
    na ez gyó vót.
  • jointeer
    #2359
    hol az msn címed?
  • UnknownAsshole
    #2358
    [email protected]
  • UnknownAsshole
    #2357
    Amugy ez igy nagyon szar! mindig fell kell mennem sg-re és megnézni hogy írtál-e? ha akarsz játtszani akkor keress MSN-en, ha nem akkó nem. gondold meg
  • UnknownAsshole
    #2356
    Tartozol már valamijen CLAN-ba ?
  • jointeer
    #2355
    de akkor inditsd már a szervert
  • jointeer
    #2354
    volt egy hungary szerver is azt abba léptem be
  • UnknownAsshole
    #2353
    Különben leírtam neked tegnap amikor mondtad hogy csinálljak szervert.
  • UnknownAsshole
    #2352
    de lehet megint ha akrod (akarjátok)