95
Kevin Smith filmek
  • Seten
    #95

    Nem, a faszt angolul teljesen másképp mondják.

  • Seten
    #92

    Mi az? Az a neve.

  • MrSpock
    #91
    Ez érdekes ,mert hülyén hangzik,de végülis csendes,mert ugye tud beszélni,néha szokott is.
  • apocalypse0
    #90
    Mi az, hogy Csendes Bob?
    Jéjzusom
  • Reyes
    #88
    Tökmindegy... Nem kell magyarázkodni...Hülyén hangzik, és kész
  • Seten
    #87

    Hülyeség. A néma az nem tud beszélni. Ne keverd itt bele a szlenget. Magyar szlengben a büdös életben nem jelent a néma csendest.
    Szar a fordítás és kész.

  • akyyy
    #86
    én ehez már csak azt füzném hogy:
    Hülye gyerek, megegyelek, nem eszlek mert hülye leszek!
  • ROKICA
    #84
    egy csomo helyen vagy több helyen Néma Bob, másrészt szlengben a csendes jelenthet Némát(ez a film pedig eléggé szlenges), harmadrészt pont attól hogy csendes lehet a beceneve Néma Bob..

  • quack
    #83
    egy csomo helyen csendes bob-ként van neten, másrészt silent sem némát jelent hanem csendes-t, harmadrészt Bob sem néma csak csendes


  • ROKICA
    #82
    igen. én is azzal a címmel láttam. és jobb is mint a TOPIC címe.. de a Topic attól még rendben van:)
  • ROKICA
    #81
    igen. én is azzal a címmel láttam. és jobb is mint a TOPIC címe.. de a Topic attól még rendben van:)
  • Reyes
    #80
    "Jay és Csendes Bob" LOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL WHÁHÁWÁHWÁWHÁHÁHWÁHWÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Az Jay és NÉMA Bob...
  • ROKICA
    #79
    dc? nem kell az a félresikerült xar p2p-k szégyene::|
  • nyamiag #78
    dc-n fenn van soundtrack
  • nyamiag #77
    Ha igaziak lennének, akkor én tuti szétverném a fejüket! -.-
  • ROKICA
    #76
    gondolod kérdezném h honnan lehet a részletet leszedni ha meglenne a film,,,?
  • berlinboy6329
    #75
    Az internetes is nagyon nagy amikor a kajáldába visszaírnak.
  • berlinboy6329
    #74
    1xŰ.Meg kell vágni Goldwave-vel.A zenét is onnan szedtem ki amikor beszállnak a csajok kocsijába a boltnál.
  • Punker
    #73
    #36
  • ROKICA
    #72
    ja és ezt valaki meg tudná szerezni nekem mp3 ban?:)
    Jay és Néma Bob rap:

    Faszt, faszt, faszt!
    Beszopod a faszt, bekapod a nagy fasszt!
    Picsafasz, picsafasz, csá, csá, csá!
    Füvet szívsz, füvet szívsz!
    Koxot nyomsz, vedelsz sört, sört sört, sört!
    Kiszív joyát! Mi szív joyát!
    Tekerd be és szívj joyát!
    Fizess elo kis gempa, lóvét nyom markomba!
    Hogyha nem jön az a lé, akkor húzzá elfelé!!!
    Dzsumbi csa-haj jajj, hú de jó, hú de jó, hú de jó!
    Ráfázol ha rámászom-szom de jó, de jó ááá...
  • ROKICA
    #71
    valaki le tudná írni ezeknak a Jay és Néma Bob filmeknek a címeit.. mert asszem éncsak egy részt láttam belőle
  • mukika
    #70
    Clerks 2 trailer
  • Bucser
    #69
    Nem tudom Én is hamarabb láttam a Jay és Csendes bobot mit a Shop Stopot, de Shop Stop nagyon nagy rulez volt:) Amikor jött a rágóagitáló fószer:D Amikor a tata elment a budira amikor a főhösünk és kedvese épp a szexuális aktus fogalmáról értekezett ezek mind mind kicseszettül ütős jelenetek:D (

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Én lefeküdtem előtted 5 nővel te meg leszoptál több mint húsz pasit és azt mondod, hogy nekem volt több emberrel szexuális kapcsolatom?":D
    vajon kire ualhatott eza rész:_D

    BTW: Dogma meg aztán extrán ütős és a Mallrats is nagyon jó valamint a COmic Strip szintén. (jó kis romantikus vígjték nem túl nagy happy endel:) És a popu filmjei közül is nagyon aranyos volt a Jersey Girl:) Én imádom Kevin Smith filmjeit:) Mondjuk lehet beteg vagyok mert Woody Allent is imádom mint rendezőt:D Jobban szeretem a keleti party független filmgyártást mint a blockbustergyártó hollywoodot...
  • odex
    #68
    beírnám ide hogy lama az a film ozt eljönnének ide is repcsivel?:D amúgy jófilm:D
  • GOAViktor
    #67
    Valaki nem tud a Degrassi-hoz egy feliratot?
  • winnie
    #66
    a jay és néma bob egy populárisnak szánt film volt - igazán az eredeti trilógia az, ami nagyon jó.
  • Adrian Graves
    #65
    Silent Bob, ami Csendes Bob-ot jelent, tényleg. Bár a magam részéről is elfogadhatónak tartom a magyar megnevezést.
    Hát... maga a nevek által alkotott címet viselő film nekem nem jött be.
    A Shop Stop és a Dogma annál inkább.
  • Gorvik #64
    hö-hö


  • Punker
    #63
  • Bandew
    #62
    Lehet csak azért, mert ti azt láttátok először. Nekem a Shop Stop volt az első KEvin Smithes élményem és nekem az az alap. Tehát Csendes Bob nem Néma Bob és Alföldi a tuti. :-D
  • VinylToy #61
    nekem is az jött be, ez is gyengus, meg a Shop Stopos is :D
  • Gorvik #60
    Pont ma vettem meg a Gamer magazin Shop stopos számát (2004/09-dik ki volt rakva az előtérbe. No comment...), így frissen tudok nyilatkozni.
    Szóval, inkább tűrhető, de nem annyira jó. Inkább akkor már a Jay és Néma Bobos szinkron.
  • Bandew
    #59
    Sztem Alföldi a Shop-Shopban nagyon jó volt!
  • Gorvik #58
    Egyet sajnálok. Hallottátok már Jay eredeti (angol) hangját? Na, az odabasz. Sajnos nagyon nem tudják eltalálni szinkronban.
  • Gorvik #57
    Tévedtem...
  • Gorvik #56
    Most látom először, eddig nem nagy durranás, mint az előző része
  • Punker
    #55
    Shop Show kezdődik Tv2-őn!
  • Bandee1987
    #54
    "Mocskos baribaszó" :)
  • Mbala
    #53
    A Dogma ugyanolyan jó, mint a Jay és Néma Bob visszavág! Nincs helye a vitának, mindkettő rohadt jó film! Az Ali G teljesen más stílus, de nem lehet egyiket sem hasonlítgatni a másikhoz, túl jok ahhoz
  • Punkerwork
    #52
    igen, mert elöször az ember olyasmit várna mint a Clerks-ben vagy a Mallrats-ben.