134
itt lehet praktikákat és egyebeket megbeszélni a keletnémet csodákról :DD
  • S2000
    #134
    Sziasztok, van egy ilyen Trabi emblémám, egész jó állapotban, de sajnos nem tudom hol tudnám meghirdetni, van valam ötletetek?
  • Mojlepque
    #133
    Igazat megvallva sosem volt a kedvencem, habár örök sláger volt mindig is.
    Nem tetszik maga az új projekt nekem, viszont annál inkább hogy saját magukat állítják ellentétbe.
    Pl: régi szoc-os kinézet és maximum környezetkárosítás
    modern vonaltervezés, áramlatos alak és környezetbarát felhasználás

    bár hallottam, és láttam mennyibe fog kerülni kb... ...inkább maradok a Toyota Prius-nál, majdnem ugyan az a kategória árban...
  • zoliii
    #132
    2009 Frankfurti Auto Show.
    Az új Trabant prototípus leleplezése :D
    Az új elektromos Trabant 2009
    Nekem az eleje azokkal az ocsmány lámpákkal, tökre nem tetszik :D
    A hátulja elmegy, bár a csomagtartó alatt a hátsó lemez is fura egy kicsit. Amúgy baromira nem hasonlít a makett-re!!! :D
  • zoliii
    #131
    Így se lenne rossz, csak a hátulja nincs megcsinálva :(
    Trabi
  • tomkeller
    #130
    Szeptemberben jön a New Trabi 2009 - Frankfurtban mutatják be http://href.hu/x/90jt
  • Vlala #129
    Prokee autója? Mi a fene?
  • jocking
    #128
    Hali!

    Egyik ismerősömnek ellopták az autóját. Elég feltűnő kocsi, úgyhogy érthetetlen, miért tették.
    Itt bővebb infó:

    http://belsoseg.blog.hu/2008/11/05/nem_a_legjobb_reggel

    A rendszám AMT-794. Aki látja, mindenképp szóljon a rendőrségnek. Köszi.:(
  • Bexter
    #127
    Köszi infot :) Igy már kezd kialakulni bennem mibe is akarom vágni a fejszém :)
  • Vlala #126
    A 200-300 ezer nem az "életbiztosítás" kategória.
    Gondolj bele, ehhez szét kellett barmolni egy Suzuki Samurait, amely "hobbi célra" (papírok nélkül) is belekerül kb. ennyibe. A Trabi Tramp-kasztnihoz szükséges átalakítások, profi hegesztés, lakatosmunka, szerelés már inkább a dupláját hozza ki végösszegnek.
    Persze, barkácshajlamú emberek otthon is megpróbálhatják - kizárólag saját felelősségre.
  • Bexter
    #125
    Üdv emberek.
    Infokat gyüjtök arról hogy kb mennyibe kerülne egy ilyen megalkotása. Persze polo motorral és egyebekkel.
    Volt aki 200-300 és volt eddig aki 1 millára mondta.
    Szóval help :)
  • jocking
    #124
    http://palyazat.indavideo.hu/video/Trabi_Rider
    Ezt nézze meg mindenki...:)
  • Vlala #123
    Először is BIG respect, hogy kétüteműbarátként is gondolsz a környezetvédelemre.

    Nézz szét itt, szerintem egy ilyet keresel.

    Ezt azért olvasd el előtte.
  • endre b
    #122
    ziasztok!

    Segítségre lenne szükségem... 2ütemü trabiba akarnék katalizátort szereltetni...... hol, mennyiért? mi folyamat menete? HLP PLZ !!! THX!!!
  • jadika
    #121
    haliho mindenki aki szereti a trabikat meg az is aki nem az kattintson ide:
    http://trabinevelde.hu/latog.php?id=955558
  • pzolika978
    #120
    Ha még aktuális, a hátsó ülésrről eltolod,vagy magad felé vagya szélvédő felé és egy határozott mozdulattal felhúzod.
  • IvecoPeter
    #119
    Nem régen egy 1.3-as 4 ütemű wartburgal kelültem össze.
    Sztem egy kezdőnek ez a legjobb.
    Autómata váltóval meg szervóval mindenki tud vezetni.
    Olyan kérdésem lenne hogy hogy lehet a fejtámszt kivenni?
    Állítólag van valami gomb de nem talállom.
  • pzolika978
    #118
    Köszönöm a gratulációt.
  • Vlala #117

    Ritka ilyen szép példányokat találni.
  • csoola
    #116
    nekem egy yamha dt-m van és 2T:P
  • pzolika978
    #115
    Sziasztok!
    Nekem van egy 1984-es Wartburg 353w típusú autóm. Nagyon szép 100%ig gyári állapotban van. Képek róla a kep.tar.hu oldalon keresőbe írd be pzolika978. Szép képek érdemes megnézni.
  • Magnumrolcsi
    #114
    Készűlt teveszőrből is :)
  • zoolee
    #113
    Tök jó ez a grafikai tuning.
    Bár naon láccok hogy nem eredeti.
  • Dred bíró
    #112
  • Daza500
    #111
    Nem csak Wartburggal üldözték a rosszfiúkat

  • tujon
    #110
    zsír
  • Daza500
    #109
    Up !

    Tuningoljunk
  • Frank99
    #108
    Need for Speed: Most Wanted????
  • Vlala #107
    már láttam élőben nyomulni! Ez egy vadállat! (az meg a másik, aki építette... jó értelemben persze!)
  • sferrari
    #106
    Leírás: Gyorsulás 0-100 km/h: 3.8s, 2db Honda CBR 1000F motor (304 Le) + nitro (120 Le), 6 sebességes szekvencionális váltó (hátra meneti fokozat nincs), egyes sebesség vége 100 km/h, BMW lengőkarok, Kawasaki tárcsafékek, Forma 3000-es felnik gumikkal, Renault lámpák.
  • sferrari
    #105
  • DEXTER92
    #104
    #61 -> Huhh! Német autópálya-rendőrség!
  • Nem
    #103
    af
  • tujon
    #102
    na bocsi hogy eddig nem irtam le de őszintén el is felejtettem!
    alufelni (R14 185/65-ös gumikkal), sport tükrök (Fiat), bőr sportkormány, bőr kalaptatrtó, bőr napellenzok tükörrel, egyedi szélvédő (elöl, hátul), napfénytető, egyedi ajtókilincs, az első lökösön is lett változtatva, fordulatszámmérő, benzinszint mérő, BMW sportülések, ültetés (elöl hátul) nagyából ennyi!
    megvan a műszaki is most lettek kicserélve a lengéscsillapítók elöl hátul a kerékcsapágyak elöl a laprugó öningitó csere aku csere féltengely csere függőzve fékek mind a négy vadi finom új röpsúly alaplappal megszakitokkal nagyából ennyi amit még cserélnem kell az a kuplung tárcsa mert csúszik a kuplung de utánna már kész! vagyis remélem!
    az a baj hogy kb fél év mulva el akarom adni mert venni akarok egy kicsit másabb autót lehetőség szerint majd meg látom mennyi pizem lesz olyat szeretnék amit nem kell majd bütykölni. az az autom már tök gyári lesz mert én még 1x nem figok semmi féle tuningolásba belefáradtam csak pénznyelő!!!
  • LittleL
    #101
    oké.
  • tujon
    #100
    háááát sokba nagyon sokba! most van műszakizni ugy hogy még többe!

    nem akarok hazudni olyan 150-200k között szerintem majd holnap elmondom hogy mi is van benne!
  • LittleL
    #99
    mennyibe van neked ez a Trabi ?

    egyébként szép.
  • tujon
    #98
    de igy nekem bejon barmint a #96
    vagy nem?
  • Zozo76
    #97
    se :)
  • tujon
    #96
    akkor igy
  • tujon
    #95
    az én Trabim :)