4904
hűtés
  • Csibe13
    #97
    Vettem Coolermaster HSC-V62es hütöt.
    Fordulatszámszabályzós 3000-6800 fordulat közt.
    AMD 2000+os proci max terhhelésen 48 fok.
    Ja, 6200 netto. De megérte.
  • Jacek
    #96
    itt hutesrol is szo van????:))
    Vettem egy Coolermaster Fujiyamat hatt nem annyira meggyozo.
  • Borg
    #95
    Épp ideje volt.
  • [Walaki]D`Lair
    #94
    no comment...
  • Borg
    #93
    Vegyél valami 2 ventis 300Wosat.
    Nagyobb teljesitményű felesleges, a 2 venti meg még segiti is a házad hűtését.

    Nekem enermaxból van, az alsó venti állitható fordulatú, a hátsó meg szabályozott (alapból 1900on megy tehát nem is hangos egyátalán). 15+áfa körül van, vagy már olcsóbb is talán...
  • izb
    #92
    Ebben a formában igazad lehet:))
  • izb
    #91
    Ez a poén kb 1 évvel ezelött élte fénykorát!!
    Offolást anno te kezdted,emlékezz vissza!
  • dikki*yysw
    #90
    A procihűtőm meg úgyis elnyomja a táp hangját, úgyhogy jöhet akármi. :)
  • dikki*yysw
    #89
    Ja hülye vagyok :)

    Hát Enermaxra nincs 25-30 ezrem, talán egy Codegen majd. Acorpot meg dobom ki a szemétbe.

    Meg asszem beszerelek két 8x8as ventit, áthúzatni a levegőt a házon.
  • NaNoKuTyA
    #87
    értelmesebb választ légyszi! én nem értek ezekhez a dolgokhoz! amugy játék közben beáll 60-61-re!! szóval?
  • [Walaki]D`Lair
    #86
    Jó most ne offoljuk már szét a topikot ha lehet...Meg amúgyis ha nem érted a humort akkor OK....
  • izb
    #85
    A forum attol lesz magas szinvonalu,hogy a userek miket irogatnak ide!!
    De övön aluli válaszokra nincs szükség!!
    Azzal nem segitesz!!
  • [Walaki]D`Lair
    #84
    Miért? Szerintem ez egy nagyon építő jellegű hozzászólás volt, mely nagymértékben emelte a fórum, amúgyis igen magas színvonalát....
  • izb
    #83
    Kérdés mennyi lovettád van!!
    Másik kérdés,hogy mennyire szereted a zajos gépeket!!
    Codegen nem gyárt rosz tápokat,csak egy kicsit hangosak,de ocsok!
    Enermax ,hát egy kicsit drága,de halk,és élettartam garancia van rajta!
    Igy szerintem nem kérdés melyik a tuti befuto!
  • dikki*yysw
    #81
    Mennyi ez a Thremaltake táp? A házhoz kapott 300W-os Acorp most TÖKKOMOLYAN mondom, hogy melegebb levegőt nyomat, mint az 1200 W-os Braun hajszárító! Kéne venni vmi normálisat, persze tudom van Chieftek meg Enermax, de valami megfizethetőbb kéne.
  • izb
    #78
    Sajnálatra mélto egy pacák vagy!!
    Segitsél,azért van ez a forum!!
    Ha nincs mondanivalod,inkább maradj csöndbe!
  • [Walaki]D`Lair
    #77
    de. Elméletben ekkor már csökkenti az FSB-t.....
  • [Walaki]D`Lair
    #75
    süssél rajta palacsintát :DDD
  • DeXoSZ
    #74
    Szvsz kevés hozzá az a hűtő..
  • NaNoKuTyA
    #73
    Sziasztok!
    Most vettem egy amd xp 1,73GHZ (2100+) procit CoolMaster DP5-7JD1B Silent hűtővel és ha csak simán fut az windows xp akkor 57 fokos!! Ez normális?? Proci hiba, vagy szarul méri az alaplap a hőmérsékletet?? Ötlet??
  • dikki*yysw
    #70
    Neki meg 42-43. Érdekes.
  • dikki*yysw
    #69
    Nekem meg tényleg fűteni lehet vele. Cu5TB, és 61 fok Windowsban. Szákszol.
  • [Walaki]D`Lair
    #68
    :DDD ZÁRT
  • [Walaki]D`Lair
    #67
    JELEN Pillanatban TÁRT gépházzal 40C°a proci. Terhelten 44-45...
  • [Walaki]D`Lair
    #65
    Érdekes...nekem gyári hűtés, rajta van a fekete cucc és terhelten 44°C pedig 1.65V-on húzatom...
  • barret
    #63
    ház oldalát vedd inkább le...7 fok minusz,terhelésen.
  • Gerry
    #60
    Most így hirtelen nem tudom, de van egy csomó elektronikai szaküzlet a városban, valahol csak kapsz, de ne számíts rá, hogy azonnal az első helyen tudnak adni, mert nem mindenhol van mindenféle kindi, de ami nekem bevált módszer, hogy egy másik rossz alaplapból szedem ki a hasznosítható darabokat...

    Hadd dicsekedjek egy kicsit:
    A hétvégén sikerült megcsinálni egy Shuttle i815-ös alaplapot, amin 8 db kondit cseréltem ki apámmal, majd még egy Celeron 667-es procit is helyrepofoztunk, aminek ki volt törve 2 lába, forrasztottunk bele két másik, rossz prociból kiszedett lábat, és ami a legviccesebb sikerült, 2 napja stabil 30 celsius fokon üzemel fagyásmentesen a cucc...

    Ezt csak azért írtam le, hogy nyugodtan próbáld meg, elég jó esélyed van arra, hogy rendberakd az alaplapodat. (Nomeg olyan jó eldicsekedni ilyesmivel másoknak...)
  • [Walaki]D`Lair
    #59
    Végülis...Hol tudok keríteni 1400mf-os kondit?
  • Gerry
    #58
    Egy próbát megér, ha bejön 70Ft-ból van egy jó alaplapod, ha meg nem, buktál 70Ft-ot + pár perc melót...
  • [Walaki]D`Lair
    #57
    Ja csak valszeg azért mert kapott egy túláramot...Tehát nagy valószínűséggel nemcsak ez a baja, de csak ez látszik külsőleg...
  • Gerry
    #56
    Már csináltam ilyet egy pár alaplapon, van egy ABiT VH6-osom, amit ezért dobtak ki, én meg vettem egy 1000mf-os és asszem 6V-os kondit (ez ment ki benne) 65Ft-ért, és kb. 10 perc alatt kicseréltem a pukkant kondit a vadi újra, és azóta, (kb 1 éve) stabilan müxik a gép egy 1100-as celeronnal...
  • Gerry
    #55
    Azt egy 10 perces melóval helyre lehet hozni, kb 60-70 Ft-os költséggel. Már, ha tényleg csak egy kondi ment szét...
  • [Walaki]D`Lair
    #54
    Ja...0.5 Voltal kevesebbet adtam a procinak hogy ne melegedjen annyira...

    Amúgy az egyik kondenzátor durrant ki rajta...(Abit KT7)
  • Borg
    #53
    "Review des TITAN TTC-CU5TB Kühlers:"
    32dBA

    Erről volt szó:) Vagy erről is.

    Én vágom hogy te másik tipust mondtál, de pl csarli nem:)
  • Laalee
    #52
    esetleg szar az mbm5 :D
    ilyen procit egy fop32 es bordaval, es egy vga huto ventivel jaratok nincs tobb 50 foknal
  • Laalee
    #51
    sot ha a mikrofont 1 cm re a ventilatorhoz teszed meg tobbet fog mutatni... de te meg minidg a ct tb rol beszelsz... en meg nem... a cutb gyari leiras szerint is 32db.

    ott a link amit irtam ez rez betetes.

    ha meg halk huto akkor rez zalman csak fizesd meg...
  • #50
    sziasztok!
    a következő kérdésem lenne: adott abit va6-os alaplapban egy 700Mhz-es celeron II proci. nos az mbm5 program szerint a hőmérséklete a bekapcsolás után rögtön felkúszik 77 fokra. se le se föl nem mozdul. ez normális ez a hőfok? vagy valami jobb hűtés kellene? van valami tippetek, hogy milyen venti lenne jó?
    előre is köszi!!
  • [Walaki]D`Lair
    #48
    Télleg jó! Én is olyat használtam az Athlonon...2hétig...utána végleg tönkerement a gép...(alaplap miatt)
  • Csarli
    #47
    Viszonylagosan halk, tudom, hogy 32Db van a leirasaban, de zart hazban ez a tipus nem hangos. Szerintem gond nelkul alhat ezzel egy szobaban valaki, ellenben pl. a globalwines porszivokkal. Igazan halk huto nincs mar ebben a kategoriaban szerintem, csak a hutes rovasara. Nagy bordara szerelt 2000-2800rpm koruli ventillator kell, ha halkat szeretne valaki, de ilyenbol en meg csak nem is hallottam olyanrol, ami megbizhatoan jol hut, a +10 fokot pedig nem eri meg a 'minimalisan' halkabb megoldas.
  • Borg
    #46
    Nem értem mi halk ezen, 32dBA egyátalán nem halk.
    Vagy most nem ugyanarról a hűtőről beszélünk?
    25dBA alatt már lehetne halknak nevezni esetleg..