22
  • Munch
    #22
    KeFe, egy ismerősöm vett egy Panasonic Projektort, most lehet kapni a METRO-ba. Az is 500E, és rohadt jó. Persze, hogy drágábbért van jobb, de célnak ez is megteszi, és nem olyan marha hogy egy majom 100 cm átmérős sony hátsókivetítős projektoros tv-t vegyen 1 milláért. :))))))) Akkor most nem megéri???
    Zsenyka! Tv-n Bartók Rádiót? :DDDDDDDD
  • KeFe
    #21
    Annyi penzert kaphato projectorok erosen messze esnek a tokeletestol
  • TheZsenyka
    #20
    :)
  • TheZsenyka
    #19
    Most miért? Ha én LCD-s TV-n akarom befogni a Bartók Rádiót, akkor hadd tehessem már meg ennyi zsetonért nem?
  • Munch
    #18
    Naná! És már egy tökéletes projektor van 500000 HUF-tol! :)
    Zsenyka, ez az UHF antennás beszólás kajak volt...
    ;,,,,,-DDDDDDDD
  • Cheky
    #16
    Ezaz, vegyetek projectort! Jóbban megéri. Gondoljárok el, DVD-t nézni 5m-es képátmérővel otthon. Ez már mozi!
  • TheZsenyka
    #15
    Különben is tök szar az egész, mert nem tudom a tetejére tenni az UHF szobaantennámat... leesne róla...
  • TheZsenyka
    #14
    Kamu az egész!!! A cucc elektronikája a képernyő alatt látható fémládákban van...
  • Munch
    #13
    Nekem is, azért tetszik talán jobban a normális képméret... de nem kötelező 16:9-be nézni, attol még nem marad le a kép széle :) Kivéve a Sony projektorosaknál. :D Kajak levágja a szélét a képnek. Az újabbak már asszem nem. Bár belegondolva, hogy ez mennyibe kerülhet, annyiért egyszerűbb venni egy állat projektort, és akkor akkorába vetítesz ki, amekkorába akarod! :)) Pölö egy 10 méteres képátló nem esne rosszul.. :D
  • Gabest
    #10
    Ha hasonlítani akarnám akkor olyan mint egy vékony szemüveg, ott is zavar(-na ha nekem olyan lenne) hogy látom a keretét.
  • Gabest
    #9
    Munch: Nekem valahogy hiányérzetem van ha egy 16:9-es tévére nézek, nem azt látom hogy szélesebb, hanem hogy függőlegesen kisebb, de lehet hogy ez csak az én hibám :)
  • Munch
    #6
    Mivan???
  • Gabest
    #5
    Vízipók: Hű bakker, erre pont nem gondoltam!

    Még azt mondja meg nekem még valaki, hogy miért jó az, ha kisebb egy tv alul-felül?
  • Munch
    #4
    Ez kajak beszólás volt! :D
    Egy csöppet asszem elfogadnám ezt a cuccost...
    Pár milla körül van szerintem. Nyerek a lotton, veszek huszat. :D
  • Vízipók
    #3
    De buta vagy, hát biztos tükör van a falon, abban nézok a TV-t! Így kevesebb a káros sugárzás.
  • Gabest
    #2
    Pff, nem is látszik a kanapéról.
  • vax
    #1
    De jó mutatna a nappalimban.:)