13557
  • Csacsi
    #92
    Felpatchelted a kettes cd-t installálás előtt?

    Mert kijött egy javítás a 2-es cd-hez.
  • magus
    #91
    óbazmeg.

    miért van az hogy elinditom, es amikor rakattintok hogy mayor tutorial, akkor kilép?

    help plss
  • magus
    #90
    vannak csak el vannak dugva.

    amugy mi a cdkey?
  • Lazarus
    #89
    Hogy milyen a játék? Jó! :)
    2. 3. Nekifutásra már menni fog minden (ide bejátszik az is hogy az előző részeket nem láttam)
    Nagyon részletes maga a játék és a grafika is. Nekem 2000+ XP és Gef2MX mellett nagyobb városnál már keményen beszaggat
  • I.C.ram
    #88
    Engem az érdekelne, hogy hogyan lehet visszaállítani, az összes régiót az alapra, mert néhol keményen elbasztam a dolgokat, és tök csúnya lett a terep. :(
  • Csacsi
    #87
    Nekem már lent van, de rohadt meló van még egy jó darabig, így csak este tudom kipróbálni... :(((

    Szóval engem is érdekelne, írhatna valaki egy kis értékelést, meg linkelhetne pár képet is.
  • Falabu #86
    NAhh millen a játék? Én most szedem!
  • Lazarus
    #85
    Még ingyenes rendelést is csináltam hogy mindenki boldog legyen, de nem reagálnak rá
  • Lazarus
    #84
    Ez egyszerű mint a zsákba szarás:
    A havi fizetésekre kell odafigyelni az épület lerakása előtt, nem kell rögtön iskolákat meg minden szart lerakni mert sok manit esznek meg csak a baj van velük.
    Nade ott akadtam el hogy a nép felháborodott az 1 szem klinikám előtt hogy nincs elég fizetés vagy valami ilyesmi. A fizetést felnyomtam maxra, megépítettem nekik a legnagyobb korházat de még így is semmi :(
    A strike-oló emberkéket nem hesegetik el a rendőrök hanem tovább mennek. Akkó most mit kell?
  • Iori
    #83
    hlc.warez.hu
    innen is lelehet letölteni.
  • I.C.ram
    #82
    Látom tanulsz, magy politikusaink cselekdeteiből. :D
  • SE
    #78
    az nem működik!
  • Csacsi
    #77
    Lásd a 44-es hozzászólást...
  • SE
    #76
    Sziasztok!
    Vmi működő linket tud vki???
  • Csacsi
    #75
    aiguo: Köszi szépen, rendes vagy.
  • cenobite
    #74
    Hahh...kijött? Már szedem is! :)
  • aiguo
    #73
    Sim city 4

    s/n:NCM4-RHYX-6QMX-DX4M

    Udv!;-)
  • Csacsi
    #72
    Nem hiszem el, hogy senki nem tud segíteni, majdnem mindenki aki játszik már a játékkal, annak van serialja, csak egy copy-paste lenne az egész, olyan nagy kérés ez?
  • Lazarus
    #71
    Nekem mindíg elúszik az összes pénzem :)
    maxra nyomom az adókat, legalizálok amit tudok max 300 jön havonta. viszont a tanároknak már havi 1000-es fizetés alatt már sír a szájuk :(

    Tud valaki vlmi jó tippet hogyan lehetne feltupírozni a bevételt?
  • Csacsi
    #70
    Sziasztok, Tudna valaki mondani egy serialt, nagyon megköszönném, jöhet akár mailbe is.
  • vonyarc
    #69
    megvan
  • Lantee
    #68
    Már tőtöm! :)
    kb. 2 óra múlva cipelem haza...asszem ezen a hétvégén sem fogok sokat hógolyózni! :)))
  • vonyarc
    #67
    Mi a telepitési kód?
  • I.C.ram
    #65
    Na kipróbáltam!

    Tök más, mint az eddigiek, a gazdaságről lekerült a hangsúly, inkább a poénkodáson van. Rengeteg épület van, de fejlődés nem sok, tehát már az elején tudsz építeni majdnem mindent. Lehet kreálni saját országot, és annak városait te építed meg. Nappalok/Esték váltják egymást, de belehet állítani, hogy ne tegyék. :) Az út rendszer kicsit hülye, de nem rossz. (Két fajta út van: kis utca és főút) Szerintem kicsit kicsi a terület a városoknak. :(

    Összeségében, én jobban örütem volna, ha inkább az SC 3000-et javították volna fel.
  • Sephi
    #64
    Hat az tuti hogy nem lesz unalmas jatek. Elore latom mar a leirast rola. Es be lehet vinni a The Sims -bol a sajat csaladotad:))))

    Majd peitek nekik nagy hazat es bazi nagy udvart oszt az leszs a legazdagabb csalad a varosban :)_)

    Asztan ha valamelyik gazdagabb lesz raawerestek egy hurrikant:)))
  • Czibu
    #63
    Én úgy tudom már aranylemez lett!
    legalábbis itt írták régebben!
  • Ams
    #61
    azthiszed én nem? butuska! menj aludni :o)
  • I.C.ram
    #60
    Még fél óra, és lejön.
  • I.C.ram
    #59
    Én azon kevesek közé tartozom, akik rendelkeznek ilyennel. :)
  • Dynamic
    #57
    Most akkor hogy is van ez?A régebbi béta verzió 115x15 Mb, az újabb meg csak 75x15 Mb?Miért?
  • Ams
    #56
    olyan nincs sok ingyé...
  • magus
    #55
    najah most lettem kioktatva. na hajtok egy privat ftp-re:) bulee lesz ha kapok egyet.

    addig marad az extra
  • Ams
    #53
    csurog lefele...
  • Iori
    #52
    djcom:nem lehetne a extrára fölteni?
  • Sephi
    #51
    Hah most toltom de majd csak holnap probalhatom ki de aszt halotam nagyon utos :)
  • magus
    #50
    de meg csak nem is tolt. na mindegy azert koszi. flashgettel meg csak 1 szalon mi? mennyi ido mig lejon:(
  • djcom
    #49
    nem404 csak too many user...flashgettel probáld..egyszer csak bejutsz...
  • I.C.ram
    #48
    Rossszul tudod bizony. :)

    FXP= az az, hogy egyik szerverről egy másikra áttöltheted az anyagot, a két szerver sebességet kihasználva, így nem kell modemmel feltölteni :).
  • magus
    #47
    asszondja 404
  • gtom
    #46
    van már rip belőle?