13557
  • magus
    #136
    aha köszi majd holnap probalom mar csak ki.

    hat a 3000 sokkal könnyebb volt
  • Ams
    #135
    persze, mérsékelten csökkengesd,ha kevés, akkor írja vörösen lent,ilyenkor növeld, ha eltűnik a vörös szöveg álj.
  • magus
    #134
    hogyha akiadasokban a csuszkan a csiknal lejebb veszem attol meg turheto allapotban maradnak ad olgok?
  • Ams
    #133
    -nálam :)
  • Ams
    #132
    nálam elszaporodtak a limó-k:) nálam se profit, se veszteség :)
  • Madmaxx
    #131
    Hehe nálam a Simnek király kis kastélya van és Ferrárival jár:) De egy kibaszott felhőkarcolót még mindig nem sikerült összeszednem és folyamatosan liftezek pénzügyileg.
  • a.carkey
    #130
    Szép lett ez az SC4. Jópofák az animok, amikor kivonulnak a tűzoltók, a reptéranim stb. Jópofa, bár még csak keveset teszteltem. Majd holnap ...


  • Lantee
    #129
    Maxis akármihez nyúl, abból siker lesz!
    Elkondolkoztatok már azon, hogy mi van akkor, ha mi is csak ilyen kis "sim"-ek vagyunk? Hoppá! :O

  • Csacsi
    #128
    Vazzeg, 3 órát "szenvedtem" a játékkal, de nem sok mindenre sikerült rájönnöm. Profitot eddig egyszer sikerült elérnem, nah az sem tartott sokáig.

    Viszont egy előnye volt. Megtanultam használni a természeti katasztrófákat is.

    Szerintem teljesen át lett alakítva a játék szerkezete a régiekhez képest, ami kifejezetten jó dolog, mert itt újból rá kell jönni a dolgokra, és nem lesz olyan unalmas, mint a 3000 volt, hogy fél óra alatt, már egy jó kis metropoliszom volt, mert azt tudtam kezelni a 2000 révén. nah de itt aztán nem egyszerű az ember dolga, szóval azthiszem ez a játék, mindent megér. Újból fel lehet fedezni a városépítés élményeit, és sokkal nagyobb öröm így elérni valamit, mintha tök egyszerű dolga lenne az embernek.

    Tudom, hogy ez szinte senkit sem érdekel, de akkor is leírtam. Gratulálok Maxis, sikerült egy jó játékot összehozni.
  • Ams
    #127
    na, 10$ profit! :)
    és 1 simemnek van "kis" kúriája(small estate) :)
  • magus
    #126
    es a profitnal ahol csusztatni kell hogy pl educationnal a haromnegyedenel van egy csik. az ala vihetem?

    es hogy fejlodok?
  • Sephi
    #125
    Nekem agyon vantunungilva a Xp-em... komolyan:)

    Julius ota nem volt ujratelepitve es minden fent van SP1 tol kezdve a directx9 ig es meg nem volt olyan hogy befagyon egyszersse.

    Kivancsi vagyok ha lesz valami erorr..
  • Madmaxx
    #123
    Van de nem nehéz elérni. Jah meg lerakom az industrie övezet mellé a rakétatesztbázist vagy a katonaságot. ott nem zavarnak senkit. Toxikot nehogy megengedjétek!
  • Ams
    #122
    mármint mentésed van? :D
  • Ams
    #121
    na hogy teremtesz profitot?
  • Madmaxx
    #120
    Profit még megy de kurvára nem fejlődők. Megrekedek kertváros szinten meg az apartmanházaknál. Kát hogy nem irják ki kattintásra hogy mi kell a nagyobb fejlettséghez (pl. ceasar3-ban megvolt). Profitot adók emelésével értek el (pl. kezdetkor 9%) kevés felesleges út, minden középitménynek a finanszirozását letekerni (pl. kórházban nem kell eleinte 500 ágy), az erőművet is leszedni (nem kell több ezer megawatt eleinte) stb.
  • Csacsi
    #119
    Ezt jó lenne megtudni, nincs valami külföldi fórum?
  • magus
    #118
    hat elmeletileg hogyha lejjeb vennem a kiadasokat, annal a csinkanl akkor menne, de akkor meg nemtom hogy milyen allapotban lennenek. kar hogy semmilyen osszefogllo vmi hogy mi nincsen, miert nem fejlodnek

    miertt te hogy fejlodsz?
  • Ams
    #117
    nekem a profit nem megy
  • magus
    #116
    ti hogy a rakba
    -hoztok profitot
    -vejlodtok?

    nekem volt egy csomo resident zonam(high), demeg mindig a csik folott volt, magyarul lellett meg, epitettem meg, de meg mindig kellett. de miert nem fejlodik az elozo? van viz, ara, iskola, reondoseg, tuzoltoag, park. igaz csak 2 fajta iskola de akkorsem ilyen kerteshazaknak kene lenniuk. a resident zonaba pl semmi sem fejlodik, meg csak nem is epul oa semmi. az adot indulaskor ti mennyire teszitek? segitseket mar nem nyomortanyat epiteni:) egyszeruen nem fejlodik pedig mindene van
  • gtom
    #115
    rip verzió már van?
  • Ams
    #114
    profitot hogy a gányba csináltok?
    670$ kiadás
    170$ bevétel
    :)
  • Csacsi
    #113
    Szerintem is nagyon állat, és a nehézség is ott van a toppon, Ez már nem úgy megy, hogy csak el kezdeni nehéz, mert bármikor szinte kezdheted elölről, ha valami elrontasz..
  • Madmaxx
    #112
    szerintem van. Kibaszott jó bár szerintem nehezebb lett.
  • magus
    #111
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 3ADJARA RAKOM URJA EZ A SZART

    MONDOM MEGOLOM BILL GATES CSALADJAT
  • JHetfield
    #110
    erdemes leszedni?:] van olyan jo mint a 2000?:]
  • Madmaxx
    #109
    Brühühüh mindig tönkremegy a városom és nem akarnak nekem épiteni fasza kis felhőkarcolókat!
    Eddig a legnagyobb üzletem vmi Record Company volt. Rögtön rájuk eresztek vmi disastert.
  • I.C.ram
    #108
    Sztrájkolnak, de nem lehet semmit csinálni velük, mert a rendőrök le se szarják a dolgot. Kiadom a parancsot, hogy verjék szét a tömeget, odamennek, majd jönnek is vissza.
  • magus
    #107
    en meg a patcheklt bint rakom fel remelem menni fog

    amugy mi az a strike-s izeke?
  • Csacsi
    #106
    Nah Én megcsináltam a tutorialt, és mondhatom nagyon bejött a játék, csak azért léptem ki, hogy berakhassak saját zenét alá, és indulhat is a móka.
  • I.C.ram
    #102
    Nem kell a tutoriált megcsinalni. :)
  • I.C.ram
    #101
    Erre válaszóljatok pls, mert nagyon fontos lenne.
  • Csacsi
    #100
    Nem tudom, mert én ahonnan leszedtem, ott fent volt a patch. Először anélkül próbáltam telepíteni, nem ment, most azzal próbáltam, és úgy sem megy.Szóval nálam más a probléma.




  • I.C.ram
    #99
    Ja és nekem patch nélkül is megy simán.
  • I.C.ram
    #98
    ...GF2MX... ez az oka, CPU nekem is ilyen van, csak GF4 Ti4200-vel, és minden maxon tök jól megy.
  • magus
    #97
    igen?

    hol?
  • Sephi
    #96
    jah megvan
  • magus
    #95
    csacsi ne kinozza:)
  • Sephi
    #94
    Es hol a patch?
  • magus
    #93
    nem:( kellet volna? vilagosits fel pliiiz hogy hogy kell.