13557
  • magus
    #556
    vkinek el küldhetem mentésemet? egyszeruen nem vagom hogy miert nem fejlodik semmi
  • Csacsi
    #555
    Szóval, azthiszem valki írta lentebb, hogy épített szemétlerakó helyet, és azzal kereskedett, hogy a szomszéd város, oda vitte a szemetet. Nah most kérdésem az lenne, hogy Én építettem szemétlerakó helyet, majd összekötöttem úttal a két várost, de nem lehett még így sem kereskedni. Mi lehet a baj? Talán az, hogy a szomszéd város csak 40 főt számlál. A tutorial várossal szeretnék kereskedni, de nem lehet. Miért? És legfőképp, hogyan kell?
  • I.C.ram
    #550
    Nálam a munanélküliség hatalmas probléma, arra van valami megoldás, azon kivűl, hogy lassan több gyár lesz, mint ahány ház?
  • [HUN]PAStheLoD
    #549
    Én nem használom csak feltettem (önfeláldozó vagyok :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #548
    a trainert itt szedd le: www.freeweb.hu/cajbercenter/upoaded/sc4/devsc41t.rar
  • JHetfield
    #547
    Khm... lenne egy kerdesem commercial reszleget hogy lehet faszan beizzitani?:]
  • I.C.ram
    #545
    Lent ott vannak fülecskék, mint a Budget, Advisors, stb. Na ott az egyik fűl a statisztikák alatt. Ott kiválaszthatod, hogy mit akarsz megnézni, ez az opció kiszinezi a várost, és minden szinhez tartozik egy érték (Jó, Közpes, szar például)
  • Csacsi
    #544
    Igen, de ez mind hol található a játékon belül. ez lenne a kérdésem.
  • I.C.ram
    #543
    Ez nem azt mutatja meg, hanem azt hogy melyik zónákat, hova szeretnék. Megmutatja azt is, hogy, ahol zöld ott pl. nagyon nagy valószínűséggel épülni fog az adott zóna ott.
  • Csacsi
    #542
    Kérdés(nagyon láma). Írtátok, hogy valami disarable opcióról, ami megmondja, hogy milyen zóna kéne a népnek. Ezt hol találom játékon belül. Az sem biztos, hogy így kell írni, valamit mesélt erről a tutorial is, de nem sokat értettem belőle.
  • Madmaxx
    #541
    Thx!
  • I.C.ram
    #540
    www.gameguru.box.sk-n femnn van a cheat szekcióban!
  • cenobite
    #539
    Kurva jó!
  • [HUN]PAStheLoD
    #536
    nekem is megvan de még nem próbáltam...
  • Csacsi
    #532
    Rendben, ez így érthető, de ezzel elveszik a játékélmény, mert szvsz sokkal jobb úgy próbálkozni, hogy többször kell újrakezdened, mert így használod ki a programot teljes egészében, de ha találok cheatet, akkor linkelek.
  • Csacsi
    #529
    Ehhez a játékhoz minek cheat? Ezzel vagy tudsz játszani, vagy nem.

    Ha chatet használsz, akkor eleinte könnyebb dolgod lesz, de szerintem egy város csak akkor virágozhta, ha minden rendben van, és ehhez nem cak pénz kell, szóval nem értem.

    Ha meg nem tudod mi kell, ahhoz, hogy virágozzon egy város, akkor inkább ne is játsz ezzel a játékkal. Egyébként van valami trainer, de nem tudok címet, illetve nem is érdekel.
  • Cat #523
    full
  • Madmaxx
    #522
    fullllll
  • rusland
    #520
    koszi
  • rusland
    #518
    cd-key mondjatok legyszi
  • Csacsi
    #516
    Úgy látszik a fölött átsiklottam. Most már csak az a kérdés, hogy ez milyen játékot takar, úgy értem, ilyenkor kinek mi a dolga?
  • I.C.ram
    #515
    Van a játékban MULTIPLAYER! Ott fönt a 2. gomb.
  • Csacsi
    #514
    És mégis hogy képzeltétek el ezt a multi dolgot?
  • I.C.ram
    #512
    Szívesen kipróbálnám, hogy milyen lehet a játék multiban!
  • I.C.ram
    #511
    Most látom csak, hogy van Crack a CD-n. :)
  • I.C.ram
    #510
    Nekem még Crack sem kellett valamiért... :D
  • I.C.ram
    #509
    Én is ezért mondtam neki, hogy kicsit kaotikus a városép. :) Mintha valami KGST idején épűlt "panelváros" lenne. Szerintem ez nem poén.
  • Laalee
    #508
    en a crack et sem raktam fel ugy is megy. csodalkoztam is
  • Madmaxx
    #507
    Deviance féle van. Semmi különös nem volt installnál. Beizzitottam a daemont majd install és a crackel helyettesítettem a simcity4.exe-t. Figyelni kell mert a parancsikon az /Apps könyvtárban lévő exe-re mutat.
  • madvi
    #506
    Bocs MADMAXX...(nem barátom a billentyűzet)
  • madvi
    #505
    Kedves MASMAXX!

    Először is gratula!
    1 kérdés:
    Te melyik verziót használod?(Deviance, Grimp stb..)
    Install-trükkök?ű

    madvi
  • Madmaxx
    #503
    Városkám nappal
    Városkám éjszaka
    A metróhálózat
  • Madmaxx
    #501
    Rendesen kell megszervezni. Nálam a metró a külső kerültekeben 50% kihasználtságú, beljebb 80-90% míg a fő elsotópontoknál (mint pl. az amelyik az iparzónába viszi az embereket) van amikor 3500an próbálnak felférni a 2000 kapacitásra:) Ilyenkor persze eléggé BKV feeling van tehát csökken a szolgáltatás szinvonala (sofőr beszól ... :)))

    Cat:
    Ilyen feliratok mindenkinek jönnek. Én is kapok mindig. Nálam egyedüli pénz hozó dolog a maximum security börtön és mégis kapok +400-500at havonta. Adók közül a legmagasabb 7% és mindenhol tüzoltósági és rendőrségi lefedettség van. Az oktatásból egyedül university nincs az kicsit drága lenne. :)) Ezenkívül van csomó programm meghirdetve viszont nincs a szerencsejáték legalizálva. Épp most készülök átterjedni a kanyon túloldalára.
  • Cat #499
    szerintem ha több emberem van, és egyfolytában olyanok jönnek ki élénkzöldben hogy "mayor a player" és egyes körzetekben local deity vagyok, (minden tettem tökéletes) akkor elégedettek :)
  • Lammer
    #498
    NA mostmá mind1 szétnéztem több fórumon és inkább leszedem a Gimps féle verziót, azért kösz!
  • Cat #497
    csak felépítés után lehet csinosítani - ha nincs bevételed, nem tudod fenntartani a parkokat sem
    egy 4 mezős park havonta 35 dollár!
  • Cat #496
    jó a deviance, SEMMI patchet nem raktam fel
  • Laalee
    #495
    ezek a varosok szoktak 40 evesen osszeomlani es csodbe menni :D
  • Madmaxx
    #494
    Jó de ez a város úgy is néz ki. Én speciel nem arra hajtok, minnél elöbb beépítsem és marha nagy profitot érjek, hanem arra, hogy az egész város esztétikusan nézzen ki és az emberek meg legyenek elégedve. Igy azért kicsit más a helyzet.
  • Lammer
    #492
    Sziasztok!

    Sietek ezerrel, csak annyit kérdek (nincs időm visszanyálazni, sorry)
    - mehet a deviance+ppf patch
    - vagy GimpsRus release-t tőccsem le???

    Tapasztalatok?

    Köszi