13557
  • Madmaxx
    #625
    Tényleg: iskolázottság és kórházi ellátás milyen nálad? Nálam az utóbbi időben állandóan sztrájkolnak az idióta orvosok, több támogatásért. Pedig nincs is anyni beteg , hoyg teljesen kihasznált legyen a kórház.
  • Madmaxx
    #622
    Parkokat stb szoktál épiteni? Én nemrég a város közepére csináltam egy High Tech iparparkot. Tök jó volt. Teleraktál kis parkokkak, parabolákkal stb. volt kisérleti kiro-fagyasztótelep, részecskegyorsitó, nanotechnológia stb. :)) És a lényeg, hogy nem szennyez, de ügyelni kell mert vmi rohadt kohó hajlamos odatelepülni :) Amugy zat sajnálom hogy nem lehet meghatározni milyen ipari tevékenység, vagy kereskedelmi folyon a zónában.
  • r0ger
    #620
    egyebkent a kep jobb also sarkaban allo haz modernebb mint ami kozepen van
  • Madmaxx
    #619
    Hmm lehet le kéne cserélnem a peremkerültek low density zonáit highra. Nálad csak high density van?
  • Madmaxx
    #617
    Szegény környékük eléggé lerobbant :) Amuyg faszán néznek ki. Hol jársz? hányadik évben?
  • r0ger
    #615
    cream: butak a lakosaid, nem kellenek a gyaraknak
    fejleszd oket
  • r0ger
    #614
    100ezer folotti populacio folott lesz ilyen szerintem, akkor mar indokolt ilyen magas hazakat epiteni, mivel keves a hely
  • I.C.ram
    #613
    Nekem az a hatalamas gondom, hogy kibaszott nagy a munkanélküliség, pedig kurva sok a gyár, de azok sem épülnek, tehát megálltam a fejlődésben, pedig a gyárak adója !!0%!! :/ Lehet, hogy az a baj, hogy túl messze építettem a gyártelepet a lakóterülettől? Milyen messze érdemes építeni?
  • I.C.ram
    #612
    Neked csak a profit a lényeg... :D

    Neked egy ilyen épület ugyanaz, csak más textúrával! :D
  • Madmaxx
    #611
    Ezt én is gondoltam de épp az érdekelne hogy mit kell ahoz csinálom. Közelébe park? Mellette nagy lakóházak? Mekkora populáció? stb. szóval ezekre lennék kiváncsi.
  • r0ger
    #610
    gondolom ezek egy bizonyos fejlettsegi/lakossagi szintnel jonnek be maguktol, egyszeruen ilyen texturat kezd el pakolni az engine
  • Madmaxx
    #609
    Ilyen szép üvegházakat akarok. Akarom AKAROM AKAROM!!!!!!!! :)))
  • Madmaxx
    #608
    Tessék:
  • I.C.ram
    #607
    Budgetben ott van a Neighborhood résznél, a zöldnél nyilván a profitáló, és a pirosnál a költséges dolgok. Kiválasztod, hogy mennyi legyen a rátája a szemét befogadásnak, és ezzel arányosan kapod a + pénzt. Ezt meglehet csinalni Vízzel, árammal, stb-vel.
  • Madmaxx
    #605
    Azt tudja valaki hogy a rákba lehet olyna üveges felhőkarcolókat előcsalogatni. Mi a szar kell nekik?
  • r0ger
    #604
    de hogy ezt most minek hoztad fel ujra, amikor ez tegnapi tema... nem ertem

    vagy ez csak kotekedes? a sertett onerzeted kompenzal?

    :)

    muhaha
  • r0ger
    #603
    mirol beszelsz? oket miert neznem hujenek?
    amikor ment a flame meg csak a full cd volt, es az se addon, hanem modositott cd2

    amikor ez kiderult mar egyszeru volt telepiteni is

    egyebkent ott volt leirva ez is abban az nforce forumban amibol te is ideztel, csak ugylatszik itt megallt a tudomanyod :)
  • aiguo
    #602
    Na csak 2 mega lett az addon mi!? Most OKET nezed hulyenek mint engem tegnap?
  • Csacsi
    #600
    Nem küldtél mailt, vagy csak én nem kaptam meg?
  • r0ger
    #599
    ok
  • r0ger
    #597
    csongor: az aranyerem miatt most dugtam fel 1 kupot a picsamba, nem te voltal az?
  • magus
    #592
    asszitem akinek kuldom az tudja:D
  • Csacsi
    #590
    Szia. Nekem elküldheted a mentésed, csak kérlek írd le, hogy, hova kell másolni, és hogy tudom behozni.
  • magus
    #589
    hogy csinaltad az 1500-as bevetelt?

    vki aki otthon van irjon mailt pls, emrt a mentesemre ra kene menni
  • Csacsi
    #587
    I.C.Cram: Most olvastam, hogy Te kereskedtél egy másik várossal szeméttelep ügyében. Leírnád, hogy, hogy csinűáltad, és mekkora várossal kereskedtél. Fontos lenne. Előre is köszi.
  • Madmaxx
    #586
    Kell köré lakónegyed is hogy legyen vásárlóerő.
  • Csacsi
    #585
    Eleinte nekem is ez volt, vedd alacsonyabbra az adójukat, és először, csak a leggyengéébet rakd le, ah azt betöltik, akkor rakhtsz le még, de teljesen máshova tedd. Majd ha az is betelt, akkor jöhet nagyobb is. Nem kell aggódni, egy idő után kitöltik azt is. Pontosan nem tudom, hogy mitől jön, de az a lényeg, hagyni kell, míg raknak bele legalább 2-3 üzletet, és akkor jöhet a következő.

    Pontos leírást nem tudok, hogy hogyan, mit, mert nekem is csak annyi volt, hogy egyszer csak megjelentek, és azóta akárhova lerakom, mindig betöltik.
  • Madmaxx
    #584
    Nem nyista én egyenlőre csak 1 várost fejlesztgetek.
  • radical
    #583
    Nekem azt mondja meg valaki hogy mi kell ahhoz hogy az üzleti negyedekbe is építkezzenek? Mert hiába húzom fel a helyeket, nem megy oda senki.
  • Csacsi
    #582
    Madmaxx: Az 555-re nem tudsz válaszolni. Mintha te írtad volna, hogy kereskedtél más várossal..
  • Madmaxx
    #581
    bizonyos
  • Madmaxx
    #580
    bizony mayor rating és létszám után. Minden ajándék épületnél ott van hogy mi kell hozzá
  • radical
    #578
    Ez a kis 10-éves buzi ezt csinalja minden topikban. Ne foglalkozzatok vele, úgyis lefekvés idő van, az anyja mindjárt ágyba dugja. (Az apja meg seggbe.)
  • Csacsi
    #577
    nah kezdek ráérezni erre a városépítős dologra, és már a város is kezd alakulni, szóval jó lesz ez.

    Most értem el a tízezer főt, és van vagy 1500 dollár bevételem havonta. Szerintem jól is néz ki, hogy van egy belváros, és kifelé, már inkább kertnegyedek vannak.

    Egyre jobban tetszik ez a játék. Most már csak az #555-re szeretnék választ kapni.
    Meg az lenne a kérdésem, hogy mikor kapok ajándék épületeket?

    jah a város
  • Madmaxx
    #575
    Nem kéne szétoffolni a topikot.
  • JHetfield
    #572
    ha leviszem az adot no zseton:]
  • Csacsi
    #564
    Ez mind oké, de hogy csináljam azt, hogy legyen fizetőképes kereslet?

    az #555-re senki nem tudja a választ?
  • Csacsi
    #561
    Ha a deviance van, akkor patcheld fel a kettes cd-t. Olvass vissza.
  • Csacsi
    #560
    Nah, akkor a kérdésem, nézze már meg valaki a lenti linken lévő képet, és alkosson véleményt, hogy miért nem építenek be, egyettlen commercial üzletet sem, pedig szépen fejlődödk, lassan, de biztosan, jön a nép, jön a pénz, de a commercial, valahogy nem akar beépülni, és abból nem tudok adót lehúzni.

    link : w3.enternet.hu/serrike/simcity.jpg
  • aiguo
    #559
    *******************************************************************************
    Sim City 4 Transportation Addon *REAL*
    *******************************************************************************
    -------------------------------------------------------------------------------
    General Information
    -------------------------------------------------------------------------------
    Type.................: Game Addon
    Platform.............: Win32
    Part Size............: 2,494,464 bytes
    Number of Parts......: 1
    Compression Format...: RAR
    Image Format.........: .iso
    This bonus Transportation CD features modes of travel that bring a
    touch of history to your SimCity 4 creations. Plus, you also
    receive an exclusive Air Force Base Game Reward, featuring new
    military aircraft, air shows, and more.
    Paddle-Wheel Steamer
    Launch this classic vessel on your SimCity 4 waterways.
    Vintage Cars
    Add some early automotive style to your city streets.
    Bi-plane
    Bring your skies to life with the sound of propeller-driven aircraft.
    Steam Engine
    Turn any railroad into a historic monument.
    Air Force Base Game Reward
    Featuring new military aircraft that fly in formation.
    -------------------------------------------------------------------------------
    Release Notes
    -------------------------------------------------------------------------------
    seems as though the gimpsrus release was a dupe of the second cd of their
    proper. this is the addon. props to gimpsrus though.
    -------------------------------------------------------------------------------
    Install Notes
    -------------------------------------------------------------------------------
    - unpack
    - burn or mount
    - install
    -------------------------------------------------------------------------------
    ups to my crew, you know who you are.