13557
  • I.C.ram
    #682
    Na végre én is benyomok képeket a városomról!







    Sorry a nagy képért, de nem tudtam lekicsinyíteni. :(
  • I.C.ram
    #681
    Ha már az animációknál tartunk, idenézzetek mit vettem észre!



    :D
  • Madmaxx
    #680
    Nem tudom nézegettétek-e már a kis animokat de marha pofásak. Főleg a bűnözésnél. Van amikor két csákó verekszik, vagy a drogdiler, de a legjobb akor is a szatir. Szétnyitja a kabátját azt ott illeg-billeg. Viszont tök sok a tolókocsis ember a városban.
  • I.C.ram
    #679
    ja
  • Cat #678
    igen
  • Cat #677
    a vasuton is, meg a metroban is megy vonat, ha erre gondolsz
  • Lantee
    #676
    Tegnap belenézegettem a játékba...hmm...sok hosszú óra vár rám SimCity-ben! :))
  • Csacsi
    #675
    Nem ott az iskolára, túzoltóságra, rendőrségre utalt, de azok sem kellenek, amiket te írtál.
  • ricky
    #674
    ezt mire érted? pl???
    park, busz, .. ilyesmiket?
  • I.C.ram
    #671
    A Vasút, csak akkor működik rendesn, ha a szomszéd ipartelepeire is becsatlakoztatod! Nekem így sikerült 65%-os forgalmat csinálnom vele. :)

    A busz nekem rendesen megy (elég ha az egyik oldalról van út, amerre a nyíl mutat), és csak akkor parázik, ha kicsi a kihasználtság, de forgalom az mindig van.
  • Cat #670
    mármint a város közepét
    ja, meg az egész hosszán végigraktam metrovonalat is, de furán mukodik, rácsszerkezet nem tetszik neki valamiért, szerintem
    a csomopontnál 250%os kihasználtság, a lakonegyedekben (ahonnan indulnak) meg 5%
    vannak dolgok földön és égen...

    ja, és a körvasutam is csak 5-10%os kihasználtságu, sztm elcseszték a tömegközlekedést
  • Cat #669
    ja, a buszmegállo helyes telepítését leirhatná valaki
    van hogy körbeépítem uttal és nem megy, máskor meg elég mellérakni (kétoldalra) egy egy utat
    fene se érti

    ja, építettem közben convention centert (32e, nem éri meg, vállalkozoknak kellett), kikötöt, repteret, tévéállomást, stadiont, közepét ledozeroltam és parkosítottam ugyhogy sikerült negativba átlendülnöm :DDD
  • Cat #668
    milyen okosat vársz, sztm minden le van irva :)
    nagy az isten állatkertje :)
  • r0ger
    #667
    ne mailbe irjatok az okosat hanem ide be :)
    baze`
  • Csacsi
    #666
    Mail ment, bár nem hinném, hogy sok hasznát veszed.
  • I.C.ram
    #665
    Ja és az elején semmilyen közintézményt nem érdemes építeni!
  • ricky
    #664
    kösz, megpróbálom

    amúgy én ma végigolvastam az egész fórumot, az összes hozzászólást, de mire a végére értem már az eleje nem maradt meg. Der majd holnap megpróbálom. Mégegyszer kösz
  • I.C.ram
    #663
    Ha visszanéznétek az első oldalra vagy a másodikra, akkor tuti megoldódna a gondtok, ott többen is leírtuk, hogy hogyan érdemes kezdeni!

    Annyit még hozzátennék, hogy a legelején érdemes a legolcsóbb fenntartásű, ám az egyik legerősebb erőművel, a Coal Power Planttal kezdeni. Továbbá nem érdmes az elején még semmi víz létesítményt építeni, mert az elején csak kis fejletlen házak lesznek, amiknek nem "kell" a víz, max akkor építs, ha már a profitod nagy, és fejlődni is akarsz.
  • ricky
    #661
    nekem is írhatna, mert én is mindig így járok. címem: [email protected]

    És még az lenne ankérdésem, hogy miért van az, hogy commercial (vagy vmi ilyesmi) (a középsö, kék) zónában semmi nem épül nekem. Minden más tele épül, de ezekben semmi nincs. Próbáltam azt is amit itt olvastam, hogy körbeépítem lakóövezettel, de akkor sem jó. Szerintem ezért nincs pénzem sem. Nem? Írjátok már meg légyszi miért nem fejlkődik, és, hogy mit csinálok rosszul???

    Köszi

    Ricky
  • Bandeeka
    #660
    Sziasztok!
    Akinek jövedelmező városa van az írna nekem egy mailt 1-2 tippel hogyan kezdjem el mert én mindig csödbe megyek. Kérek minden ilyen embert írjon pls. Thx
    e-mail:[email protected]
  • [Walaki]D`Lair
    #658
    SC 3000 rekord: 1.790.xxx lakos és 13.xxx.xxx simoleon.......
  • Frank99
    #656
    nézd meg lejjebb, bazki...
    :-)

    NCM4-RHYX-6QMX-DX4M
  • Alien!
    #655
    Hi All!

    Megdobna valaki egy SC4 seriallal?

    Megköszönném!!!!
  • Madmaxx
    #654
    Fairview de editálgatom a terepet, mert imádom a kanyonokat és a teraszokat.
  • I.C.ram
    #653
    Ti melyik régióban építkeztek?
  • I.C.ram
    #652
    De ha odaépítem, akkora lesz a szmog, hogy csak na!
  • Cat #650
    láttad
    :)
  • I.C.ram
    #649
    Ti a gyárakat hova építitek?
  • I.C.ram
    #648
    Engem az zavar ebben a játékban, hogy pl. ha melettem van egy csak gyárakból állóváros, akkor oda nem mennek dolgozni az emberek, így muszály a városhoz közel építeni a gyárakat! :(
  • r0ger
    #646
    sok kicsi sokra megy...
  • r0ger
    #643
  • Laalee
    #642
    te sem tudod hogy fontos e akkor mi honna tudnak :D

    amugy meg sem jelent honnan lenne honositas hozza...
  • r0ger
    #641
    ja, korabban en is irtam, hogy a save/load dolog eleg szar lett
  • Csacsi
    #637
    Nah jó reggelt mindenkinek. Kórva jó ez a játék, csak történt egy kis probléma az éjjel. Csináltam egy jó kis várost, kb 60000-es lakosság volt, jött a pénz rendesen, már nem tudtam hova építkezni, gondoltam elmentem, és kezdek egy másikat, de azért előtte poénból lerombolom. Nah sikerült is, rázúdítottam mindent, ami csak létezik, és mondom, jólvan rendesen lepusztítottam. Gondoltam, akkor ma kezdek egy másik várost építeni ez mellé, de hát mi nem történt. Akkor vettem észre, hogy reggel, mikor abbahagytam, rámentettem a full jó városomra a romhalmazt, nah ezek után kicsit elment a kedvem a játéktól, de azért talán majd este nyolc felé, megint nekiülök egy új városnak, de most már a mentett városaimat, előbb kirakom egy másik könyvtárba.
    :((
  • Laalee
    #636
    lapos part kell hozza, sekely vizzel.
  • I.C.ram
    #635
    Everywhereben csak az amcsik vannak benne :) Európa számukra nincs is. :)
  • Cat #631
    ma jelenik meg a játék! :)

    SimCity 4 In Stores January 14th!
    Look for SimCity 4 in stores everywhere on January 14th. Store shelves, and the people who love them, are eagerly awaiting what can only be called SimCity 4 Day!

    Pre-Order SimCity 4 today and get the bonus Transportation CD!
    Reserve your copy of SimCity 4 today and get the bonus CD featuring a historically-themed Transportation pack with Vintage Cars, Steam Engine Train, Bi-Plane, Air Force Game Reward, and more!
    Go To EA.com store.
  • r0ger
    #630
    Nekem elment 3000 dolcsim a tereprendezesre, es NEM sikerult leraknom a BEACH-et :)
    Pedig akartam latni bikinis csajokat :DD
  • I.C.ram
    #628
    Már megoldottam: közelebb kell építeni a gyárakat, és így egíáltalán nincs munkanélküliség, de a szennyezettség sokkal nagyobb. :(

    Hogyan fejlődnek a gyárak? Nekem csak alapszintű gyáraim vannak. :(
  • Madmaxx
    #626
    Közlekedés legeccerübben metróval megoldható. Kissé macerás épiteni ugyan mert soxor nem passzolnak össze az alagutak, meg nem lehet a kívánt irányba épiteni, de legalább kihazsnálják és még pénzt is kapsz a menetjegyek miatt. (kár hogy ennek az összegét nem lehet állítani. Én éppen a kanyon felett akarok autópályát átvezetni de marha drága a megépítése, igy asszem késöbre marad.