13557
  • I.C.ram
    #733
    Következő befektetésem egy reptér lesz, de nem olyan csóri mont ami neked van Bypsilon :D, hanem a legdrágább. :) Már van Hollywood studióm is. :D
  • I.C.ram
    #732
    illetve két vonal hijján maxos.
  • Adi
    #731
    Kira
  • Adi
    #730
    Na letöröltem a drivert rá tettem simára(szóval windowsos) a mouset. semmi animált homokora stb. és semmi!! Ugyan ugy eltünik!!bw mosuse az mi?
  • I.C.ram
    #729
    80-as a Mayor Ratingem
  • I.C.ram
    #728
    Nekem már megvan a legnagyobb szobor! a Colossal. 450 a havi fenntartas :D
  • Adi
    #724
    Na lenne egy problémám: Az, hogy az egér ha nem mozditom meg eltünik ez mér lehet?? A4 tech nmouse driver 7.00.32!! Ha huzom akkor látszodik ha nem huzzom akkor eltünik és elégé idegesít!! Na ha vki vmi megoldásal tudna szolgálni megköszöném!!!!!
  • ricky
    #723
    Még az lenne a kérdésem, hogy az adót kezdetben mennyiere tegyemnés mikor emelhetem???
  • I.C.ram
    #721
    Még "Central Park"-om is van kicsiben á la Country Club a városban. :)
  • I.C.ram
    #720
    Köszi. :)
  • ricky
    #719
    kösz a tippet, de ezmég úgyse a végleges, mert elöször csak begyakorlom, és utána újrakezdem az egészet!!!
  • I.C.ram
    #718
    Sok munkája van egy világváros polgármesterének. :D Van már saját tőzsdém is. :)
  • ricky
    #717
    de elfogy a pénzem? vagy akkor visszajön?
  • I.C.ram
    #716
    Ne haragudj, de szerintem hülyén építkezel. Nem szabad úgy rakni az útakat, ahogy a gép rakná a zónákhoz.
  • ricky
    #715
    és akkor fog fejlődni a commercial zone is???
  • Madmaxx
    #712
    HEhe van néhány felhőkarcoló ami eléggé lepusztult. Azokat mért nem dózerolod el?
  • ricky
    #711
    Bocs a nagy képért, elfelejtettem lekicsinyíteni!!
  • ricky
    #710
    Nekem még mindig nem fejlödik az a zóna! Miért? Segítsetek már légyszi.

    Most ilyen a városom:
  • Madmaxx
    #709
    Kattints rá a lekérdezéssel megállóra és látod hogy mennyien használják. Azt hogy megy csak néha mutatja az anim. Legyél kitartó és nézzed nagy zoomban.
  • I.C.ram
    #708
    Na itt az igért kép!

    Nyomornegyedet is ráraktam MADMAXX kedvéért egy kis szmoggal fűszerezve :D Ja és mielött megköveznétek, azért nem 3000 most a jövedelem, mert most ruháztam be egy isire, meg egy gimire.

  • magus
    #706
    áttudnád kuldeni a varost emailomra?
  • Madmaxx
    #705
    hmm másfél óra zaba? mi vagy te, elefánt?
  • I.C.ram
    #704
    Na most megyek képet csinálni.
  • Mayday
    #703
    hogyan lehet a másdik cd-t másolni?
    nálam semmilyen program nem tudja beolvasni...
  • Madmaxx
    #702
    Mutassátok a nyomornegyedeiteket is. Én a lepra környékre beraktam egy kosárpályát hadd streetballozzanak a fekák!
  • I.C.ram
    #701
    Ok majd ha visszajöttem a kajálásból igérem berakom. :)
  • I.C.ram
    #700
    Most az a tervem, hogy fogom és lebontom az egész gyártelepet, mert így remélhetőleg megszünik a gyártelephez közeli nyomornegyed. Úgy is már majdnem mindenki az üzleti életben helyezkedett el, vagy a High-Tech gyárakban, amik nem szennyezik a könryezetet, és sokkal jobban tejelnek. :)
  • I.C.ram
    #698
    Szerintem a közlekedés bugos, mert piros lámpánal mennek az autók, és egymásba mennek folyton!
  • I.C.ram
    #697
    Na srácok, asszem én vagyok a polgármesterek királya :D

    100 000 lakos, felhőkarcoló hegyek, 3000 dolcsi bevétel havont, majdnem az összes ajándékot megkaptam már, de még mindig van rengeteg szabadterület. :D
  • Cat #694
    de hiszen az csupán annyi, hogy "más texturát kezdett el kirakni az engine"
  • I.C.ram
    #692
    Felhőkarcolókról képeket!!!! :D
  • Cat #691
    nekem most, 80ezernél kezdtek el pangani
    de lehet hogy azért mert már meguntam :D
  • Cat #690
    nahát, mondom hogy nem nehéz ez :)
    mingyá jönnek hogy "CSALÓ!"
  • I.C.ram
    #689
    oktatás! Rájöttem, hogy a játék kulcsa az oktatás!!!
  • r0ger
    #688
    elindult az uj sc4 honlap

    http://simcity.ea.com/tipstricks/tipsntricks.php
  • r0ger
    #687
    becsodolt a varosom :(

    44ezer lakosnal stagnalt, egyszeruen semmi nem tortent, nem nott tovabb a lakossag, es a bevetel, viszont a kiadasok lassan elertek a bevetel szintjet (a katonai bazis lelepett) es kb. fel ora max. speed varakozas utan se javult semmit, elkezdtek elmenni az emberek, de nem tom miert
    minden mutato jo volt, alig volt viz es legszenny., nem volt munkanelkuliseg, jo volt a kozlekedes, stb.

    :(
  • I.C.ram
    #686
    Az előholtak támadása!!! :D
  • I.C.ram
    #685
    Kijjebb meg a gyártelep van+pár farm.
  • I.C.ram
    #684
    És van már csomó High-Tech gyáram a város szívében!
  • I.C.ram
    #683
    Eléggé belejöttem...

    Majdnem 2000-es jövedelem, és több suli+gimi+egyetem+kórházak+rendőrség+tűzoltóság+parkok, stb.

    És minden 22-ben!!!!!! Na ezt szártnyalja valaki túl. :)