13557
  • Borg
    #796
    A transportation addon mit rak újat a gamebe? érdemes felrakni?
  • [Walaki]D`Lair
    #794
    Hé jóember.....zizz erről a névről de gyorsan...
  • Madmaxx
    #792
    Jó egy menedzser programmtól mit vártál Justin? Autósültözés? Szörnyek hada? Vér. vér. vér????
  • voodoo01
    #790
    Sim City 4.....hát nem az én játékom....azt élveztem benne a legjobban amikor a természeti katasztrófákkal lerombolhattam a várost.....az a meteoros dolog, meg a vulkános nagyon tetszik:)))
  • I.C.ram
    #789
    Szerintem nem fejlődött olyan sokat az SC3000 óta. :(
  • I.C.ram
    #788
    Na én meguntam a játékot, mivel amikor visszanéztem valahogy egy két zóna kitörlődött, és nincs kedvem újjáépíteni.

    Kiírom, aztán törlöm.
  • I.C.ram
    #787
    az van :)
  • Madmaxx
    #786
    Gyár kezd feleslegessé válni. Nálam az üzleti életben helyezkedtek el 25000 mig a gyáraknál csak 7-8000en
  • Madmaxx
    #785
    se villany? :))
    Jönnének csak el ezek az orvosok meg tanárok Budapestre. Itt még a minimálbérnek is örülnének. :)
  • I.C.ram
    #784
    Építettem a városom mellé egy gyártelepet, kapásból benépesült, és !3000! dolcsi a havi bevételem, pedig se ház, se üzlet se víz nincs ott!! :D
  • I.C.ram
    #783
    Cserléd le nagyobb kórházakra! Nálam már csak nagy kórházak vannak!
  • Madmaxx
    #782
    Hu magánsuliból is van vagy 3 nekem. Viszont a kurva korházi dolgozók folyamatosan sztájkolnak. Most meg beálltak mellé a tanárok is. Pedig mindegyik max finanszirozáson van és nem is öhy za egydeüliek a városban. Nem tehetek minden sarokra egy kibaszott iskolát vagy klinikát. Kéne vmi készenléti rendőrség ami iylenkor kivonúl és rendet csap közöttük.
  • I.C.ram
    #781
    DEHOGY!!!! Olyat akkor ad, ha kibaszott jó az oktatás, és tele van a város gazdagokkal! Nekem az education csík full zöld!
  • Cat #780
    egy épület lerombolása is vagy 150 dollár, mi a fenének dobnám ki a pénzt, majd ők megcsinálják
  • Cat #779
    ha magániksolát kapsz az gáz, nem? olyat csak akkor ad, ha nem elég magas az oktatás
  • I.C.ram
    #777
    Fel kell töltened valahova! Nem leeht a saját gépedről felrakni!
  • I.C.ram
    #770
    Mákod van, sikerült feljavítani a gazdaságot, már le is építettem a legbrutálabb repteret + megkaptam a 4. magániskolam és Convention Centralt+Advenced research facilty-t. :) Most is van 2000 jövedelmem, de az RCI mindig minuszban van, kivéve a gyárat, azt meg nem akarok. Azt fogom csinálni, hogy csinálok a városom mellett lévő régióban egy csak gyárakból alló várost.
  • I.C.ram
    #769
    dokumentumok/sim city 4
  • Madmaxx
    #768
    Hehe ez én voltam:)De asszem msá is mondta már. Csak azt szabad ledózerolni ami teljesen elhagyatot. Amelyikben csak csövesek laknak az maradhat:)

    hehe de jó voltam. Icram-mindent dózerolj !!!!!!
  • I.C.ram
    #765
    Nagy válságban vagyok! Valamelyik pihentagyú azt mondta, hogy dozeroljam le a romos házakat, meg is tettem, és azóta alig fejlődöm. :(

    :D

    Tilos ledozerozni a romosházakat, mert ott ugyanúgy laknak, és dolgoznak, csak max nem olyan felkapott környék.
  • I.C.ram
    #764
    < img src="A KÉP PONTOS HELYE (pl.: http://www.xy.hu/zsiz.JPG)" >

    A kacsacsőrökhöz nem kell szóköz.
  • I.C.ram
    #763
    Elején nem érdems.
  • Cat #760
    bevételt semmiből, kiadás visszafogását mindenből
    ne csinálj buszt, figyelj az iskola kapacitására (épp hogy elengednőre állítsd) ne építs tuzoltoságot csak az első tuznél, ne építs rendőrséget, ne építs parkokat (max. hagyd ki a helyet) rakd fel az adokat 9%ra

    egyszóval ne csinálj SEMMIT, csak zonákat jelölgess, meg utakat építs
  • I.C.ram
    #755
    Nálam mindig van valamekkora kihasználtság. Nem a 100% arányt kell nézni, hanem az utasok számát.
  • Cat #754
    icram: aztirtad korában hogy elég egy ut a buszmegállo mellé, de ezekszerint nálad is vannak rendszeresen uzenetek, hogy szar a buszmegállod
    ilyenkor biztos hgoy csak azért panaszkodik mert kicsi a kihasználtság? ha egy ilyenre kattintasz, rázoomol az adott helyre, és ott van forgalom? (nálam mindig 0%, szoval igaza van ;>)
  • Cat #753
    természetesen iparnál ez nemigaz, ott nincsenek "telkek" se
  • Cat #752
    és a telkekről mi a véleményetek? ha huzom, lehet 1x1es, 2x1-es, 2x2es, és a legnagyobb, 3x2es is
    ha a legutolsot rakod le, egyből bazinagy házat épít! ha meg 2x1es szalagtelket, akkor egyik felébe kis háziko, elé meg kert, általában (kezdésnél)
  • I.C.ram
    #751
    Én 6*6-os négyzetekbe rakom a zónákat, így nem paráznak az út miatt, és viszonylag több minden elfér.
  • Cat #750
    ezen a képen jobb alul tökéletesen látszik, és egymás mellé több ilyet is csináltál, minek?
  • ThunderMaX
    #749
    Megoldás!!! Ez akkor van amikor standart drivert használsz a monitorodhoz, rakd fel a rendes moncsi drivert és lesz kép is.
  • Cat #748
    bypsilon, ez rád is igaz! ugy raktál le csomo zonát, hogy ut, egy házikonak hely, és egyből megint ut
    ez pazarlás sztm
  • Cat #747
    azért megnyugtato látni hogy az ipartelepeket mindenkinél bazinagy sárga folt takarja ;>
  • I.C.ram
    #746
    Igen? :D Azthittem, hogy tök fölöslegesek. Nekem Chrysler Building tetzsik a legjobban. Csak kurva drága :)
  • I.C.ram
    #743
    Landmarkok jók valamire?
  • I.C.ram
    #742
    De te 385-ben vagy, én meg 60 körül. :)
  • I.C.ram
    #741
    Állatkertem, és golfpáylam is van. :)
  • Lantee
    #740
    Nah...ehhez a játékhoz mosz valahogy nincs türelmem! Inkább hentelek egyet a BF.el, de azért "játszani" hogy állandóan felb*sszam az agyam!?!? NA neeeem! :)
  • I.C.ram
    #736
    8-8.5%-os adóval :D A csóribbakat jobban a gazdagabbakat kevésbé adóztatom meg, így a gazdagabbak lesznek többen, ergo a gazdaság is táposabb.
  • I.C.ram
    #735
    Ja és 5k a bevétel :D
  • I.C.ram
    #734
    Tűzoltóságot kéne felturboznom, mert szerintem amiatt roncsolódnak a házak. :(