13557
  • Hecker007
    #13156
    Nekem ennyi van a "cél"-hoz írva: -f -CustomResolution:enabled -r1920x1080x32 -CPUCount:1
    és tökéletesen megy a játék minden fagyás és hülyeség nélkül. Eredeti Deluxe, mini image-el indítom hogy lemez ne kopjon, patch nincs rajta, csak NAM-ok vannak fent asszem vagy 5-6 féle és 1-2 plusz épület, jah és a magyarítás.
    Op rendszer: Win7 x64 Ultimate, driver, directx9.0c teljesen friss.
    Ha nem megy vagy fagy meg lehet próbálni egy XP kompatibilitást, meg az aerot kikapcsolni, lehet hogy segít.
  • LeWyTy
    #13155
    Mos lusta vagyok de asszem "Netwok Addon Mods".
  • Carlos
    #13154
    Miaza NAM?
  • LeWyTy
    #13153
    Na Fentvan... viszont ki van benn most nagyon?

    Hány NAM van?
    Annyi mindent szeretnék összeszedni hogy nem is tudom mihez kezdjek
  • Carlos
    #13152
    Semmit. Patch van fönt és annyi.
    (meg átraktam a menetirányt a másik oldalra a könyvtárátnevezős módszerrel)
  • Austin Bailey
    #13151
    nem valami szép
  • Tuvok #13150
    Vagy nem tettél be valami mod-ot ? NAM ?
  • Tuvok #13149
    Esetleg még annyit tudsz csinálni, hogy megnyitod a Feladatkezelőt, jobb klikk a simcity 4.exe-re, Affinitás beállítása, és kiveszed a pipákat a 0-ás kivételével minden mag elől .
  • LeWyTy
    #13148
    Hát nvidia,core duo,32bit win7 kiváncsi vagyok mit fog művelni
    (egyébként mindig is kidobált a játék, most sem lesz másként)
  • Carlos
    #13147
    Ha feltolod az SC4-et akkor légyszi írd majd meg, hogy tapasztalsz-e desktopra történő kilépést játék közben.
  • LeWyTy
    #13146
    Ez ebben a topikban is csak egy makett.
  • nyirog
    #13145
    Kapunk SimCity 5-öt :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    http://www.gamestar.hu/sim-city-5-kiszivargott-kepek-a-trailerbol.html
  • LeWyTy
    #13144
    Énis felrakom

    A simtropolis modpackja nem érhető el valahol (free) ?
  • Carlos
    #13143
    Utánaolvasván találtam pár apróságot. Valszeg a Quad procikat sem szereti annyira:

    4) You may use a custom resolution by adding this to the shortcut:
    "C\Program Files (x86)\Maxis\SimCity 4\Apps\SimCity 4.exe" -CustomResolution:enabled -r1920x1080x32

    5) Right click the shortcut again, and go to compatibility Check Run As Administrator, Disable Visual Themes, Run in Compatibility Mode for XP Service Pack 2
    6) CLOSE ALL OTHER PROGRAMS NOTHING ELSE CAN BE RUNNING ON THE TASK BAR
    7) Run the program. It may drop you back to the desktop at this point, or if it is still going hit CTRL-ALT-DEL go to TASK MANAGER then Processes. Find the Sim City Process. Right Click the process and select "Set Affinity..." Uncheck all but one processor, so that one processor only can run the Sim City process.
    8) Click back into the game on the taskbar. During the loading sequence ("EA, Challenge Everything") it may continue to drop you to the desktop... don't worry... once the game actually starts (Region View) you'll be able to play just fine!
  • Carlos
    #13142
    patch településkor kiirta, hogy pár fájlt nem tudott update-elni...
  • Tuvok #13141
    Akkor passzolom :( Nálam 32 biten szépen fut .
  • Carlos
    #13140
    Semmi, ugyanaz... :(
  • LeWyTy
    #13139
    Nekem nincs már türelmem hozzá
  • Carlos
    #13138
    Köszi. Próba cseresznye.
  • Tuvok #13137
    Mindenképp patchelni kell .
    Ilyesmit keress: Rush Hour v1.1.638.0
  • Carlos
    #13136
    Hmmm...folyamatosan kidob a játék a desktopra.
    -eredeti deluxe
    -win 7 64 bit

    Ötlet? Patch?
  • Tuvok #13135
  • Carlos
    #13134
    Belelkesülve a SimCity V-ön elővettem megint a Deluxe-ot, épp települ... :)
  • capa07
    #13133
    Nekem tetszenek a képek, de azért azt hozzá kell tenni, hogy ezek kezdetleges képek, ha csak 2013-ban jelenik meg a game. Feltéve ha tényleg igazak a hírek. Nemsokára úgyis kiderül!
  • Austin Bailey
    #13132
    már volt egy pár ilyen hír. Sokkal jobb képekkel...
  • LeWyTy
    #13131
    AZ összes kép fake...
  • capa07
    #13130
    PC Dome hír
  • capa07
    #13129
    Tudtok valamit erről?
    First image of Simcity 5
    PC Dome galéria Simcity 5
  • nyirog
    #13128
    simtrpolois keresőjébe beírod h highway wall, vagy sound wall, vagy barrier, sound barrier... elvileg ezekre ki kell h adjon pár találatot :)
  • Et Papa
    #13127
    Sziasztok.Még csak most regisztráltam fel ide ,de már kb 6 éve játszok vele.Most volt egy két éves kihagyásom,de most ismét rákattantam a játékra.Azt szeretném megtudni,hogy hol találok autópályák mellé hangszigetelő falakat?Köszi előre is bármi infót.
  • Hecker007
    #13126
    Köszi így működik :D
  • nyirog
    #13125
    olvasd végig, 2 féle megoldása is van :)
  • Hecker007
    #13124
    Üdv!
    Kedvet kaptam megint a játékhoz és azt szeretném kérdezni hogy a Deluxe változatban hogy tudom megfordítani a közlekedést?
    Mert ahogy felrakom úgy angol módon mennek az autók, de én a "normális" hazai közlekedést szeretném :D
  • Austin Bailey
    #13123
    először rakd le az állomásokat. De különben zónamódra tudsz váltani a tematikus térképek között.
  • LeWyTy
    #13122
    Újra bele kéne kezdeni... de nincs kedvem újra összeszedni a cuccokat.
  • Austin Bailey
    #13121
    igen és igen
  • Sequoyah
    #13120
    Sziasztok!

    A metróval kapcsolatban van kérdésem: A metrókijáratnak pontosan a metróvonalon kell lennie? Ugyanis a térképen a kijárat építésekor alig látszódik a metróvonal a föld alatt, és így elég nehézkes.

    Ehhez kapcsolódó kérdés, hogy az épületek megjelenítését ki lehet kapcsolni? Hogy csak az állami cuccok látszódjanak (iskola, utak, kórházak stb...), és így átlátható lenne az egész.
  • Austin Bailey
    #13119
    én úgy tudom hogy semmivel. A bátyámnak hasonló baja volt
  • terwet
    #13118
    Üdv!
    Tegnap felraktam megint a játékot hosszú idő után, ám azt az idegesítő hibát vettem észre, hogy amikor mozgatom a kamerát, akkor eltűnnek a házak, épületek, hidak. Amint megáll a kamera, újra kirajzolódnak. Régebben másik VGA volt a gépben, akkor nem emlékszem ilyen hibára, ám most új VGA-val most ez előjött. Van valamilyen beállítási lehetőség, hogy ezt kiküszöbölhessem?
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Austin Bailey
    #13117
    Nincs fent az essentials