1225
TOCA Race Driver
  • oneal1
    #1225
    nem tudja valaki esetleg hogy most win 8.1-en hogy lehetne működésre bírni a játékot?
  • Vass Gábor
    #1224
    Nekem megvolt a játék, de olyan gagyi volt hogy én el is adtam már két hét után kb.
  • punántúl
    #1223
    Hello,
    Valaki aki multiban nyomja a játékot megtudja mondani miért nem akar csatlakozni a severhez? Látja azt, csak a csatlakozsánál kiírja hogy nem tud csatlakozni... Lehet a tűzfalon kell valamit állítani, vagy mit kéne ezzel csinálni?
  • Kovax16
    #1222
    Sziasztok!!! Megvettem a toca driver race-t és mikor berakom a cdt azt irja ki hogy vmi race driver data na most ezt nnem tom mi ugyhogy remélem van otlet!!! elore is koszi!!!
  • milk4
    #1221
    vkinek nincs kedve multizni holnap vagy holnap után?
  • Lokoter
    #1220
    a toca race driver 3 hoz a 2006-os civic kodját
  • Lokoter
    #1219
    Sziasztok
    Valaki tudna adni a 2006 civichez kódot?
    Bonuszkodom:7726
    Előre is köszi
  • Attila56
    #1218
    Sziasztok.Elkezdem telepiteni és ezt írja ki: Error Reading Install configurazion
  • Attila56
    #1217
    Sziasztok.

    Akinek megvan eredetiben,és esetleg már nem kell neki vagy szivesen eladná az szóljon nekem,írjon rivit és megveszem.3000 alatti áron megveszem!
  • Mikice
    #1216
    Sziasztok!

    Nemrég tettem fel újra a progit, hogy kormánnyal is kipróbáljam, de sajnos nem sikerült bekalibrálni a jobbra/balra irányt.
    A beállításoknál vmiért nem érzékeli hogy eltekertem jobbra/balra a kormányt. A fék, gáz és a kormánygombok működek. A kormány egy Loigitech Momo Racing.
    Tudna vki segíteni hogy mi lehet a hiba? Vagy esetleg vmi ötlet?

    És még egy érdekességet észrevettem, ha a jobbra/balra irányt a billentyűzetre állítom a gombok lenyomására a kormány is reagál.
  • The Fugitive
    #1215
    Hali!
    én is elővettem ujra a gamet, és az lenne a kérdésem, hogy feliratokat be lehet-e valahol kapcsolni? hogy amit mondanak, az látszódjon. thx
  • oneal1
    #1214
    up:D
  • steweee
    #1213
    hihetetlen mekkora ez a játék. eddig nem játszottam vele mert nem volt elég erős a vga-m hozzá.amit furcsállok hogy nincsenek verseny közbeni hangok meg videobetét hangok nocd-krekkel, bár előtte láttam hogy azokat onnan olvassa de hát fullinstallt kértem neki.
  • steweee
    #1212
    tudna vki küldeni emilben egy .cfg/ .ini fájlt akinek be lehetett kapcsolni az anizót és a motion blurt?
  • steweee
    #1211
    most vettem egy geforce 6600 gt-t. miért nem lehet a hwconfogjában beállítani az anisotropic filtering-et és a motion blur-t? szürke, és nem is lehet kipipálni, a .cfg / vagy .ini fájljában találtam meg a beállítás mentését, ott átállítottam az antialisingot =1 -re, de a motion blurre hivatkozást nem találtam. miért nem akarja engedni a beállítás panelon ezeket és hogyan lehetne mégis beállítani hogy legyenek?
  • bodesz
    #1210
    ez sokkal jobb mint a TDR2 vagy mint a 3...ez talán a legjobb rész.sztem.
  • Rash87
    #1209
    Már mind1,mert tök szar a TRd2,gondolom ezis
  • Rash87
    #1208
    Sziasztok.

    Felteszem jól as játékot,elindul,de például amikor versenyzek,akkor eszméletlenül zúg a játék.... Főleg amikor nymom a gázt.. semmi se hallani,csak a zúgást :(

    Nem tudjátok mi lehet a hiba?
  • 3P
    #1207
    Vedd meg eredetiben!
    Itt már 2000 Ft-ért megkapod...
  • Darukezelő
    #1206
    szevasztok!
    kipróbáltam vagy 2-3 féle cracket,az 1.1-es paccst' és annak is a krekkjét,de mindíg kifagy a menüben...valami ötlet,hogy mit lehet csinálni?
  • David8
    #1205
    Sziasztok! Segítsetek pls.
    Milyen patch kell ahhoz, hogy tudjak játszani interneten keresztül, valamint honnan lehet letölteni?
    Légyszi segítsetek!

    Köszi: David
  • babus
    #1204
    0919-hez kódok.Köszi.
  • steweee
    #1203
    én még csak most próbálom ki a játékot, de nem rossz. lehet bután hangzik, de vki mondja már meg hogy a toca race driver az a dtm race driver 1 más néven? mert a toca 2 race driverre dtm race driver 2-ként láttam hivatkozásokat
  • Akey
    #1202
    Toggya vki, hogy lehet a pályákat és autókat kiszedni és átkonvertálni az F1c-hez?
  • karikusz
    #1201
    DC!
  • alexstefi
    #1200
    Nem tudjátok véletlen le lehet még valahonnan tölteni ezt a gamét amíg várakozok a második rész törésére? Kihagytam vagy 2 évet játék nélkül szal nem lehurrogni, hogy nem játszottam vele ... köcce előre is ...
  • bodesz
    #1199
    van http://www.bhmotorsports.com/download/2836
  • bazza
    #1198
    Van vmi patch ami segíti a billentyűvel való irányítást?
  • hiba
    #1197
    a GCW-n nezelodj hatha - bar uj crk nem jott ki tavaly 05.23 az utolso...nekem ezzel nem mukodott (letorolte idovel a menteseket...sztem ez se jo csak kevesen jatszottak vegig a patchelt verziot)

    Amikor game kozbe hulyesegeket csinal ez a "fade protection". Codemasters jatekonal alkalmazzak eloszeretettel.
    Na kivancsi leszek a a Trd2-re...
  • titike
    #1196
    Segítséget szeretnék kérni aki tud segítsen!
    Most kezdtem el játszani a játékkal de az ötödik pája után mintha felrobbannának az autók
    Elkeztdem a topikban visszaolvasni és az 500 körül találtam, hogy feltehetöen a crack rosz de utána azt már nem találtam honnan lehetne letölteni a jó crack exe-t.(illetve amit megjelöltek helyet az már nem müködik.)
    Ha valaki tud segítsen. lőre is köszi!
  • hiba
    #1195
    Van a jatekhoz patch talan azt kell feltenni.
    Bar en azert nem tettem fel mert ahhoz meg nincsen jo crack (csak ezt senki nem tudja mert nem jatsztott vele 1 orana tovabb).Ugyanis a patch utan olyan baromsagok tortentek hogy rakellett jonnom a Fadet nem tudtak kiirtani :)
    Autok falnak mennek, irniythatatlan az egesz stb...de ez nem tunik fel az elejen csak mondjuk a 3. versenyen (carrierben) es utana.
    Ha meg mar jobban belejottunka jatekba a sokadik verseny utan nemes egyszeruseggel torli a menteseket...ez persze nem jon elo ha gyari verziod van :)
    Amugy nalam az 1.0, patch nelkul fut, radeon kartyaval de nincs semi gaz, mar sokadik versenyen vagyok tul.
  • Alexease
    #1194
    Ha tudna valaki, biztos hogy segitene. De sajnos, ez a jatek annyira rossz lett, hogy nagyon kevesen hasznaljak.

    De, probaljd DirectX-et, Driver-t frissiteni, es probalkozz video Codec-ekkel.
  • Amse
    #1190
    ALL CARS : YUPFFI
    ALL TRACKS : VFCRKV
    ALL CHAMPIONSHIPS : ZEUOOY

    ALL PRD CHALLENGES : ZNZWYF
    NO DAMAGE : FACZGF

    VIEW CREDITS : CREDITS
    FMXAAB

    REALISTIC HANDLING : SIM
    EASY CAR : BAAXMF

    BETTER DAMAGE : DAMAGE
  • Amiga
    #1188
    A Codemasters válasza a Radeon 9100 problémára. Sajnálom, hogy csak ma írtam nekik, 10 perc alatt válaszoltak. Piros pont!

    The Radeon 9100 does not support the DirectX shader routines used in the game. However we have produced a file which disables some of these routines and allows the game to be displayed correctly.

    You need to copy this file to the shaders folder on your hard drive, overwriting the existing file. By default this folder is located in:

    c:\program files\codemasters\race driver\GameData\shaders.

    The file and instructions are available from here:

    http://www.ati.com/support/infobase/4258.html

  • Takigabi
    #1186
    az eredeti exere kell a patchet felinstallálni,tehát a patch felrakása előtt ne crackeld
  • voodoo
    #1185
    szasztok.Szeretnék a tocával neten játszani mit kell leszednem hozzá és honnan?Légyszi segítsetek!!!a toca 11_120-as pachet leszedtem de nam akarja felinstallálni ezt írja ki.Mit tegyek segítsetek légyszi! error ept0036: Old File not found. However, a file of the same name was
    found. No update done since file contents do not match
  • Amiga
    #1184
    Help me!

    A játék elindul, de az autóknak nincsen karosszériája. Csak a kerekek látszanak, meg a váz... Ugyanez normálisan futott a GF4 MMX-en...

    PIII-celeron 1300, Radeon 9100, SB Live...

    Az R9100 miatt van? Mi a megoldása (gondolom másnak is volt gondja vele, de nem olvasnám el ezt az ezer hozzászólást)?
  • FrezeR
    #1183
    ha megnyertem a LOLA bajnokságot is utána még mit lehet csinálni? vannak még megnyerhető kupák? mert hiába megnyertem még 1x a mercedes-es sorozatot nem kaptam semmi pontot se kupát.
  • FrezeR
    #1182
    nektem=nektek
  • FrezeR
    #1181
    nektem a felsőbb osztályokban hogy megy a versenyzés? szerintem elég nehéz, gyakran pont nélkül maradok és ugy érzem vagyis látom mindenki jóval gyorsabb mint én:)