179
COMMODORE rajongók ide
  • Zozo76
    #55
    Maniac Manshion!

    egy fel evig nyomtuk a haverral, de csak leiras utan tudtuk vegigjatszani... :(
  • K.András
    #53


    Mekkora játék ez!!!Anno kurva sokat nyomtam...
  • Pheel
    #52
    danke :)
  • Pheel
    #50
    Adjatok egy URL-t a WoW-hoz meg valami emulátorhoz. Rájöttem, hogy ez nekem is hiányzik! :)))))
  • Biker
    #49
    én is amikor elsőre megkaptam a 2cd-s gyűjteményem, kb 15év c64 elvonás után, mivel kellett kipróbálni?
    Wizard of wor
  • Zozo76
    #48
    A minap modom az ocsinek vigyuk a gepet a nappaliba hogy kiprobaljuk a PC-t az egyepkent vadiuj PHILIPS 72"-os 100Hz-es tv-n :). Na mi volt az elso jatek amivel jatszottunk?

    WIZARD OF WOR vice emulator (full screen)

    15 eve nem eltam at azt az elmenyt ahogy a szornyek kozott laviroztunk es probaltuk egymast kinyirni + eletben maradni. A jatek ugyanojan elvezetes volt mint KB 15 evvel ezelott, csak akkor ket Joy-t fogtunk a kezunkben, es egy szovjet Elektronika TV-t bamultunk... :)))
  • budsmoke
    #45
    Tudom,hogy ez egy Commodore fórum,de azért megkérdezem,nincs-e valakinek Enterprise 128 gépe,amit esetleg eladna?
  • Zozo76
    #44

    Commodore
  • gothic1
    #43
    No itt az elérhetőség:

    http://www.student.nada.kth.se/%7Ed93-alo/c64/spw/
  • gothic1
    #42
    utilyk=utilityk
  • gothic1
    #41
    Itt egy jó magyar c64-es oldal:

    http://web.externet.hu/sk/c64/

    Itt utilyk-ben

    High Voltage SID Collection

    egy rakat origanal c64-es zenéket lehet letölteni (több száz vagy ezer) a szerzők szerint könyvtárazva. Nagyon jó! Most találtam rá. A zenék sid formátumban vannak, amit az oldalról letölthető pluginekkel lehet megszólaltatni (nekem nem sikerült), de inkább ajánlom a sidplay2-est. Mindjárt kirakom a letölthetőségét! Most pl. ezzel hallgatom a Delta (Rob Hubbard) zenéjét! :) Tök jó! :)
  • Biker
    #40
    szerezz egy üres lemezt, írj pár sorors kis progit, mentsd le, aztán töltsd vissza, és már ki is van próbálva... :))

    amúgy #29-ben leírtam, keressenek meg, ha kell a CD.
    azért ne én hívjalak már fel, hogy lemásolhassam a cd-ket.. bocs.....

    emailben megkeresel, egyeztetünk, megbeszéljük a részleteket, és kész.
  • RelakSfromhome
    #37
    Mivanitt? :)
  • Biker
    #36
    mainruler, tehzsenyka: mégsem kell?
  • Zozo76
    #35
    Bocs... :(
  • Biker
    #32
    bazzzz...

    egy darab midi sincs!
    mind mp3.

    jól beetettél, már izzítottam a telom egy kis last ninja midi csengőhangra........ :((

    nem tudsz olyat, ahol télleg midiben van???
  • Zozo76
    #31
    Ha C64-es zene erdekel modern hangszerelessel (MIDI es tarsai) akkor irany:

    http://remix.kwed.org/

    C64-es zenek dogivel MP3-ban!!!
  • Biker
    #30
    nos, van kb 2-3ezer sid music is, azértr nem tudom, mert rengeteg zippelt van, és a zipben van 100, de a számláló csak 1zip-nek veszi...

    van minden leírás, hogy tudsz visszakonvertálni c64 floppyra, magnóra, hogy használd az emut, assembler leírás, hogy köss a pc-re c64-floppyt, Last ninja special edition...

    van ezek között c128 game is, meg minden commodore game, minden commodore emu-val

    súlyos percek árán lett megszerezve anno korlátlan 56k-s kapcsolattal, hetekig jött a cucc orosz, meg ukrán serverekről, de így legalább teljes a gyűjtemény.
  • Biker
    #29
    mainruler: asszem valami van rajt, majd megnézem
    thezsenyka, mainruler: keressetek mailben az [email protected].
    addigra megnézem mik vannak, azt tudom, van olyan játék, ami vagy 5x rajta van, mert más más csapat konvertálta át, de a lényeg, abc sorranben kb több ezer game, ujságmelléklet diskek, tucatnyi emulátorok c+4 to c128 ig
  • TheZsenyka
    #28
    Naná hogy érdekel... arghh... miképpen lehetne hozzájutni a portékához???
  • mainruler
    #27
    Ja. Írj egy mail-t. Zenék nincsenek véletlenül? Régebben kiadtak pár c64-es zene CD-t.
  • Biker
    #26
    van 2cd-nyi (tán hiány nélkül az összes kiadott game) c64 progim, emulátorokkal, mindennel, leírással, stb.

    valakit érdekel?
  • Zozo76
    #25
    Hogy ma se maradjatok kep nelkul:

  • Zozo76
    #24
    Most epp a Zak McKrakken focimzenejen dolgozom. Probalom megirni MIDI-be modern hangszerelessel. Meglatjuk...

    Ja itt a file, ha kivancsi vagy az eredetire:
    Zak McKrakken.sid
  • Zozo76
    #23
    Ja a kepeknek adtam egy kis Blur-t a IrfanView-val, hogy ne legyen annyira darabos.
  • Zozo76
    #22
    :)

    Hat ez nem jott be...

    img src=http://www.szerver.hu/mappa/kép.jpg

    Na, es az egesz sort rakd <> jelek koze!
  • Zozo76
    #21
    Toti: amugy a kepeket a VICE emuval loptam, es a kovetkezo sorral hozhatsz be ide: (a ket macskakormot hagyd le)

    ""
  • Zozo76
    #20
    toti: most a kepek felrakasat kerdezed?

    Nekem itthon a kov gepek vannak: C64, C64(uj design), C16, Plus/4, 1541(uj design) 1551.
  • magyar ember 2
    #19
    Nekem csak kolcsonbe volt regen, de maig emlexem a 'fasza' billentyuzetere. :)
  • EvilDead
    #18
    Nekem van otthon Primo64-em. Fasza kis gép ahhoz képest, hogy nem tud sokat. De nosztalgiázni jó vele. A Commodore adja magát. Az is van.
  • Jano
    #17
    HT1080?
  • magyar ember 2
    #16
    Hat a Primo, VTC hatranyos megkulonboztetesben reszesul? :)
  • Zozo76
    #12
    A sajat topic-komba en akartam az elso lenni... Olyan gyors vagy!
  • Zozo76
    #11
    Na vegre... Erdekes hogy a regi Digitel-es cimem mukodik, az uj VNET-es FTP meg nem...
  • Zozo76
    #10






  • Zozo76
    #9
    Anyadat!
  • Zozo76
    #8






  • Zozo76
    #7
    Majd mindjart...
  • Punker
    #6
    Kár, hogy nem látszik.
  • Zozo76
    #5
    Gondoltam benyomok ide par kepet amivel az elobb szorakoztam: