28
WWII RTS - A 2.VH 6 éve ...
  • feamatar
    #28
    ez a gáma valahol elérhető????
  • Scottt
    #27
    Sry nem nyittoam ki a szemem csak írta :Vugassatok le köszi:V
  • Scottt
    #26
    Ennek mi a neve mert ösmerem az il-2t és hát jó engenie van benne
  • Charly
    #25
    Battlefield Command az új neve a proginak.
  • tomo
    #24
    http://www.theisonews.com/r/?33C13F8E2=
    World War II: Panzer Claws 2

    ez nem az ?
  • PREMIERE1
    #23
    Lassan ez is ideér.

  • Deajka
    #22
    Nagyon fine, bár a combat missionban már láttam ilyet. Na, az a II vh.-s stratok királya bár ez sokszor szebb.
  • a.carkey
    #21




  • a.carkey
    #20



  • a.carkey
    #19
    "Battlefield Command" lett a neve.
    Még nincs megjelenési dátum, de hamarosan, kb. július környékén talán már várható. Addig is:



  • hiba
    #18
    Legalso kepen vannak kis ikonkok, emberekkel tankokkal, hazakkal!? A hazakat is lehet iranyitani? :)
    Allat gfx-nek nez ki...
    Bar ilyen reszletesseggel egy rts?!
  • a.carkey
    #17



  • a.carkey
    #16









  • Anee
    #15
    Nézzétek meg az előzetest a www.il2center.com-on...
  • a.carkey
    #14
    Szép képek! Nekem akkor is a 4 panzer iv rohamozása tetszik a legjobban ...
  • aiguo
    #13
    Ja!En is varom mar nagyon....
  • rusland
    #12
    biztos jo lesz
    C1 maddoxok nem szoktak hibazni nagyon...
  • Wajk
    #11
    Ez valami brutális lesz. De mi a francot fejlesztenmek majd 2004-ig. Már most tök brutál... Mi lesz még. Persze inkább fejlesztgessenek, aztán üssön a gém! :)

    Jah! Vannak új képek! Láttátok?
    KéPEK! (Nem rossz-nem rossz!)
  • rusland
    #10
    hat igen...
  • Anee
    #9
    ugyanaz a csapat fejleszti
    csak ne legen annyira orosz mint az il...kicsit átalakultak az erőviszonyok......
  • rusland
    #8
    ez is orosz game lesz mint az il2?
  • Anee
    #7
    Szivem szerint nem a Cimbat Mission hanem inkább a S.W.I.N.E szintű harcmenet tetszene.
    Végülis tényleg lehetne fps is grafikailag csak ott sérülés meg minden, az már sok lenne
  • Anee
    #5
    Hát olyan oldalakon amelyeken IL2-vel foglalkoztak lehetett látni képeket s már 3 hónappal ezelőtt volt előzetes is, kiadó nélkül
    Amúgy a víz kidolgozása is korrektnek mondható, bár azt nem tudom hogy pixel shraderes-e..
  • a.carkey
    #4
    Az ember elsiklik a dolgok felett, bár az esetemben ez másként volt. Lényeg az, hogy tudtam, hogy van ez a game, de képeket, JÓ képeket nem láttam belőle, bár nem is kerestem nap mint nap, hogy hol a kép, csak a cikk juttatta eszembe, hogy ez van és valami csoda készül ... Az páncélelhárító + tankok kép zseniális. A többi páncélos is fasza. Erre nem emlékszem, úgyhogy jó, hogy elküldted.
  • Anee
    #2
    Már vagy fél éve lehetett látni, érdekes hogy még csak most figyeltél fel rá
    Eleinte 2003 Q3-mat irtak ki:-(
    Ez az egyik legjobb kép:
  • a.carkey
    #1
    http://gamespot.com/gamespot/filters/products/0,11114,561341,00.html

    Kéretik megnézni a képeket a játékból. Combat Mission fanok, 2vh. mániákusok: ez kötelező darab lesz!

    Sok szép 2. VH-s játékot láttam, de ez mindenen túltesz. A Combat Mission járműkidolgozottsága is!) csúcsszuper volt, de ez mindent ver. Eszméletlen. WWII RTS az IL2-Sturmovik motorjával - a 2.VH-s szimulátorkirály - (benne magyar felségjelű gépek is) -, bármi is lesz a neved, de szívesen várunk, bár remélem nem 2004 lesz a hivatalos dátum, mint ahogy írták. Nézzétek meg a SG nov.22-i cikkét is, a játékról![#vigyor1