353
- éjszakai nyomulás -
  • cumpy1337
    #353
    még nem
  • grebber
    #352
    Xp kompatibilis módban próbáltad?
  • cumpy1337
    #351
    Hali!
    Az lenne a gondom, hogy most raktam fel újra win7-en. A menü elindul csak amikor elmondja az a dagadt pasas a magáét akkor egyszerűen kidob az asztalra. Ez mi?
  • Richard90
    #350
    Nekem sikerül már párszotr kiakasztani csít nélkül:) namind1, nem ezétz írok ide
    Na szóval, az lenne a kérdésem: Van- olyan program, vagy módszer, amivel kibírnám másolni a játék zenéit?
  • steweee
    #349
    én úgy játszottam végig hogy van hozzá örök nitro csít, de még úgy is nehéz volt. egyébként sosem sikerült volna néhány pálya, mert vannak ellenfelek akik sosem hibáznak
  • Balumann
    #348
    Jaja sajna olyan nehéz játék.
  • grebber
    #347
    Ilyen a game szokj hozzá.
    Egyszer már ennek is a végére kéne érné mertmég soha nem jutottam el a végéig :)
  • Harly18
    #346
    Be lehet azt állitani valahol, hogy a kocsik ne legyenek ilyen gyorsak?
    Mert rohadt gyorsan kanyarodnak és mennek is, igy meg nagyon nehéz játszani
    Épp hogy megnyomom a balra gombot, máris szinte keresztbe áll a kocsi
  • steweee
    #345
    na végigvittem a carreert, megvan minden atuó, mégis csak 85,5%-ot ír ki hogy teljesítve. mit lehet még csinálni benne?
  • steweee
    #344
    amúgy elsőre furcsa érzés volt hogy mintha vice cityznék, aztán rádöbbentem hogy nem véletlen, a rockstar adta ki.sztem egész hangulatos lett
  • steweee
    #343
    most hogy játszogatok vele egyre jobban élvezem és utálom. hát nem egy könnyű játék az biztos. unlimited nitro csalással játszom de még így is vagy 5-10 alkalommal neki kell menni egy egy pályának.amit nem értek hogy a piros nyillal jelölt kocsina van e külön jelentősége, talán elég csak őt megelőzve beérni, de én úgy tapasztaltam eddig hogy csak az első helyre megy tovább. már los angelest és párizst megcsináltam.ha végigjátszom a küldiket akkor meglesz az összes járgány vagy kell még hozzá arcadeban is tevékenykedni vmit?
  • grebber
    #342
    Kis esti szoros befutó:
  • csika
    #341
    hja az emil cimem [email protected]
  • csika
    #340
    Hi vki legyen szives es kuldje el nekem emilben a cd1 cue filejet
    elore is koszike
  • steweee
    #339
    köszi szépen, magamtól sosem jöttem volna rá ?egyébként a jelenség miértjét is tudod ? na nem mintha számítana csak kíváncsiság. egyébként egy másik topicban is válaszolt vki uerre a kérdésemre, csak már nem találom hogy hol azt hiszem relaks volt az. ezúton is köszönöm
  • Csudri #338
    Megy az! Csak ki kell törölni a gimme.dll file-t, mert az fagyasztja le!
  • steweee
    #337
    ok, kipróbálom. azt nem tudod véletlenül hogy a nfs porsche unleashed megy xp sp és dirX 9c-vel? mert nálam nem, és nem tudom megoldani. vagy ne is próbálkozzak?
  • dardevil
    #336
    Nekem jobban bejött mint a NFSU 2. , de izlések és pofonok !
    Ez a játék nem a tunuingról szól, de a pályák sokkal változatosabbak, vannak rejtett útvonalak, kedvenc MP3-aidat hallgathatod a játék közben stb.
  • steweee
    #335
    nagyon szar játék ? mert a képek alapján jónak tűnik ? az nfs underground 2 jobb ennél? mert kb ua kategória
  • grebber
    #334
    Mi gáz??Lol gyerekjáték.Nem egy kategoria de a RBR 100x nehezebb.
  • [HUN]FaTaL
    #333
    Sztem nincs, ez a játék egy kalap szar:)
  • Mat
    #332
    Van ehhez a játékhoz valami Patch vagy valami ami az irányításon változtat? Mert így billentyűzetről elég gáz!
  • STLRR
    #331
    Nem tudna megosztani velem valaki DC-n???Nagyon megkoszonnem
  • Szabyka
    #330
    Van egy EREDETI Midnight Club2 programom, magyar kézikönyvel eladó!
    Érd : [email protected]
  • Panjabi Mc
    #329
    Valaki nem mondana valamit????
  • Panjabi Mc
    #328
    Van egy Gondom Játszok az egyik pályán és egyszercsak fogja magát és kilép a gambeől ez miért lehet 12,8% százaléknál járok valakinek valami tipp hogy miért lehet eddig nem volt semmi gond
  • grebber
    #327
    Képek a Midnihgt Club 3 -ról!


    Vajon lesz PC-re?


  • grebber
    #326
    MC3: DUB edition beszámoló

    Dixie Flatline, 22:55 - Játék: Versenyautós

    (IGN) Az IGN szerkesztői ellátogattak a Rockstar San Diego mélyen a föld alatt található főhadiszállására, hogy megbarátkozzanak a Midnight Club 3: DUB Edition c. művel.
    Az előző rész kicsit megkopott, az idő vasfoga által megrágicsált 3D motorral pöfékelt konzolokon és PC-ken egyaránt. A nagy riválisként számontartott NFS: Underground-hoz képest egy kimondottan a száguldozásra kihegyezett játékkal volt dolgunk, ellenben a folytatással.

    A Rockstar menedzserei 50 licenszelt autót, muszkliverdát, tuningcsillét és tehénszállító tehergépkocsit (Cadillac, Mercedes, Ducati, Hummer, stb.) és motort (Harley-k minden mennyiségben) zsúfoltak a játékba. Valahogy még arra is rávették a nagyobb autógyártókat, hogy ezeket a csodás autó költeményeket büntetés nélkül, kedvünkre rommá is törthetjük. Sőt lila, apró manga-licás matricákkal ékesített spoilert is aggathatunk adott esetben Mercedesünkre.

    A grafikai vonatkozások jelentős ráncfelvarráson estek át. Valós idejű, élethű tükröződések, részletdús autómodellek és hosszabb látótávolság jutott osztályrészül. Jelentős mennyiségű levágás, sikátor utca (itt történik a borzalom) és őrült ugratókat zsúfoltak három szépen felépített városba (Atlanta, Detroit és San Diego). Az utcákat forgalom és a szambázó emberek töltik meg élettel.

    Elsőként a sorozat életében nagy szerepet kapott a testreszabhatóság. Öt különféle színárnyalattal varázsolhatjuk kaméleonná kedvencüket. Cserélhetjük a lökhárítókat, a tetőt, a szárnyakat, a kerekeket, a rácsozatot, stb. A megjfelelő, életstílusunkat tükröző álomautó elkészülte után betérhetünk kedvenc autószerelőnkhöz. Felfüggesztések, légbeömlők, kipufogók, szuperfeltöltők, bólogató kutyák és egyéb hasznos kellékek tucatjait halmozhatjuk fel delikát, tuning zsírverdánkra.

    A Rockstar szokásához híven a kritikus részleteket lakat alatt tartja, nehogy a konkurencia gyors egymásutánban belapátolja ezeket saját gyermekébe. Megjelenés még idén PS2 és XBOX-ra.





    Info: Hardwired
  • grebber
    #325
    Itt az oldal Midnight Club 3

    Nem látom a PC-s logot lehet hogy nem is lesz PC-re?Remélem lesz mert ez fasza game lesz.
  • grebber
    #324
    Eh remélem imám meghalgatatott.
    Most küldött a Rockstargames hirlevelet amiben ezel vannak:

    GTA San Andreas Comming 2004 October

    ÉS AMI király hir MIDNIGHT CLUB 3 Comming soon.
  • KG21
    #323
    nekem nem jött be a MC2 idétlen fizikája van az autóknak, azért ez valamivel jobb az NFSU-ban. A Grafikában is magasan verve van a MC2 és főleg az eredeti autók és azok tunig lehetősége sokkal jobb, mint a MC2 kamu gépei. A pályák tekintetében valóban jobb a MC2 de ez kevés sztem. Az NFSU jobb!
  • via_mala
    #322
    Ezek szerint nem ;)
  • via_mala
    #321
    Csak úgy érdeklődésképpen: van-e értelme összehasonlítani az NFS:Underground-dal? És ha igen, akkor jöhetnének a pro-k és a kontrák, lehetőleg objektíven ;) Ha nem, akkor nem.

    A GameRankings.com szerint
    Need for Speed Underground: 84.0%
    Midnight Club II: 85.1%
    És egy részlet az NFS:U GameRankings-féle review-ból, csak úgy gondolatébresztőnek:
    Overall, Need for Speed Underground is a game that can only be recommended if you are satisfied with a title that provides beautiful, thrilling, arcade racing with a lot of aesthetic customization and nothing more. NFSU does indeed supply hours of entertainment, but if I had to recommend either NFSU or Midnight Club II, I'd have to say Midnight Club II due to its more appealing open-ended style of gameplay and better track design. However, don't think NFSU isn't a title worthy of play, because it is – it just didn't quite live up to my expectations.
  • Johnyy
    #320
    De az! Jó nehéz volt!
  • KG21
    #319
    azért annyira nem remek ez az alkotás...
  • grebber
    #318
    Na most ahogy igy rohan az idő kiadhatnák eme remek alkotás 3. részét!
  • deore
    #317
    Minden más játékban ok, csak a Gta3+vice city és a Midnight Club II szarakszik.
  • Rosco
    #316
    olvasgatom itt a leírtakat...nekem nagyon bejött ez a játék. A grafika fullon már klasszul élvezhető, és a gyalogosok + forgalom is királyak (SLRR-ben ez elég gyengusz, tudom, nem egy kalap alá vesszük a kettőt :-)
    Nekem pl. hosszú idő óta az első játék volt, ahol nem kellett sz*rakodni a kormány konfiggal, meg azzal, hogy desktopra kivág. Minden relatív, mint látjátok.
  • pluhi
    #315
    Más gamékban minden ok? Én csak megtekertem és megtapodtam azt kész.
  • deore
    #314
    Van valakinek Microsoft side winder kormánya, mert én nem tudom beállítani a pedálokat meg a kormányzást a játékban, csak a gombokat engedi beállítani.Valaki tudna segíteni? Kösz.