469
Mi értelme ennek a rohadt életnek??
  • Dzsini
    #229
    nem új ez, az "engemsenkisemszeret" típus szerintem már nagyon régen létezik, csak most bővült a fegyvertár...
  • Vlala #228
    Látom, fogod a lényeget. :-)
    Egy Angyal utazott velem a vonaton, de biztosan a Főnöke küldte hozzám.

    Jimmyke: igen, mostanában ez egy új csajozási / feltűnőségi szokás lehet, hogy valaki depis... csak nem szabad vele viccelni, mert úgy járunk, mint a juhászbojtár, aki farkast kiáltott.
  • Jimmyke
    #227
    Egyik osztálytársam azt állította magárol, hogy depis, azt hú meg phű hogy örült neki. Csak sztárolni akarta magát. Eléggé gáz volt...
  • krisztike
    #226
    Hááát...fogjuk rá.
  • hen-tes
    #225
    a depit tényleg elég sokan használják mostanában, de azért tulzásokba ne ess :P
    egyszerűen a fiatal a "depi"-t használja a "szar kedv"-re
    zsal [depis]
  • krisztike
    #224
    köszi.De azért a depresszióhoz doki és gyógyszer is kell...Én ott nem tartok és van bennem akkora erő,hogy nem is fogok.:)
  • tomsolo
    #223
    kitartás, szurkolunk neked...
  • krisztike
    #222
    Tudod,ha saját gyerekedről lenne szó és nem tudsz ezen a bajon segíteni nem így gondolkoznál...:(Ettől néha azértvan jó kedvem,de sírok még sokat és arra gondolok,hogy ettől rosszabb nem lehet...)
  • The Garrett
    #221
    nemtudom , az a cikk kicsit átértékeltette velem a fogalmát. bár a nincs tényleg icipicikét erős volt :)
  • tomsolo
    #220
    érdekes én életemben kb 5 ször sírtam még sem merném állítani hogy nincs olyan, hogy depresszió. éreztem is , éltem is át és ellenis tudtam neki állni ha volt hozzá erőm... ez olyan mintha azt mondanád nincs olyan hogy félelem...
  • The Garrett
    #219
    hat kijutott nekem is csaladi tragediaktol kezdve.... eleg sok minden, megsem erzem magam szarul, neha ramtör de mar tudom hogy kell tultenni magam rajta.
  • tomsolo
    #218
    nagyon erős tramuák sokkal komolyabb sebeket képesek ütni semmint azt az átlagember eltudná képzelni mindennapi élete során...mert teszem azt egy lepisiltem a cipőm fú de ciki, jaj most mi lesz össze sem hasonlitható egy egy nagyobb családi tragédi során átélt fájdalommal... ősi dolgok, ősi félemek ezek...
  • The Garrett
    #217
    kezdek rajönni hogy az emberek tenyleg csak bemeselik maguknak/ elhiszik masoktol hogy depresszijosak. En 2 eve ballabbal kelek fel de egyatalan nem erzem szarul magam. najó néha ...
  • Rafaelo
    #216
    nem adom fel
    [lóg a kötélen]
  • Koppernikusz
    #215
    Mostanában túl divatos dolog használni ezt a depressziót. Az maga már egy komoly betegség, ez csak a krónikus, hosszúideig tartó rossz közérzet, elkeseredettség et jelenti, Az ami a legtöbb embernek van, hogy két napig ballábbal kel fel annak köze sincs a depresszióhoz..
  • Rafaelo
    #214
    isten a vonattal megy mikolcra??????!!!44444
  • Vlala #213
    Ezen is jót derültem.
    "Szomorú vagy, érted? Nagyon szomorú vagy! Nem vagy az? Akkor beteg vagy, mert szomorúnak kellene lenned! Ma a szomorúság napja van!"
    Ez egy akkora <censored>, mint ide Mekka.
  • krisztike
    #212
    Jó neked...,a kedvvel semmi baj csak a próblémám nem hagy nyugodni...
  • franco
    #211
    ez hülyeség...nekem pl most is sajog a rekeszizmom annyit nevettem
  • krisztike
    #210
    el van nézve:)
  • The Garrett
    #209
    en kerek elnezest :)
  • krisztike
    #208
    Bocs,hogy beleszóltam.
  • The Garrett
    #207
    akkor olvasd el még 2x a cikket és rájössz hogy nincs is olyan hogy depresszió, csak jó gyógyszermarketing / a másik tábor, de nekem az nemtetszett :D
  • The Garrett
    #206
    nem kell nézni :)
    ilyen egyszerű.
  • krisztike
    #205
    Akkor én is depressziós vagyok.-nagyon szomorú vagyok,olyan dolog miatt amin nem tudok változttni...
  • ZsirosKenyer
    #204
    olvasd el a cikket
  • Pyx #203
    mert mindenki nagyonnagyon szomoru :(
  • krisztike
    #202
    miért?
  • ZsirosKenyer
    #201
    ma van az év legszomorúbb napja:)
  • Vlala #200
    Kis kiegészítés: no politics, peace and respect!
  • Vlala #199
    ezt ők vonták le. Illetve a válasz vonta le, hogy a felvetés őt anyázta.
    Amire rá akart mutatni, az kb. annyi, hogy egyáltalán nem hír, hogy Rózsi néni, tusnádröcsögei nyugdíjas sikeresen hazaért a piacról kiszolgált Trabantjában, vagy az, hogy a Malév 622-es Budapest-Athén járata minden gond nélkül repült Athénba, és egy utas sem elégedetlenkedett a kiszolgálással.

    Csak a rossz híreket ontják magukból a híradók.

    Persze, hogy sok ember depresziós lesz, mert beül a tévé elé vacsorázni, és xy elvált, yz meghalt, zw elvetélt, wv lezuhant n+1 halottal, vu-ban pedig már megint robbantottak a csúnya terroristák, mert valamelyik barom szépen beköltözött az országukba, és szipózza az olajat.
    Ha ez nem lenne elég, kapjuk a politikai híreket, valami miatt mindig az ellenzéknek nagyobb a hangja, ergo azt látjuk, hogy a kormány csaló, hazug, kizsákmányoló emberekből áll, akik csak magukkal törődnek, és fosztogatják az országot.
    Ha ez még mindig nem lenne elég szegénmy magyarnak, nem egy kereskedelmi tévénk van, hanem több, és a két legnagyobb egymást is fikázza ám rendesen... tehát szegény magyar átlagpolgár már tényleg nem tudja, hogy mit tegyen, a kétségbeesés és a folyamatos rossz hírek, a kevés sikerélmény és dícséret, csak a folyamatos lebacás elég jó táptalaj a depresssziónak.
  • Dzsini
    #198
    látom te is a lényeget vontad le a cikkekből (ie. egymást anyázzák), és nem azt, amire rá próbált mutatni.
  • Vlala #197
    ez mekkora faxság...
    (lehet, hogy elkap a hév, és átmegyek offba - bocs.)
    Az egyik leírja, amit már régen tudunk: a kereskedelmi tévék "mindig-mindenütt-csak-a-baj-van" hozzáállását, a "ki készít előbb és pontosabban riportot a katasdztrófák helyszínéről?" versenyről, a "fantasztikus akciófilmekről" (szétlövünk mindenkit és visszük a csajt), a másik pedig jön azzasl, hogy minden szavát külön-külön megcáfolja. Jó dolog lehet ebből megélni...

    "akaratán kívül megsértette" - egyáltalán lehet bármit is mondani egy országnak úgy, hogy senkit ne sértsek meg akaratomon kívül?
    Ha azt mondom jobb, megsértődik a bal.
    Ha azt mondom fehér, megsértődik, aki feketét mond.
    Ha azt mondom, lent, megsértődnek a fentiek.
    Ha azt mondom, a lányokat szeretem, megsértődnek a melegek.
    Ha pedig azt mondom, munka , beperelnek az "esélyegyenlők"...

    Valahol állást kell foglalni, és nem szabad bocsánatot kérni, ha a szívből (nem dühből, vagy rosszindulatból), elhangzott véleményünk valakit rosszul talál el, mert saját lényünkért, saját magunkért kérnénk bocsánatot.
    "bocsánat, hogy élek, és nem vagyok mindenki rabszolgája" :-)

    Mindenesetre én inkább szeretek, mintsem háborúzzak.
  • Dzsini
    #196
    két érdekes cikk (egy felvetés, és egy válasz rá) - érdemes elolvasni, még ha hosszúak is.
    A depresszióipar
    és
    Vita a depresszióiparról
  • The Garrett
    #195
    de így szeretem :)
  • PResident Evil
    #194
    te csak vérkocka vagy, nem depressziós...
  • Tertovan
    #193
    en is
  • Vlala #192
    az baj
  • The Garrett
    #191
    A depi a totális letargia után van egy fokkal, tudod, ahogy a vic tartja: volna kivel, volna mivel, volna hol, volna mikor, de minek?

    lol akkor en 2esfel eve depresszios vagyok :D
  • Vlala #190
    Megfogtál, a depi és nemdepi :-) közötti határ nagyon homályos.
    A frusztráltság nagyon jó szó az ideiglenes rosszkedvre, de ez még messze nem depi. A depi a totális letargia után van egy fokkal, tudod, ahogy a vic tartja: volna kivel, volna mivel, volna hol, volna mikor, de minek?
    A halál gondolata nálam is csak halvány volt, beszéltem egyik oszttársnak róla, erre a legnagyobb nyugalommal felajánlotta, hogy van egy felesleges kötele, és szívesen odaadja a "nemes cél" érdekében...