469
Mi értelme ennek a rohadt életnek??
  • dashed_
    #16
    Nem ertem miert kell valakit lehurrogni hogyha depresszios???? [ma mar elfogadott betegseg ami erossen lelki + fizikai fajdalommal is jar]
    En is hasonlo cipoben jarok.. Az egesz eletem ertelmetlen.. nem talallom oromomet benne es az ertelmet se latom!!!! Es aki igy erez annak nem azt kell monda hogy a "depresszió gyökérség" Stb stb...
    Az ilyen embereknek igaz baratra tarsa van szukseguk, azzal hogy leoltjatok csak neki lesz szarabb!!
  • JHetfield
    #15
    ...de a kivetelek a kozosseg reszei...:]
  • Yetike
    #14
    Az meg már nem közösség
  • JHetfield
    #13
    es a kivetelek?:]
  • Yetike
    #12
    Miért találjak vissza a közösségbe, ha mindegyik egy rohadt tapló barom? Ha mindegyik ugyanolyan és ugyanazt akarja, miért kellene az ő szintjükre lealacsonyodnom?
  • Yetike
    #11
    seggfej
  • Dikkma
    #10
    Viszont mostanában kétszer annyi alkalommal, és alkalmanként kétszer annyit eszem, igénylem a mozgást, kevesebbet alszom, és jobban vagyok. Nincs senkim, de nem tehetek semmit, ez van. Nagy számok törvénye. Rengeteget káromkodom, amitől csak idegesebb leszek, de igazából leszarok mindenkit aki a környezetemben van. Lív mi ölón! Sziget vagyok!
    1. megoldás: próbálj visszatalálni a közösségbe
    2. megoldás: törődj bele, hogy más vagy, mint a többiek, és érezd magad így jól.
  • Dikkma
    #9
    Én azért élek még, mert minden este meghalok, és minden reggel újjászületek. Mintha nem is lett volna tegnap, semmi nem marad a könnybe lábadt szemekből, a fizikai rosszullétből.
    Járj el futni. Nem vicc. Csak vigyázz, mert én is egyszer idegesen mentem fel a gellértre, és majdnem meghaltam. :D
  • JHetfield
    #8
    Az eletbe ertelmet ne keress, hanem inkabb elvezd amig teheted:] Sex,Pija,Rock&Roll:]
  • Ams
    #7
    A Yin-ért, s a Yan-ért konishoáááááá :DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #6
    "Depressziós vagyok" <--- Ki a f@szt érdekel? Ez nem pszichiátria bazze' !!!!!!!!
  • Yetike
    #5
    Ti miért éltek?
  • Yetike
    #4
    Miért lenne hülyeség. Élsz, és nem érted a léted célját. Felkelsz mindennap, és úgy fekszel le, hogy ennek a napnak sem volt semmi értelme, az alvás megnyugtat, pár órára elfelejtheted azt a rohadt sok gondot, amit a külvilág gyakorol rád, hát akkor mi értelme felébredni?
  • Dikkma
    #3
    Éreztem. És szerintem hülyeség. És szerintem hülyeséget beszélsz. És szerintem nem megoldhatatlan a probléma. És szerintem írd be a fórumkeresőbe hogy depresszió, és olvasd végig a topicot. És szerintem ne netes topicban próbálj orvosságot keresni, vagy dokinál, vagy felejtsd el az egészet. Mert szerintem a depresszió gyökérség, csak az az, aki az szeretne lenni (hozzáteszem, én egy gyökér vagyok).
  • Kilgore_Trouth
    #2
    Ha ez jut eszedbe akkor tanacsolom felejtsd is el a leheto leggyorsabban.
    Ha mar kronikusan sokszor tor elo az ilyen es hasonlo erzes, akkor pedig egy erre szakosodott orvos felkereses a javasolt...
    Tovabbi legjobbkat...
  • Yetike
    #1
    Hi! Ti éreztetek már olyat, hogy az élet értelmetlen és rideg, és inkább a halált kívánjátok, csak nincs merszetek véget vetni az életeteknek?