469
Mi értelme ennek a rohadt életnek??
  • Coine, The A&O
    #62
    Elég szomorú és unalmas életed lehet.
    NEm gondoltál arra, h. máshogy is lehetne ?
  • hen-tes
    #61
    ÉN IIS !!!!!!
  • Stann
    #60

    Áááááááááááááááááá

  • Stann
    #59
    IGEN!!!!
    A VÁLASZ: SEMMI!!!!!!!!!!
    Ezvan vazze, az élet értelme egy nagy adag SEMMI!! Mindegy mit csinálsz, a vége ugyis ugyanaz, közepét meg valahogy át kell szenvedni,
    ez van, akkor is semmi!!!
    Akár Xanaxal, vagy anélkül!
  • FREAK
    #58
    dehogy, ez a POPCORN :DDD
  • Coine, The A&O
    #57
    Egyfajta segítség.
  • Dzsini
    #56
    1 tipp: látja, tudja hogy nincs egyedül, és tisztába kerül azzal, hogy igenis van kiút, és ki lehet jutni.

    Titan: a meditációt én nem mertem javasolni még :) de teljesen igazad van. bár én csak a kijutás után "szoktam rá"
  • Manta
    #55
    Ezt kifejted nekem? Mit tud egy depressziós embernek segíteni egy ilyen topic?
  • Yetike
    #54
    Köszönöm tényleg sokat segítettetek.
  • vik3d
    #53
    minden kedves versenyzőnek ajánlanám inkább a SÖR fórum gyakori böngészését
  • Titan
    #52
    Mi a pálya Yetike??
    Kő' pisztoly? Kőtél? Gránát? AK?
    Ne legyél már ennyire buta!!!
    Hisz Te sem gondolod véresen komolyan, mert különben nem nyitottad volna meg ezt a fórumot!
    Lehet, hogy most tele vagy egy csomó kérdéssel, problémával, de sztem. ne csak nézz, hanem LÁSS is! Most nem akarok szent dumát levágni, hisz nem vagyok a faterod. ÉLJ BAZZE! Mindenki olyannak lát, amilyennek Te látod magad! Mint már előttem javasolták: Gamez Rulezz! Szerepjátékok! Olvass! Csetelj! Flörtölj! Rock'n'Roll!
    Psszt. Tanulj meg meditálni! Hidd el a világ kinyílik előtted, és minden értelmet kap!

    Te, figyu! Miért hiszem azt, hogy Te nőnemű vagy?
  • Coine, The A&O
    #51
    Minek kell leugatni vkit és ezzel süllyeszteni az SG Fórum színvonalát ?
  • Dzsini
    #50
    tudod sokaknak egyszerűbb és sokkal könnyebb itt leírni valamit anonim, mint egy cicológushoz elmenni, és ott vállalni az arcát. szinte biztos lehet benne, hogy talál olyanokat akik hasonló cipőben járnak-jártak (és tényleg), és esetleg tudnak tanácsokat ötleteket adni. ez pedig az általános eszmecsere, ahova ez bőségesen belefér. tudod - ha nem tetszik vagy nem érdekel nem kell hozzászólni :o) - de ne akadályozz meg másokat abban, hogy megpróbáljanak segíteni.
  • [Walaki]D`Lair
    #49
    Ez nem BRAVO magazin!
  • [Walaki]D`Lair
    #48
    Most nem azért mondom, de MINDENKINEK volt már olyan pillanat az életében, amikor azt érezte hogy mindenki cserben hagyta. De ezen túl kell lépni könyörgöm! Meg amúgyis ha ilyesfajta problémáid vannak menj el pszichológushoz vagy bánomisén de ne süllyeszd már ilyen mélyre az SG színvonalát!!!
  • Coine, The A&O
    #46
    Dzsini igazat írt nagyon, továbbá minek a halálodig várni ?
  • Coine, The A&O
    #45
    Ha te így érzed magad jól akkor semminek.
  • Dzsini
    #43
    nem bárkinek kell azt mondania. neked önmagadnak.
  • Yetike
    #42
    Ha majd a halálos ágyunkon fekszünk, akkor feltehetjük magunknak a kérdést, hogy tulajdonképpen mi értelme is volt az egésznek. Tettünk e valami olyasmit, amiért bárki is azt mondaná, "igen, jó hogy a világon volt!"?
  • mateos
    #41
    Depression

    Persistent sad, anxious, or "empty" mood
    Feelings of hopelessness, pessimism
    Feelings of guilt, worthlessness, helplessness
    Loss of interest or pleasure in hobbies and activities that were once enjoyed, including sex
    Decreased energy, fatigue, being "slowed down"
    Difficulty concentrating, remembering, making decisions
    Insomnia, early-morning awakening, or oversleeping
    Appetite and/or weight loss or overeating and weight gain
    Thoughts of death or suicide; suicide attempts
    Restlessness, irritability
    Persistent physical symptoms that do not respond to treatment, such as headaches, digestive disorders, and chronic pain
  • Coine, The A&O
    #40
    Ha megnézed ez mind csak biológia folyamat.
    Azért eszel, mert éhes vagy, majd ürítesz.
    Alszol, mert fáradt vagy.
    Tévézel, mert úgy érzed, h. jól esik.
    Tehát ha úgy vesszük csak biológiailag élsz ?

    Tényleg nem akarlak megbántani, ne vedd a szívedre.
    Neked mi véleményed ?

    ha meg csak vicceltél, h. tevékenyek a napjaid akkor argh :)
  • Dzsini
    #37
    "Az idő, ami mostanáig tartott, elmúlt. Amit eddig a pillanatig cselekedtünk, azt megtettük, akár jót, akár nem. Ha valami jót cselekedtünk, nincs értelme a büszkeségnek, megtettük, vége. Ha valami rosszat tettünk, akkor hiába bánkódnunk, megtettük, már vége, megtörtént. Az embernek a jelenben kell odafigyelnie és vigyáznia, éberséggel és tudatossággal rendelkeznie, tudnia, mit kell tenni, és azt valóban megtenni a jelenben, abban az adott pillanatban, amikor azt cselekedni kell. Amikor az alkalom elmúlt, akkor már késő, hiába bánkódunk és hiába vagyunk büszkék."
  • The Garrett
    #36
    Ilyet szerintem mindenki érez legalábbb egyszer az életben. De ha jobban belegondolsz akkor rájösssz hogy semmi szükség arra amit tenni akarsz. Most egy dolog miatt, ami nem ugy sikerült ahogy akartad otthagynál mindent?
    Szerintem inkább vagy 1. szard le.
    2. Küzdj keményebben hogy sikerüljön és soha ne add fel.
  • Coine, The A&O
    #35
    Fogadd el a rosszat is, vedd ugyanolyan természetesnek, mint a jót és máris nem fogsz semmit érezni.
    Hülyén hangzik, meg nehéz is, de hidd el megéri !
    Itt vagyok példának én vagy Dzsini.
  • Dzsini
    #34
    nézzük innen: soha nem is volt, csak átmenetileg azt hiszed, hogy van :)
  • FREAK
    #33
    nem múlik el, csak megtanulod kezelni, és az olyan mintha nem lenne
  • FREAK
    #32
    de nem :D
  • Dzsini
    #31
    de elmúlik :)
  • FREAK
    #30
    amúgy dzsini jól beszél, de én se mondok hülyeséget :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • FREAK
    #29
    ja, éreztem

    igazából ez nem múlik el később sem, max ha nyersz a lottón, de arra semmi esélyed, szóval kezdd el megszokni

    a depresszió nem betegség, hanem reakció a túlnépesedésre

    ez van, még szeretni is lehet
  • Dzsini
    #28
    Egy olyan világot, amilyet akarsz. ha rosszul akarod magad benne érezni, akkor az könnyen megy, csak el kell merülni az önsajnálatban. de ha akarsz egy szép világot, amiben jól érzed magad, akkor azt is megteheted. kicsit több odafigyelést és energiát igényel, de megéri. és olvasd át a másik topicot, sokminden meg lett már ott beszélve.
  • Yetike
    #27
    Hogy érted, hogy a felfogással van a gond?
  • Yetike
    #26
    És mit teremtek meg benne?
  • Yetike
    #25
    Olyan rossz érzés... Elöször az osztálytársaidban csalódsz utánna a legjobb osztályfőnököd szúr hátba, aztán apád és végül a testvéred...
  • Coine, The A&O
    #24
    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1031228860
    erről beszéltem.
  • Dzsini
    #23
    az alcímre válaszolva... mi az értelme? az, amit magadnak megteremtesz benne. semmivel sem több.
  • Coine, The A&O
    #22
    Anno én is az voltam, nyitottam 1 Depresszió topicot, sztem olvasd át.
    Alapvetően a felfogással van a gond.
    Nekem is igazán csak 1 év útán múlt el a depim !
  • zippofcy
    #20
    Szerintem kapj be par szem prozacot, tuti segit Vagy nehany marek nyugtatot
    Vagy ha tolem tavol laksz akkor kapj fel egy AK47est es menj amokotfutni
    Na most komolyan, talalj vmi elfoglaltsagot.
    Uj game, kutya, macska, baratno, kocsi. Vagy tanulj vmit, az meg hasznos is. Flash vagy Delphi programozas pl. Vagy iratkozz be vmi suliba (esetleg iratkozz ki belole ha pont amiatt vagy depresszios :) )Pszihomokust csak akkor javaslok ha nagyon tele vagy level, vagy ha csak atlagos intelligencaval rendelkezel (szerintem nem ) Gondolj arra hogy az elet ertelmetlen ugyan, de barmikor meghalhatsz, amikor csak akarsz, sot meg akkor is ha nem. Akkor meg minek siettetni? Probalj ki minel tobb dolgot amig meg elsz. Aztan mar ugyis keso En lassan attol leszek depresszios hogy mennyi mindenre nincs idom Aztan majd kapkodhatom en is a gyogyszarokat. 21.sz-i ember: gyogyszerekkel kompenzalja azon gyogyszerek hatasait amiket a civilizacios artalmak miatt szed.
    Vegul ha a fentiek egyike se segit: nehany ellenszer depresszio ellen: antidepresszansok, alkohol, kokain. Valassz penztarcad szerint.
    ui: ha NAGYON unatkozol elkezdhetsz egy MMORPGt. Jo tarsasag (vagy legalabb van kit lebaszni ) es majdnem annyira addiktiv mint a cigaretta meg a tobbi drog
    Ja meg tartsd eszben: a tobbi fasz se jobb nalad semmivel, legfeljebb ostobabb ha ezt nem fogja fel, szoval elmehet mindenki a picsaba. Ha szarul erzed magad mutasd is ki, hatha vki megunja es segit. Ha meg nem: legalabb neki is rossz lesz.
    ui: ja es olvasd el a Galaxis utikalauz stopposoknak meg a Cadillac Jack cimu konyveket.
  • dashed_
    #19
    gratulalok
  • Hustler_hu
    #17
    Choose Life ... but life sux ... choose it !