368
James Bond 007 Nightfire
  • Locominator
    #368
    Sziasztok.Kéne egy kis segítség. Eredeti játékom van és szeretnék rajta Multiplayer-es szervert indítani de nem tudok mert nem látható. Más szerverére tudok csatlakozni de én nem tudok készíteni. Légyszíves segítsetek benne. :) Előre is köszönöm.
  • huvelyes8
    #367
    Én sem tudok végigmenni ezen a pályán. Én is kiiktattam a generátort, találtam zöld kódot egy műszerfalon, onnan hogyan tovább?
  • dieer
    #366
    Menj vissza az ajtóhoz ami zárva volt olyan hülye kódos cuccal..most zöld lett.
  • Bölibis
    #365

    hogy lehet tovább jutni az 1. (havas) pályán? lekapcsoltam azt a kapcsolót a nagy gépnél, kinyírtam mindenkit és aztán hogy kell??????????????????????????????

  • kiscucu
    #364
    asszem a második
  • kiscucu
    #363
    hali elakadtam a riasztós pályán és nem tok eljutni a kapcsolót


    HELP!!!!!!
  • MIMACSKA
    #362
    Sziasztok!
    tudna valaki segíteni. nem tudok visszamenni a bunkerbe. valószínűleg elfelejtettem a titkos átjárót megnyitni. A végigjátszás erre azt írja, hogy másszak be a lampionos kötélen, amit meg is tettem. utána viszont egy mondat az egész, valami dupla ajtóról. Erre viszont nem jövök rá, hogy ez miként segítene lejutnia bunkerba. Azt sem tudom melyik az a dupla ajtó.
    jáááááááááááááááááááj
    please ha valaki tud segítsen!
  • LPKENJI
    #361
    ne ölj meg senkit sem az elején, és iktasd ki a fényeket (a két refis alatt van a kapcsoló)
  • HAWK6
    #360
    Hello!Elakadtam azon a pályán ahol zoe van velünk és csak lopakodhatunk (asszem a 3. pálya).Légyszíves segítsetek, mert akárhova megyek mindig beriasztóznak.Előre is köszi (Úgy látom ti már kicsit előréb vagytok).
  • cristof198411
    #359
    Sziasztok!Letöltöttem a játékhoz az 1.1-es patch-et és a magyarositást!Mindkettőt telepitettem és felülirtam,de nem lett magyar a játék!Tudnátok segiteni hogy mit lehetne csinálni?Segitségeteket előre is köszönöm:)
  • atihtml
    #358
    vagy valamejik 8. alattit.
  • atihtml
    #357
    Hello!Tud valaki a 8. pályához mentést adni?????
  • Rethy Adam
    #356
  • Rethy Adam
    #355
  • Rethy Adam
    #354
  • Rethy Adam
    #353
    PS2-n van meg
  • Rethy Adam
    #352
    elakadtam azon a pály án ahol altatót lő ki Bond pisztolya.aki tudja mit kel csinálni az irjon.kösziszépen.
  • bujty
    #351
    Inkább küldjön valaki 1.1-es crack-et a : [email protected] címre.
    Fontos lenne hogy minél hamarabb.Előre is kössz.
  • bujty
    #350
    ?
  • bujty
    #349
    figyu honnan tudok leszedni 1.1-es crack et
  • gumitarzan1995
    #348
    sziasztok azt szeretném kérdezni ,hogy a repülöthogy kell elinditani mittkell csinálni a játékban hogy elinduljona repülő??
  • Peti1441
    #347
    Csősztök!Segítene nekem valaki?Azt szeretném kérdezni , hogy hogyan kell beírni a kódokat? PC-n van meg
    Előre is köszönöm.
  • Kisg
    #346
    Segítsetek már légyszi!
    Asszem a 7-es pályán járok, egy szigeten ahol a vízben áll egy rakéta bázis a hegy gyomrában. Azt kellene felrobbantani, de a bomba bent van a rács mögött és nekem nincs órám meg kódolóm sem, hogy bárhogy is kinyissak bármit. Mi a teendő? Már négyszer körbejártam a pályát oda vissza, hátha valamit elhagytam, de nem találok semmit. Hogy, hol találok órát?
  • zadorjan
    #345
    Nem indul a game nem értem miért mindig kidob egy hobaüzenetet.
  • triregol
    #344
    ps2 játszota már végig valaki?a tengeralatt eljutottam a rakétákig,leraktam az aknákat és nem tudom miért,de mindig észrevesznek.
  • Peti1441
    #343
    Hogy lehet beírni a kódokat?
  • Gustafson
    #342
    Nem megy. Magyarítva játszom, a fejezet címe-Felségárulás. Lefele mentem egy zárt lépcsőházban az ekőző fejezetben (a zuhanó lift után). A valahányadik emeleten be kellett menni az ajtón. A feladat-el kell pusztítani a Főnix szervereit, robbanóanyagot szerezni-ezek megvannak, valamint valahogy le kellene jutni a garázsba megsemmisíteni a furgonokat. Egy idő után van egy nagy kőrfolyosó lépcsőház, alulról-felülről rakétások lönek. Ezeket kinyírva kinyílik a konferenciaterem-ott volt a robbanószer. Tovább előre, megsemmisítem a további szervereket. Át az utolsó ajtón, balra fordulva mögöttem ablak, szemben leeresztett rács, előtte falon akna, jobbra nem nyitható ajtó, ezután jobbra rács, ezután ajtó, melynél megjelenik a zöld kéz ikon, de nem tudom kinyitni. Akkor most merre ?
  • Gustafson
    #341
    Köszi, még nem volt időm kipróbálni, most jöttem vissza a nyaralásból. Remélem, menni fog.
  • campy
    #340
    jo 2 szer kiprögettem!
  • campy
    #339
    jo játék sztem sokan szidták 2002-ben:D:D sztem jo lett a grafika jobb mint a Mohaaban! és eléggé élvezetes jo pofa game!
  • campy
    #338
    menj az épület mögé aztán egyszer csak egy generátor elé érsz kapcsold ki a lámpákat aztán menj vissza Zoehoz! aztán várd meg amig bemegy bujj el egy kis generátor mögött , várd meg az őrt tollazd le!,-> vedd el a belépő kártyát, aztán menj a balra lévő ajtóhoz!
  • campy
    #337
    megvan menj vissza ahhoz az ajtóhoz ahol krábban bementél menj fel és menj ki majd az üveg ajtón, közben persze mindenkit megkell ölnöd!:D és jut eszembe ez a 6. pálya lesz! az nagyon király talán a kedvencem!
  • campy
    #336
    lehet hogy kihagytál egy furgont! hú Nem emlékszem hogy van a 4.pálya vége!
  • Gustafson
    #335
    Sziasztok ! Én a High Treason pálya 4. szakaszánál akadtam el. Felrobbantottam az összes szervert, megvan a bomba. Már csak a furgonokat kellene megsemmisíteni+életben maradni. De nem tudok tovább menni. Van egy ajtó, aminél zöld kéz jelenik meg, de hiába nyomom meg az akciógombot (E) , nem nyílik ki. Előttem lezárt rács, jobbra lezárt rács. Valami ötlet ?
  • domix658
    #334
    Sziasztok!

    8.szakasznál (pedig már nincs sok) elakadtam.
    Rakéták lógnak láncokon minden ellenséget kilőttem, létrákon feltudok menni a felső szintekre de onnan sehova.
    Ja és látok 1 lezárt bunkert 1 db ellenséggel akit nem lehet kilőni se (páncélozott a fal) és egy liftajtóhoz hasnoló ajtó pedig le zárva.
    Mit tegyek? A fatyom kivan már az egésszel:(
    5 perc múlva, ha nem írtok akkor beírok a Nők lapjába, hátha ott tudják.
    béke
  • shark95
    #333
    hol van hozá a magyarosítás?
  • LPKENJI
    #332
    kapcsold le a lámpákat és ne ölj meg szinte senkit...csak azt akit nem vehet észre másik őr...nehéz de meg ehet csinálni...:D
  • novoszath
    #331
    hi all
    én a 2. küldiben akadtam el és nem tudom hogy mit csináljak az örök mindig észre vesznek
    kérlek segítsetek
    Üdv:novi
  • haxoror
    #330
    Mókás, pontosan itt akadtam el én is, az összes altatós dartot még a pálya elején ellőttem, jó lett volna ha az a balfasz Q szól hogy spóroljak vele mert 70 emeleten és 2000 őrön kell azala kurva 8 db! darttal átnyomulni!

    Szal baszhatom az egészet mert az őr a képen MINDIG hamarabb nyomja meg a riasztót mint ahogy oda tudnék futni hogy pofánverjem szal dart nélkül LEHETETLEN innen tovább jutni, kurva jó :(
  • pamdavid
    #329
    Előre is köszi!!!