368
James Bond 007 Nightfire
  • hali
    #51
    Amugy már megfigyeltem, hogy te minden játékot csak fikazni tudsz! Ennyit rolad....
  • a.carkey
    #52
    Tulajdonképpen tetszik nektek ez a játék?
    Szerintem vmi hiányzik belőle. Nem tudom. Nem egy olyan sztori, mint a NOLF2. Sem grafikailag, sem játékmenetben nem jó. Tiszta konzolos a beütése, ez ismét nem sikerült túl jól PC-re. Szerintem ...
    Szóval vmi hiányzik. Az sztori ERŐSEN béna. A főcímzene, nem JB007 -es hangulatot takar. Szerintem ...
    Egymást követik a baromságok. Bemegyek egy partyra, sniperpuskával, hangtompítós pisztollyal, géppityuval stb. Bent marad a sima ököl, és újból fegyvereket kell szerezni ... Baromság! Majd miután kiröppenek a felvonóból. JBnek ott a saját hangtompítós pisztolya, a régi eltűnt ... Sok ilyen hülyeség van benne. Pl. mi a túrónak kellett az átvezető animokat renderelni, holott a saját enginnel is kb olyan lett volna, csak kevesebb helyet kellett volna erre áldozni ... A női textúrák faszák, JB is jó, de akkor is vmi hiányzik a progiból. Nem az a letehetetlen darab, a la NOLF 2. Ez ahogy vki írta, kicsit unalmaska. Kár érte. Én nem tudom minek kellett így kiadni. Nem kellett elsietni. Szépen javíthatták volna egy ps2 átirat - vagy hol jelent meg - után, és jöv. kiadják szépítve, jobb sztorival és átvezető animokkal. Így meg egy NOLF2, Mafia, H2, MOHAA SH megjelenések miatt labdába se rúghat. SZERINTEM ...
  • I.C.ram
    #53
    Törölték a sector warezt, valaki tud egy másik linket?
  • AMD rula
    #54
    Hogy miért kellet kiadni? Hát azért mert Die another day a mozikban van.
  • Xboxman
    #55
    Egyébként Half_Life engint használ de mindeggy...
  • Xboxman
    #56
    Egyébként Half_Life engint használ de mindeggy...
  • Nyiri
    #57
    Hali: Honnan veszed ezt, hogy fikazni tudok csak jatekot. Nezz mar el a Spearhead forumba, vagy a Mafia-ba. Ekkora faszfejet mint te regen hordott a hatan a fold. Gyorsan valtozz meg, mert ha eletben is ilyen vagy, hogy barkirol minden elozmeny nelkul velemenyt alkotsz + meg meg is mondod es meg nem vertek be az arcod, akkor makos vagy. Mert eljon meg az a pillanat hogy egy ilyen segg beszolas utan valaki laposra ver.
  • a.carkey
    #58
    Half-Life engine? Nem hinném, hogy ez hl engine lenne. PixSh.-es víz, csontváz alapú scan a szemüveggel, szép arctextúrák, gyönyörű belső nézetek. Max a csúnyácska külső nézetek látványa miatt mondhattad hl enginnek. Ez inkább a nolf2-höz hasonlít, de nem annyira tökéletes. Mellesleg a nolf2 és a jb kinézete, g2 és g4 kártyákon tök más. Természetesen g4-en szebb.
  • a.carkey
    #59
    IDE ÍRJATOK A JÁTÉKKAL KAPCSOLATBAN, HA MÁR DJCOM MEGNYITOTTA NAGYON HELYESEN!
  • a.carkey
    #60
    http://www.ea.com/eagames/official/007_nightfire/home.jsp

    Nézzétek meg az oldalt. Ez a játék ezek szerint teljesen más lett, mint a ps2-es verzió. Teljesen mások a küldetések. Eddig még nem láttam autosrészt. Az eddigi legdurvább rész, pedig a liftes volt. Egyelőre easy-n nyomom végig, de az a szopatás ami a liftes pályánál volt az eszméletlen. 4 irányból is lőnek rád, rakétákkal. Nem tudom. A nolf 1-2 szuper volt, de ez is közelít hozzájuk. Nehezen indult be, vannak gyermekbetegségei, de nem rossz. izgalom van bőven. A skeleton scan meg zseniális. Nemde? Vissza kell szívnom sok mindent, amit a játékról eleinte írtam. vannak benne megmagyarázhatatlan hülyeségek, de így 1 nap után mégsem olyan rossz.
  • Xboxman
    #61
    Kicsit olvass utána!Ez egy HL & Q3 &saját motor!
    Én is(?) Geforce 4-en nyomon(ti 4200)és közelébe sem ér a nolf2-nek,de ettől függetlenűl maga a game sokkal hangulatosabb(mondjuk ehhez hozzájárúl mérhetetlen Bond rajongásom:)
  • a.carkey
    #63
    Bocsi, de egy szóval sem mondtam, hogy szebb, mint a nolf2, és szerintem még hangulatosabbnak sem nevezném. Szuper, de kb egyforma a két game hangulata. Sem ezt, sem azt nem lehet letenni, ha belejössz. Te is írtad, hogy hl+q3+saját az engine. Akkor ez most hl. Az durva és túlzás lenne. Ez inkább egy mix, ami akkor is eléggé jól néz ki. A víz mint a Nolf2-ben, a textúrák, mint a mafia, bár az arcok nem annyira jók. Nálam a japános pályán voltak tök fehér uszó növények, de ujraindítottam a gamét és mökszött. Az ajánlott ea oldalt nézzétek meg, mert érdemes, a különbségeket figyelni a ps2 és a pc version között ...
  • Nyiri
    #64
    a.carkey: Nincs benne autos resz. Azt felvatottak sima fps hentelessel
  • Sephi
    #67
    Emberek en amikor elinditom a gamat akkor nem mutatja a filmeket hanem feher kepet mutat csak de hang az van. Atvezeto movik sincsenek. Esetlek valaki valami megoldast tud?
  • a.carkey
    #68
    CD bent van?
  • Sephi
    #70
    Bent van Cd minden redben de akkor se mennek a filmek.
  • Sephi
    #72
    Nah felraktam az Indeo codecet oszt megy rendesen a gama :) Rulez:)
  • a.carkey
    #73
    Menjetek visszafelé, ahol a nagy lövöldözések voltak. Arra lesz a kijárat! Spec nem tudom pontosan merre, de semmi esetre se a kék bigyókon ...
  • a.carkey
    #74
    A winxp lehet ludas a dolgokban, de én a codecekre gyanakszom. Ne tegyetek fel semmi nimoüt. az szokott szopatni. AceCodecpack, nimo light max vagy talán ami a nolfhoz járt. Ami a cd-jén volt. Nálam ez a leosztás. Előtte voltak resetek, de azóta, amióta ezt a konfigot nyomom (kop-kop-kop), nem volt fagyás! Próba kemence, nálam így megy. Ja és egy új driver + via driverek sem ártanak. A legutolsók!
  • cypher
    #75
    Hol a gyíkban van a kulcs a bedroom safe-jéhez a 3. küldetésben?
    Összekavarodtam a kib..ott japán házban..
  • Sephi
    #76
    Nekem az 5 os ACEMCP van fent es az Indeo kulon mitudom en micsodaja.

    Akinek kell az indeo codec az menyel el a JB oldara es ott a Message Boards nal kicsit korl kell nezni es meg lehet talani a cimet :)
  • Kaszi46
    #77
    nekem is ugyanez a gondom villognak a falak mi lehet a gond?
  • Sephi
    #78
    Szerintem Driver hiba. Probald letolteni a legujabbat vagy ha az van akkor probald mas driverrel.
  • Charon
    #79
    sziasztok!
    pls help me!
    Hogy kell fényképezni?
    nem tudom lefényképezni a csajokat s nem csinál semmit csak beszélgetni tudok de azt is csak néha
  • cypher
    #80
    SENKI????
  • a.carkey
    #82
    Mindegyik tárgynál a kütyük közül, van egy kis kép alul. Ott látod mi az tényleges funkciója az adott bigyónak. pl. Óra=lézer, Öngyújtó=Fényképezőgép, Rádiótelefon=kilőhető kötél, mint a nolfban, csak ott más volt a tárgy (LIGHT már kérdezte alább, pl a ligftes pályánál kell használni, majd a rakétásnál stb.).
  • a.carkey
    #83
    Hát kicsit durva, hogy felugrik alapból a plafonra, de egy pici küszöböt nem tud átlépni, a törpe hordókról már ne is beszéljek. Az elég nagy f..., hogy a kütyük billentyűzetét állandóan be kell állítani, mert kilépés után elfelejti. Mindezen dörgedelmek ellenére, nem volt olyan rossz. A multi rész is jó. A casinós pályát néztem meg, az tetszett. Jó kis hent, de csapat alapúan nem tom milyen. Minden esetre a választható botok közül az utóbbi idők bond girljei, Sophie Marceau, Michelle Yeoh, Denise Richards, vmint nevét nem tudom, de pl. Pussy Galore stb. Valamint a kalapos pasi, a "Professzor", Richard Kiel a vasfogú és mások, köztük Goldfinger + a kopasz pasi aki a Sophie Marceaut dugta stb.
  • cypher
    #85
    #80-még mindíg senki????
  • Reaction
    #86
    Honnan lehet letölteni?
  • a.carkey
    #87
    Senki? A nevem A. Kárki (A.Carkey). Ez nem elég "senki"?
    (S.Omeone - Woody Allen - Fogd a pénzt és fuss)
    "Asszem" egy asztalon, vagy mi fene volt az a japánoknál. Ha a széfre gondolsz persze. Sajna pontosan nem tudom hol, de els[re meg volt. Ha sehogy sem megy, kezdd újból a pályát (autosave opció). Hátha úgy nem tévedsz el ...
  • cypher
    #88
    thx,utána nézek mégegyszer.Már a tököm kivan a kurva japcsik "építészetével"....
  • cypher
    #91
    jah,együttérzek..hasonló cipőben járunk.
  • ThunderMaX
    #93
    Hát egy nagyon nagy hibája van a játéknak pontosabban kettő az egyik nagyön gyökér a MI(pl. előtte állok és mellémlő folyamatosan vagy mellette állok és nyugisan lelövőm nagyon látszik hogy scriptelve van az egész a beszéd hangok minősége is elég gyatra + egy két grafikai bug is van benne, + a Half Life-os feeling(turbóva) nekem már nagyon nem jön be ma látszik így is akárhogy fel van turbózva hogy már nagyon régi az alap motorja,szóval minden nagyon szögletes a mai grafikához pl. NOLF2-nek 1000x jobb grafikája van na meg a játék is sokkal jobb ennél. No meg kipróbáltam a multi részét és elég vicces volt amikor a Playboy nyuszik rohangésztak a nagy géppityuval(rögötön ki is léptem onnét) szóval eléggé felejthető alkotás ez.
  • Hitm@n
    #94
    Nekem ma lett meg,de mikor úgy hozza be,hogy villognak a falak,meg el-eltűnnek,ráadásul meg nem is olyan "hüdeszép" a grafikája,kicsit elment a kedvem tőle.Friss driverrel meg lehet oldani ezt a fal-villódzás problémát?

    Egyre jobban az az érzésem,hogy jobb lett volna ha a Nolf2-t szerzem meg... :(
  • ThunderMaX
    #96
    Gondolom ATI kártyád van azzal szokott gond lenni akárhogy is mondják a tulajok hogy nincsen. :) A NOLF2-őt meg szerezd be mert az sokkal jobb ennél!!!
  • cypher
    #97
    Az tuti...
    007 SUXXX
  • gergou
    #98
    100%ig egyet ertek, a nolf 2 szarraveri ezt a gagyi 007 jatekot Arra kivancsi lennek azrt , hogy konzolon is ilyen gagyi, mert oda is most jelenik meg a nightfire. Hihetetlen nagy csalodas...
  • a.carkey
    #100
    Más a két játék. Nekem se tetszett eleinte, de azért nem rossz. Ez kb olyan, mint amikor elakadtatok a Mafia autóversenyes részénél és csak fikáztátok a mafiát, holott az is egy jó game. Ez nehéz bizonyos szinteken, de hogy suxxx lenne azt nem mondanám. Élményre nem volt rossz, bár a Nolf2 valóban szebb, de a belső részeken és az arctextúrákon itt is jó munkát végeztek. A konzolokon meg teljesen más. Ott autós részek is vannak a la Mafia és mintha több pálya is lenne. Ez a game olyan volt, mint az első nolf, legalábbis játékélményre. Mellesleg g4 és ezen felüli kártyákon kéretik nézni a grafikát és aztán fikázni ...
  • Hitm@n
    #103
    Nem, GeForce2-m van.Felraktam egy újabb drivert,azzal már nem lett volna baj,csak...elkezdett fagyni :(
    Megnéztem a Nolf2 demóját,és hát,jobban tetszik,mint a 007.Ráadásul az új driverrel még ez a demó is kilépett.

    Amúgy én is láttam még régen egy videót a konzolos 007-ről,ott tényleg autós rész.A Pc-sből miért kellett kihagyni? Sokkal ütősebb is lehetett volna,így azonban...na mindegy.Pedig amúgy nem lenne olyan szörnyű.
  • ThunderMaX
    #104
    A grafika fullon van ugyanis Gef4-em van. Szóval nem nállam a gubanc hanem a progiban, gagyi ez a játék a nehézségével semmi bajom még túl könnyű is!!! a NAGYON GYÖKÉR MI miatt!!! Arról meg nem is beszélek hogy nagyon sok grafikai bug van benne(pl. lelőttem a csákót és elkezdett felfelé repülni a teste: e mondom ez meg david kóperfild itten :D ) Meg mondom nagyon sz*r ez a játék a hangulatát elrontja mindez amit felsoroltam az ötlet jó volt csak nem a geraboxos fiúknak kellett volna csinálniuk.