239
\"Árpád, jó munkásember!\"
  • Dynamic
    #106
    dokumentumfilm
  • Dynamic
    #105
    Elvileg itt fent van a Sándor dokumentum film a XXI.század című műsorban.
  • I.C.ram
    #104
    ...és Pápán lakik. :)
  • Dynamic
    #103
    Nekem volt egy linkem.Megkeresem...
  • Piftuka
    #102
    Na milyen volt ? Felvetted ? Nem nyomod fel a NET-re ?
    Sajnos nem láttam ! Jó lenne, ha valaki feltöltené egy címre és belinkelné ! ;)
  • Dynamic
    #100
    Sándor az isten, de ő is minimum egy félisten:



    "Az kizárt dolog, mer nemtudom"
  • Guest
    #99
    "A Polgár... Jenő... hivatalban... a Jenőhöz"?
  • I.C.ram
    #98
    Van egy hasonló király film is! Okoska.avi a neve, szintén nagyon komolyakat lehet rajta röhögni! :D
  • [Walaki]D`Lair
    #97
    www.kocsord.keletnet.hu
  • Guest
    #96
    http://www.azbeszt.hu/whatsdope/szalacsi/index.html -> galéria
  • Punker
    #95
    Ezeket a képeket honnan lehet leszedni?
  • Guest
    #94
    #71, bár most már tényleg mindegy...:)
  • Cat #93
    OFF
    23:05re volt kiirva de mind1
  • Guest
    #92
    Jut eszembe: miért nem adták le a teljes filmet? Mert mi jót röhögtünk a kivágott részeken, de aki most hallott Sándorról először, az valószínűleg nem értette, hogy mi ebben a vicces. A képeket is mutathatták volna hosszabb ideig ugyanezen okból.
  • a.carkey
    #91
    Frei Dossziéba kéne tenni!
  • Dynamic
    #90
    Vagyis nem volt gyenge, csak olyan kevés, vagy nem tudom...
  • Guest
    #89
    Tényleg nem volt valami sok, gyakorlatilag Trollcsi volt az érdemi rész. Többet nem tudok mondani.
  • a.carkey
    #88
    ÁRPÁD JÓ MUNKÁSEMBER ...

    A szar Gálvölgyishowhoz hasonlítja a faszi, Sándorunkat. Jellemző, milyen szegényes a fantáziája, legalábbis humor szinten. (Csütörtökön lesz GVS. Fene a phasz RTLKt.)
    Meg kell állapítanom, Árpád sem semmi - jó munkásember.
    Mell. rövid volt a csoda. Vályi egyszerűen bevolt baszva, ezek meg összeesküvésről beszéltek. Siralmas. Mint látni Nyers elvtársat, és a többi jó munkásember elvtársat, hogy még mindig milyen "inteligencsek". Okosak, mint Sándor. És ezek voltak a GÓRÉK ... Szegény akkori Magyarország ...
  • Dynamic
    #87
    Hát ez elég gyenge volt.
    Az viszont tetszett, hogy Árpád is ellőtte a klasszikus mondatot(kicsit máshogy):"és többet nem tudok elmondani":)
  • GregSB
    #86
    Izé, Trollcsi. Teccikérteni?
  • GregSB
    #85
    Hehe, Trollcs irulez :) Klántársam volt még anno TFCben meg CSben :)
  • Punker
    #84
    Baszki hát nem vitték túlzásba. :(
  • Guest
    #83
    23:20-ra volt kiírva, 23:38-kor kezdődött, az 18 perc.
  • Cat #82
    van az háromnegyedorás is :)
  • Cat #81
    www.port.hu/tv a legegyszerubb, én csak azt használom...
  • Guest
    #80
    "Csak" 18 perc késéssel...
  • Cat #79
    na most kezdődik! rtl :)
  • Dynamic
    #78
    Ja kösz, megvan.Régen a főmenüben volt, ezért ott kerestem.Mondjuk szerintem így lenne logikus...
  • Guest
    #77
    Ehh, de lassan gépelek... :)))
  • Guest
    #76
    Az oldal alján van, egy narancssárga izé "TV műsor" felirattal, ami mellett a napok vannak felsorolva. Ha a keddre klikkelsz, akkor oda jutsz, ahova a linkem mutat. Egyébként tényleg elég idióta elrendezés, elsőre én is arra a "TV" gombra böktem. Eszembe nem jutott, hogy egy tévécsatorna honlapján a TV-műsor nincs benne a fő menüsorban, hanem le kell scrollozni a lap aljáig...
  • GregSB
    #75
    Bal oldali menüben van lent a tv műsör.
  • Dynamic
    #74
    Lehet, bár úgy is a műsor második felében lesz, tehát a 23:20 is reális:)
    Amúgy meg ott basszák meg ezeket a rohadt bénán szerkesztett,átláthatatlan weblapokat.A régi rtlklubos oldalon volt olyan, hogy "tvműsor" amire rákatintva értelemszerűen feljött az aznapi műsor.Most még véletlenül sincs ilyen, vagy legalábbis nem találtam, csak egy "tv" linket amiben mindenféle műsor ajánlók meg keresők voltak, de az tv műsort az istennek sem találtam.A keresőbe beírtam a XXI.sz.-ot oszt feljött a múltheti.Na mindegy...
  • GregSB
    #73
    Én az est.hu-t néztem, ott volt 23:05. Én mindenesetre nézem a TV-t 05-től, nem akarok róla lemaradni :)
  • a.carkey
    #72
    GB! Nem olvasom az indexet, mert annyi időm sosem volt, hogy egész nap az internet előtt üljek.
    A faszi tényleg kész, de ha van itt olyan aki nem szokta a fórumok elejét is elolvasni, annak küldöm ezt a linket, ha még él, mert ő ÜBERELI Sándort. Neve nincs, de a pajtikáját Polgár Jenőnek hívják ...

    http://szanalmas.hu/diab/okos.mpg
  • Guest
    #71
    A nyomtatott újságban 23:05 van, de az RTL Klub online műsorán 23:20 van.
  • GregSB
    #70
    Én úgy tudom 23:05!!
  • Dynamic
    #68
    Kösz:)
  • Dynamic
    #67
    23.20 rtlklub XXI.század vagy mi a műsor címe.
  • GregSB
    #66
    Nekem nagyon tetszett :))
  • Dynamic
    #64
    Én találtam ki, de remélem nem akarsz lelőni:)
    Szerintem van benne poén.A hardwireden és az indexen is voltak(vannak) hasonló színvonalú, elvont képrejtvények.Ez a stílus lehet, hogy itt még új.
    Amúgy még rengeteg ötletem van Sándor témában, de félek, hogy akik ismerik őt és esetleg rajongók, azoknak túl könnyű lenne.(lévén, hogy max.10 tipikus szava ill. mondata van néki)