156
modellezés felsőfokon
  • BorsodiRCmodell
    #156
    III.Sajóörösi Országos Baráti RC Modellező Találkozó
  • BorsodiRCmodell
    #155
  • BorsodiRCmodell
    #154
    Sziasztok!

    Már most szólunk, hogy mindenki előre tudjon tervezni!

    A Borsodi RC Modell Fórum csapata már második alkalommal rendez RC Modell Börzét, vásárt. De, ez egy kicsit más lesz, sok hazai RC Modell kereskedő és gyártó mellé már külföldi RC Modell kereskedő jelezte részvételét a rendezvényen. Így tehát ez a rendezvény már Nemzetközivé nőtte ki magát. Magának a rendezvénynek Tiszaújváros patináns Eötvös József Gimnáziuma ad majd helyet és nem is akár mennyit, 1400nm-t.

    Szeretettel várunk minden érdeklődőt és résztvevőt!



    További információ itt: http://borsodircmodell.hu/index.php/topic,2271.75.html

    Borsodi RC Modell Fórum csapata
    Rendezőség a változtatás jogát fenntartja!
  • RoboKutya78
    #153
    Sziasztok
    Remélem nem halott ez a fórum annyira mint amennyire látszik
    hozzáértő emberkék segítségét kérném
    Van nekem egy ilyen festékszóró pisztolylom
    Állítólag eléggé régi darab
    Van valaki aki meg tudná mondani milyen típus lehet?
    A tű vastagságát nézve igen precíz szerszámnak tűnik



  • BorsodiRCmodell
    #152
  • BorsodiRCmodell
    #151
    Sziasztok!

    Aki szeretne nyerni az értékes modell felszerelésekből a Borsodi RC Modell Fórumon, az most még megteheti hogy regisztrál!

    http://borsodircmodell.hu/index.php?board=77.0
  • BorsodiRCmodell
    #150
  • BorsodiRCmodell
    #149
    Itt mindent megtudsz kérdezni!

    http://borsodircmodell.hu
  • 111222
    #148
    Hali lenne egy olyan kérdésem , hogy szénkefés vagy kefe nélküli motort érdemes venni?
  • htom95
    #147
    sziasztok!
    segítséget szeretnék kérni tőletek
    kezdő modellező vagyok, és eddig annyit tudok, h 1/10es elektromos 4wd offroad kocsi kell 30-50ezer Ft értékben
    kérdéseim:mitől függ, h 1 akksi használhatő e 1 autóban?
    brushless motor beépithető egy kefés motor helyére utolag?
    és van vmi lényeges különbség a monsterek és buggyk között?
    elöre is köszönöm!
    e-mail:
    [email protected]
  • BorsodiRCmodell
    #146
    Sziasztok!

    Aki szeretne nyerni az értékes modell felszerelésekből a Borsodi RC Modell Fórumon, az most még megteheti hogy regisztrál!



    borsodircmodell.hu/index.php/board,77.0.html
  • BorsodiRCmodell
    #145
    Regisztrálj, tudj meg többet a modellezésről!
    Nyerj a támogatók által felajánlott értékes nyereményekből, nyerj és modellezz! http://borsodircmodell.hu

    Aki December 21-ig regisztrál az nyerhet!

    Ajándék sorsolás a Borsodi RC Modell Fórumon

    Még 10 db ÉRTÉKES ajándék várja a szerencsés nyertest!

    Bővebben ITT: borsodircmodell.hu
  • koobrewop
    #144
    Sziasztok!

    Eladósorba került, az alábbi időhiány miatt régóta elhanyagolt repülőmodellem.
    A gépet a Vaterára tettem fel 1Ft-ért, minimál ár nélkül.

    Vatera link

    Műrepülésre is alkalmas Diablotin repülőmodell.
    Tartalmaz: 10ccm moki kétütemű robbanómotor, kipufogó, légcsavar 15/4-es, orrkúp, 5 db servo (2db hitech függőleges és vizszintes korményokhoz, 3 db graupner a csűrőhöz (1-1) és motorgázhoz). A modell kb 5x repült, soha sem zuhant.

    Aki viszi, annek el kell jönnie érte (Miskolctól 20km-re)


  • martinfjord
    #143
    hat nem szorosan temaba vago de van egy

    Revell 1/24-es 2006os BMW-Sauberem, es mivel se idom se tehetsegem osszerakni keresek valakit aki osszerakna nekem (osszes festeket es ragasztot beszereztem)

    Tied:
    -PENZ (megegyezes szerinti osszeg, ajanlatod ird meg emailben)
    -az epites orome
    -az osszes maradek festek (van amibol csak egy csik kell a kocsira de teljes uvegem van es gyari Revell festekek)


    Emailez ha kedved van osszerakni (ha lehet irj valami osszeget is, nem szivesegkent varom el viszont szeretnem ha szep lenne), thanks

    [email protected]
  • Szőke István
    #142
    Most láttam,hogy van valaki aki rcpapa néven jelentkezett be a félreértések végett én nem használom többé ezt a nevet így diktálya a tisztesség.
  • Szőke István
    #141
    Ezt a fórumot senki nem használya?Hát ugy láttszik fölöslegesen törtem magam a reg.-val sajnálom én hülye azt hittem itt van élet.
  • Szőke István
    #140
    Felhívás minden kedves modellező társamnak!!Én vagyok a szőke istván (rcpapa)Sok év kihagyás után telyes lendülettel újra repülőzők-repülőznék,de olyan hamar olyan sok pénz nincs de alkotóművészként sok örömet tudnék nektek szereznifestőművész és fafaragó vagyok de nem valami amatőr hanem hivatásos MAOE tag lásd www.szokegaleria.fw.hu
    Tehát barterben gondolkodok én festek képeket a lakásaitok falára ti adtok használt de még jó repülős cuccokat minden érdekel RC!
  • Szőke István
    #139
    Igen tisztellt modellező barátaim.tizenöt év kihagyás után ismét modellezni kezdtem.Majd minden kategóriában kipróbáltam magam (csak repüllő és rakétamodellezés)az a baj hogy annyira hiányzott újra kellett kezdeni.Egy kedves barátom nekem adta a FMSI vebra 5 -ös rádióját ő már egy jobbat vett.Csak,hogy nem müködik a baloldali botkormány,vagyis nem küld jelt a vevőnek. Így nem tudom használni .Van e valaki aki megjavítaná,vagy adna egy rajzot rajz után már mekem is menne.
  • Kenworth
    #138
    Srácok én most szeretnék elkezdeni modellezni! Mint ez a fajta kamion, kb ebbe a méretarányba, de ha lehet a márkát megválasztanám. Keresek linke(ke)t, ahol körül tudnák nézni, hogy mi hogyan van.
    Márkák is mondhattok...

    Köszönöm


  • GyimiGábor
    #137
    Hali!
    Egy Cessna 182-t át lehet alakítani egy Brushless Cessnává?
  • airwalker
    #136
    Sziasztok,
    A jövő héten a Paco Modelnél robbanómotoros hetet tartunk. Több új robbanós repülővel, és folyamatos akciókkal várunk titeket. Emelett lesz még jó néhány meglepetésünk is, szóval érdemes benézni.
    Infók itt: Rc modell robbanós hét
  • Atika :o)
    #135
    Sziasztok nem tud valaki olyan oldalat ahol sportcsonakra talalhatnak valami jo kis rajzot??
  • Zsolti9014
    #134
    Itt a topikja, bővebben informálódhatsz róla. :D
  • repvez
    #133
    arrol az ujságrol tudtok valami linket adni vagy infot amibe a ferrarit adják darabokba mellékletként?
    Érdekelne, hgy minden szám 390ft-ba krül e és hogy a hány részbol kell összerakni.
  • DJ RUSH99
    #132
    Értem... köszi:)
  • Brankley
    #131
    Bár én is ugyanolyan kezdő vagyok, mint Te, de 60ért szerintem már nemnagyon kapsz rosszat. Kezdőknek ez biztosan j, hiszen vannak ilyen 30-40ért is. De azért énis várom mások véleményét. :)
  • DJ RUSH99
    #130
    Sziasztok!

    Egy egyszerű kis kérdésem lenne:)

    ez a készlet nekem mint kezdő rc-zőnek ( értsd: nem volt még benzines rc-m) ideális választás? azt írja rajtrakész,szóval már csak meg kell tankolnom:) És szerintem egész tűrhető az ára.. valamint minőségben ezek milyenek? azt tudom,hogy kyosho,szóval rossz nem nagyon lehet,de mint öreg motorosok az rc szakmában mit mondanátok rá,hogyan jellemeznétek? kb ennyi a kérdésem:)

    Előre is köszi!
  • Brankley
    #129
    Én amúgy néztem oldalakat... De nemtudom, pl csak alvázat nemláttam, hogy saját magam rakjam össze a kocsit. Ha pedig egybe veszem, úgy nagyon drága. Meg kezdőknek nemtudomo milyen lenne jó... Meg érdekelne, hogy hol lehetne ezekről olvasni.
  • AC2
    #128
    Nekem is ilyen motor kéne...
  • Brankley
    #127
    Nem repülőt kérdeztem. :P :)
  • oroszlánszívű
    #126
    én nemtok segíteni:D
    repülőkhöz alig értek
    de modellezek csak kis ideje
  • Brankley
    #125
    Belső égésű motoros modell autót mennyiért vesztegetnek? 1:8 vagy 1:6os arányban? Ezek mitől függnek?
  • AC2
    #124
    Hi ! Olcsón szeretnék venni egy távírányítású benzines autót, vagy teljest vagy motort és alvázat. Mit ajánlotok, hol keressek?
  • Mark007
    #123
    Sziasztok!
    Rcmodell
    Erdemes lenne ide elneznetek :)
    Autokhoz nem ertek, de kis belteri repcsik, amik elfernek tenyerben, kb. 10.000FT.. persze az csak inkabb jatek.
    "normalis" repcsi, elektromos, kb. 50e Ft-bol jon ki..
  • hajnerl
    #122
    Üdv.
    Szocautógyűjtők figyelmébe ajánlom a most megjelent Abrex 1:43-as Skoda 120L modellt, egyszerűen gyönyörű munka....
    www.abrex.cz
  • dara
    #121
    De ugyan az, csak más nyelvből származnak (modell - angol; maquette - francia). A magyarok meg jól kiforgatták (valódi magyar szó nincs rá). Elég megnézni egy készlet dobozát, pl a Heller-eken (legalábbis a régieken) vagy 8-10 nyelven ott van a dolog, vegyesen a kettő. Az Italeri dobozokon meg az szerepel: modell kit.

    Ezekután próbálja meg nekem valaki bebizonyítani, hogy a kettő nem ugyanazt jelenti!
  • KryssHUN
    #120
    Hy! Valaki nem tudja, hogy hol lehet hozzájutni a cadkey-hez vagy a Keycreator-hoz???? Vagy ezeket már nem érdemes használni?????
  • DJ Skyline
    #119
    nem! modell = leginkább RC...makett = összerakod, vitrinbe teszed, csodálod
  • garam93
    #118
    Vki foglalkozik itt a vasútmodellekkel?
  • Ricsiboy
    #117
    tud valaki olyan boltot miskolcon ahol benzinmotoros távirányítós autókat adnak el?