90
New world order megjelent
  • Shep
    #90
    1.3 as patchel már nem szaggat viszon magyar szerver nélkül elég gáz.
  • a.carkey
    #88
    Mükszik ez crack nélkül?
  • Maxxx
    #86
    1.0 > 1.2
    ftp://ftp.p3int.com/NWOUpgrade1.0-1.2.exe

    1.1 > 1.2
    ftp://ftp.p3int.com/NWOUpgrade1.1-1.2.exe
  • Jacek
    #84
    512
  • a.carkey
    #83
    Ott megy, de am. memo kell jó sok ...
  • Jacek
    #82
    XP
  • a.carkey
    #81
    Milyen rendszered van fent?
  • a.carkey
    #80
    Milyen rendszered van fent?
  • Jacek
    #79
    Nekem semmi nem kelett csinalni siman folinstallal es kesz meg se roccen megy a multi es a single is nem fagyott ki egyszer sem talan nem is olyan szar ez.

    es patchot sem raktam fol
  • Shep
    #78
    Hát hogy egyes fejlesztőgárdák mit meg nem mernek tenni, mert hát ugye vki. drága pénzen megveszi a gamét örül mint majom annak a bizonyosnak hazamegy mondja ú most akkorát játszok, hogy hihetetlen, erre mi van a single mód be sem jön, csak a desktopot lehet nézegetni, na sebaj gondolja az egyszeri játékos nézzük a multit, örül, hogy ú végre ez már betöltődik, de az első lépés után meglepődik, hogy az atom állat 5000 gigahz geforce 526-al akad a game mint 486 oson a Blood. Na aztán megjelenik a patc örül a polgár hogy ú végre lesz single is meg a multi is megjavul, feltelepíti a patchet de a single még mindíg nem megy a multi meg még mindíg szaggat, ekkor aztán baltával veri szét a CD-t.

    Száz szónak is egy a vége ez azért már vmi kiadni egy játékot úgy hogy csak néhány gépen fut, azért ehhez már pofa kell, mert az ok hogy akinek nem eredeti van fogja és letörli, de aki megvette a megjelenés napján mert már nagyon vártam de hazaérve nem indul a single a multi meg akad és lagos mint állat, akkor joggal hiheti azt hogy őt bizony csúnyán átvágták, és a nehezen megkeresett játék árávl meglovasítottak.

    Valakinek sikerült megoldani, hogy ne lépjen ki a single a desktopra?
  • I.C.ram
    #77
    Érdekes, mert nekem egy 600-as P3-asom van, és mégis ment rajta, de ez a játék egy alpha.
  • Maxxx
    #76
    ftp://ftp.p3int.com/NWOUpgrade1.1.exe

    első patch (kellett is :p )
  • Maxxx
    #75
    AMD - 4ből 2nél amd volt lama :p

    cypher - dehogynem (mind a 4 gépen ;) :p
  • cypher
    #74
    fagyni nem fagy senkinél?????????????
  • Maxxx
    #72
    jaja...
    azt nyögdécselik fórumjukon nwo készítők, hogy mindenből legújabb kell, az a gond biztos... 4in1.., vga driver.., hang.., stbstb...

    de amikor 4 'csúcs' (1.2-2 giga) gépen szinte el sem indul/szétakad ... akkor az már elég durva (+ha elindul úgy szaggat, mint 1 UT2003 500as celeronon) :ppp

    azért idegesít ennyire, mert amúgy lehet k yó lenne :p
  • TheZsenyka
    #71
    GeForce4 Ti4200
    512MB DDR400
    ASUS P4B533
    Intel P4 2.4GHz 533/512...

    és akad, erről ennyit.
  • BlaBlus
    #70
    OK, ez igaz... De ha egyszer olyan szep :P
  • Maxxx
    #69
    ..............faszkivan ezzel a BUGOS FOSsal, 4ik (nem gagyi) gépen nem indul + kicsivel indulás után, szétakad... pedig egészen cs-másnak tűnik, új köntösben, jó megoldásokkal... csak tesztelni nem lehet, mert SZARul van megírva :ppp
  • BlaBlus
    #67
    Nah vegigneztem emgegyszer ;) Lattam benne egy ket futo embert, a player 2x felhuzta a fegyveret, es lattam madarakat nagyon tavolrol, helit kozelebbrol es egy lada niva kaszni ringatozast ahogy vezette a player, melyik nem tetszett? Kulonben en sem lattam benne olyaqn karakter mozgast amitol eldobtam volna magam :) En a palya gfx tol dobtam el az agyam, En a mai napig meg nem lattam szebb (elthuen szep!) palyat, mint amit a trailer bemutatott!! Persze lehet hogyha irnak real fps -t a DoomIII engine -re vagy az UT2k3 -ra akkor ugy leveri, hogy csak na... Dehat most meg nem lattam... Jah es a NWO ennek a nyomaba sem er szerintem (marmint a gfx -et gondolom, hiszen jatszani sajnos meg nem jatszottam vele :()... Amugy az NWO -nak a fejlesztoi feature leirasa alapjan valt erdekesse szamomra, de amig nem jelent meg addig nem is hallottam rola, a screenshot -ok meg szerintem nem tul szepek rola, direkt megneztem :) De nem kukacoskodok tovabb, lehet hogy a STALKER meg szarabban lesz jatszhatatlan mint az NWO, de legalabb szep lesz :)))) (Ami persze teljesen lenyegtelen lesz ha szar lesz a jatszhatosag kiveve akkor ha csak enm ugy keszitik az engine -t hogy licencelheto lehessen, hiszen akkor mas gyarto esetleg hozhat ki meg vele gg -t :D) Mindenesetre En a STALKER -ben meg screenshot alapjan is tobbet latok nemhogy trailer alapjan (az utolso trailert lattam!)... Sorry hogy hosszu es unalmas voltam, es hogy flameltem!
  • BlaBlus
    #66
    Hat nem akarok flame -et inditani (dehogynem! :)))... De a STALKER merfoldekkel jobb gfx -et mutat mar a screenshot -jairol is, a karakter animacio... hmmm mindjart megnezem meg egyszer :)) Te is azt a 40MB -s (stalker_engine_large.avi) allomanyt nezted?
  • cypher
    #65
    hát,Én semmi rendkívülit nem tettem,simán elindult..Bár ne tette volna,nálam is fagyizik,stb.
    Szal kaka az egész...
  • phil-co
    #64
    Bár az előzőeket olvasva nem lesz álmatlan éccakám,ha nem indul el..
  • phil-co
    #63
    Én el se tudom indítani!
    Nekem is állandóan kilép!
    Hogyan kell megbűvölni?
  • cypher
    #62
    Tényleg fos a gáma...
  • DannyBoy
    #60
    LooooL
    ajdenke;>
  • DannyBoy
    #59
    Nédda, már;>
    Gergou fonok itt is garazdalkodik, mi?:D
  • BlaBlus
    #58
    Nalam akad min gfx -en, olyan furcsa :( Es fagyizik :((
  • BlaBlus
    #57
    Azert a STALKER -rol van movie is es az is nagyon de nagyon jo... Az NWO -n mar screenshot -rol latszott hogy nem a gfx -re mentek ra... Hogy mire azt meg nem tom, lehet hogy csak az agyunkra :) Mert meg csak egy palyat lattam felig aztan kilepett a progi :((
  • Nyiri
    #56
    Ez a jatek sux. A grafikahoz merten bazinagy gepigeny. A letran lehetetlen felmenni. es 1.6 gigat foglal. TORLESRE SZULETETT!!!
  • KeFe
    #54
    Nos sikerult mukodesre birni ... bar ne sikerult volna .. ez kurvaszar.
  • KeFe
    #53
    Nos nalam minden megszolaltatott hang beragad ... ez a logiteknika melynyomojan ugy kb 5 masodperc alatt valik elviselhetetlenne .. :)
  • gergou
    #52
    az egesznek kpze sincs ahhoz, amit ti itt elvartok..... En meg hardweres pixel shaddereket sem lattam, se femeken, se egyeb objecteken, pedig a menuben kulon beallithato( persze csak gef 3 felettt...), szal a lenyeg, hogy ez egy techdemonak is gagyi, allitom a doom 3 alpha jobb, mint ez a szar vegleges cucc, ja es semmit nem lehet szetloni..., nemhogy atrendezni a palyakat?! az egesz egy xar...
  • Petyus_
    #51
    Szintén zenész.

    Entering game... helyett kilép a desktopra.
  • sanzik
    #45
    nekem betolti a palyat,meg nem lep ki,de akad mint az allat 2.2-es p4,gf4,lehet,hogy ram kene meg neki mert az csak 256 most.
    Viszont tiszta bug az egesz jatek,szerintem elvezhetetlen igy,remelem lesz valami peccs hamarosan,mert kulonben nem lenne rossz.
  • Mikice
    #44
    Nekem sem tölti be az első pályát. A pálya betöltése közben kilép a win-be. :(
  • I.C.ram
    #42
    Szerintem is bugos szar, én már töröltem is, mivel a létrákon fel se tudok mászni, illetve kb. fél óra kell ide-oda mozgással, hogy feljussak.
  • Dikkma
    #41
    Gondoltam, hogy nem lesz tökéletes, nagyon régóta ígérgették már, ki kellett adniuk így.
  • Petyus_
    #40
    De különben jó lenne? :) Ha ennyire bugos biztos jön majd peccs.
  • gergou
    #39
    En elmondom:

    Ez a game egy kalap szar, egy szaros kis betat adtak ki, rengeteg embernek el sem indul, masoknak menetkozben lepeget ki,,.... Nekem pl fullon van az osszes effekt, es 32 bit max felbontassal megy vagy 50 fpssel(van hozza hardware:), de azt nem tudom megbocsajtani neki, hogy akarmit muvelek, single playerben egyxeruen nme tudja betolteni a palyakat... Mindent probaltam mar, egy a lenyeg, ez egy szemet game..... Hozzateszem, rengeteget vartam ra, es nagyot csalodtam negativ iranyban bent...
  • I.C.ram
    #38
    ALig van multi server. :(