122
Star Trek: Starfleet Command 3
  • Narxis
    #122
    Én játszanék. Van multija?
  • SlyDers
    #121
    Játszik még valaki ezzel a játékkal?
  • SlyDers
    #120
    Miután feltetted a játékot, keresdd meg a játék mappájában az sfc.ini fájlt, nyisdd meg és az [UI] oszlopban lévő szövegben keresdd meg a MakeItSo=0 sort, maj írd át erre: MakeItSo=1 ezután mentsd el. Ha ez megvan akkor az osztalon a játék ikonjára kattints jobb gombbal, válaszd ki a tulájdonságokat, a felugró ablakban menj a kompatibilitásra és pipáld ki a képi témák letiltását, okézd le és ezután már működni fog a játék.
  • marci555
    #119
    Helló! Szeretnék játszani a játékkal és mikor elöször felrakatma el is indult aztán jáccottam egy másik játékkal. Most szeretnék vele emgint játszani, de ahogy elinditanám a tutorialt ezt a szöveget adja ki:
    Unhandled Exception! in Version 1.01 Build 531
    SFC3.exe caused an EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION in module d3d8.dll at 001B:6DF8BA39

    EAX=00000000 EBX=00000375 ECX=057A671C EDX=003BBFC0 ESI=00000400
    EDI=003B88C0 EBP=000003FA ESP=0013FBDC EIP=6DF8BA39 FLG=00210202
    CS=001B DS=0023 SS=0023 ES=0023 FS=003B GS=0000

    001B:6DF8BA39 (0x00000000 0x00000000 0x00000000 0x00000000) d3d8.dll

    Valaki tudna segíteni?
  • Valesar
    #118
    Ha vki játszik még a gamevel,akkor med tudná mondani,hogyan lehet rangban feljebb lépni?
    Ja és ha vki akar neten játszani(és tudja,h kell az írjon privet)!!!
  • Valesar
    #117
    Kihalt a fórum?
  • Lockheed
    #116
    Sajnos a prof az stimmel...
  • Valesar
    #115
    Nemtom nekem XP Profon nem ment,csak Homon.Ja meg Milleniumon:)
  • Lockheed
    #114
    Nna azthiszem végleg feladtam. Elmesélem a folyamatot... Nagy elhatároszás -> Win reinstall -> Driverek föl -> SFC3 föl -> az említett patch föl -> dxpatch föl ==>> Működik! :) -> "egyéb" programok föl -> Office föl -> Nemjó! Na gondoltam vmi program vagy az office okozza a hibát! De legalább már elindult! :)) Szem becsuk, Win reinstall! :) Driverek föl -> SFC3 föl -> az említett patch föl -> dxpatch föl ==>> megint működik! Hurrá! :) Na mondom nem nyúlok semmihez! Tutorialt végigcsináltam. Win Update kikapcsol, semmit föl nem raktam, el kellett mennem itthonról... Hazajövök gép bekapcs, játék indít, NEMJÓ!!! (...hogyazajóku***...) Szerintem ennyi. :) Ehhez már nemtudok mit hozzáfűzni! Csak a videokari, 2 hangkártyadriver, meg az egér+keyboard drivere van fönn... Ja meg tűzfal + Antivírus! És semmi több. Tehát ami a legfontosabb. Mikor kikapcsolom még jó, amikor meg be, már nem! És közte biztos, hogy SEMMIT nem telepítettem föl. Kicsit most besokalltam tőle! :)
  • akyyy
    #113
    hmm, akkor talán töröld le a játékot, és tedd fel újra, és ne tégy fel semmit rá (se directx patchaet, se a másik javítást) és úgy próbáld müködik e.

    nálam a javítás nem müködött kampány módbva(igaz nem újat kezdtem hanem betöltöttem egy előzőt)
  • Lockheed
    #112
    Már próbáltam, és semmi... Szerintem (nemtudom, csak gondlom) a DirectX kavar be, mert a legújabb (2006. október 6. 0:32:58) van fönn és (talán!) az előzőhöz készült a patch... Csak pont ma telepítettem windowst egy gépen, és ott a gyári Dx -el és a patch -el megy kipróbáltam.
  • akyyy
    #111
    állítsd át az exe kompatibilitását win 2000-re.
  • Lockheed
    #110
    ÓÓÓ nem hiszem el! Már leszedtem hozzá a DX9 patchet és fölraktam, majd a buildv534b nevű patchet is és ezt is fölraktam, de még mindig kilép a DX -es hibaüzenettel... Próbáltam variálni a sorrendet is, de semmi. nVidia 6800GT256MB, 2GBDDRII800mHz, 3,2gHz Intel. Valakinek ötlet?
  • akyyy
    #109
    Nah a föderációs hadjáratot megcsináltam, most aborgosat kezdtem el. de az első missziónál elvérzek:S

    van egy gyengucska borg hajóm, és a 4521-es fajt kéne asszimilálni. de ugye van két védő-pajzs-generátor-meteroituk, és először ezt a kettőt el kéne pusztítani. de mindegyiknél vár 2-2 hajó:(
    még ha az egyiknél sikerül is egyesével elpusztítani őket, vagy az egyike tasszimilálva lenne egy társam és úgy talán könyebb, elmek a másikhoz ott is ujból kettő....
    de ha még azt is sikerülne, vagy csak elpusztítom a generátort, jön egy csapat ellenség, és aztmár képtelenség ilyen gyengefos hajóval legyőzni őket:( de amúgy az elfoglalás is kurvanehéz mert túl gyorsak én emg tul lassú:S
  • akyyy
    #108
    nah kitaláltma egy jót, mivel megvannak az angol szövegek, kimásolom őket, melléírom magyarul, minth egy forgatókönyv, és ez alapján játékközbe kikeresem a magyar megfelelőjét:) igy olyna mintha magyar lenne:P:P:P

  • Valesar
    #107
    Valaki tud segíteni?
  • Valesar
    #106
    Vki tudja,h honnan lehet letölteni?
    Plz help mert nagyon kell a gáme.
  • akyyy
    #105
    és nem a régi megoldás az, mert az a két hajó rögtön bewarpol és támadja a nagy bázist, szal az egy másik pálya lesz:(
  • akyyy
    #104
    Nah közbe rájöttem, hol vagyok elakadva. szóval van egy rendszer, két bolygó, 1 romulán bázis, 2 vagy 3 hajóval, és vagy 4 kisebb bóláyval. én megyek picardal*, két hajóval meg jómagam. miközbe haladunk elpusztítani a bázist, szol picard, hogy ugyanmár, minek akarjuk mi elpusztítani azt a bázist, a romulusnál sokkal nagyobb szükség van ránk menjünk oda, de előtte transzportáljak már át egy valamit tőle, szal engedjem le a pajzsomat. szal kiderül h egy álcázott romulán madár, és mire elpusztítom az összes hajót, meg bólyaszerű izéket, és scak a bázis marad, azt sehogy sem tudom kinyirni már:( mert addigra szinte egyedül maradok....
  • akyyy
    #103
    hm, sorry, lefújva:( ami alényeg, vagyis a küldetések, src-be vannak, amiket bár úgy látom meg lehetne oldani, de túlságosna hosszadalmas, nem éri meg:( akkor inkább már legacy -.-
  • akyyy
    #102
    A nagy ő kalapos lett volna és csúnyábban mutat mint egy sima o betű. meg a kilépést nem javítottam át ha nem baj.

    most megnézem a tutorialokat.
  • Valesar
    #101
    Én lehet h tudnék segíteni,de csak ha elküldöd a szöveget.
    Csak a játék nem megy ugye:(((
    Ja meg el is tűnt,szóval megint meg kell szerezni.:)((
  • akyyy
    #100
    Nah rájöttem hogyan lehet lefordítania játékot magyarra, szóval várok segítőket, merthát van pár szöveg.
  • akyyy
    #99
    hajj de jó lenne hozzá valami magyarítás:(:(:(
    holnap sztem ujból felteszem és folytatom ott, ahol 2 éve abbahagytam
  • akyyy
    #98
    ehez kell vmi directx patch xphez, nemtom pontosan hol van, otthon megvna majd feltölthetem, de érdemes lent akeresőt használni és megkeresni pontosan mi kell hozzá.
  • Valesar
    #97
    A Directx 8 valamelyik változatát kéri,de már a 9.0c van fenn,felrakni meg nincs értelme mert úgyse írja felül.
    Aztán meg "Run time error"-t ír ki.Másolt,de crack nem kell hozzá,legalábbis eddig nem kellett.Talán XPProfhoz kellene?
    Eddig Milleniumon ment,meg XPHome-on is minden gond nélkül futott.
  • akyyy
    #96
    mit írki?
  • Valesar
    #95
    Hali!
    Valaki nem tudna adni egy linket amivel megy XP-n????
    Nekem valamiért nem megy.
    Előre is köszi.A játék nagyon ász!!!
  • ZSOOLT2
    #94
    a www2.89.hu/wco -ról le lehet tölteni
  • Crazy Mate
    #93
    Simán lehet multizni vagy csak az eredetivel?
  • Nem3sis
    #92
  • akyyy
    #91
    alapból magyarosítva van, ha nem hiszed, nézd meg a kézikönyvét, ott van benne, U.S.S. Budapest
  • Monoton
    #90
    Van a game-hoz magyarosítás?
  • Freez
    #89
    HI! Tudna valaki segíteni már rég hozzá szeretettem volna jutni a gaméhoz de nem sikerült. Tudna valaki adni 1 pontos címet ahonnan le lehet tölteni? esetleg ha meguntad kölcsönbe? Előre is köszi
  • Joe004
    #88
    A hétvégén akkor nyomhatun 1 multit ha lehet!
  • Joe004
    #87
    Az már túl kegyetlen 4 soverign se bánik el vele :)
  • Joe004
    #86
    a küldetésben nem tudok segíteni legyél ügyesebb vegyél jobb pajzsot látni kéne mi a gáz
  • Joe004
    #85
    Utánna lehet folytatni(szabadjáték)! Lehet veni űrállomást! Én kitelepítettem őket fölfelé a borgok felé, majdnem elfoglaltam az egész Romulán birodalmat stb stb !!
  • Braveheart
    #84
    Sovereign
    a bónusz a tapasztalat :)
  • Titan
    #83
    Nem is Interpid, hanem Suverakármi...:)
    Tudok venni űrállomást?
    Van valami bónusz a játékban, ha végigtólja az ember az összes küldetést?