128
  • JonasSandor
    #128
    Idén megjelenik a rebot, win 10-11 en is futni fog most már gond nélkűl.
  • v43 001
    #127
    Nálam nincs olyan LAN/Direct IP-ben, hogy Game Type :S
  • v43 001
    #126
    Köszi szépen! :)
    Na majd otthon kipróbálom :)
  • Kjubi
    #125
    Nahátakkor:

    1.) Ip-n keresztül lehet csak csatlakozni ilyenkor, szóval megnézed az ip-det, és megadod a többieknek(pl itt: http://whatismyipaddress.com).
    2.) Mindenki kipipálja, hogy Single Playerrel induljon a játék: (http://www.csaclan.org/phpBB3/download/file.php?id=10932&sid=03e2caa6fe2180b962721aa1784099f5)
    3.) Bemész(a host) a Multiplayer menübe, majd megkreálod a játékot a LAN/Direct IP-ben, ezután a Game Typenál kiválasztod, hogy Restore Game, vagy valami ilyesmi lesz
    4.) Kiválasztod az előjövő ablakban az elmentett játékot
    5.) A többiek ezután bemennek a Multiplayer menübe, LAN/Direct IP, majd a megadott IP-t bemásolják a Direct IP-hez, csatlakoznak
    6.) Elindítod a játékot, és elvileg működik

    Úgy látszik, hogy ennyit kell csinálni hozzá, talán fontos az is, hogy mindenkinek ugyan az legyen a neve, mint az eredetiben, meg a beállítások se változzanak az elmentett játékhoz képest. Ha nem menne, akkor még meg lehet próbálni, hogy nem az ip-det, hanem a NAT ip-det adod meg, amit a Vooblys szobában jobb klikkelve a nevedre tudsz megnézni: http://www.csaclan.org/phpBB3/download/file.php?id=10933&sid=03e2caa6fe2180b962721aa1784099f5, http://www.csaclan.org/phpBB3/download/file.php?id=10934&sid=03e2caa6fe2180b962721aa1784099f5.
    Bocs, linkeket még nem tudok beszúrni, mert nemrég regisztráltam.
  • v43 001
    #124
    Hát nem lenne rossz :D Pedig én már próbálgattam, de sehogy sem sikerült :/
  • Kjubi
    #123
    Sosem csináltam még ilyet, elvileg lehetséges, de elég bonyolultnak tűnik, nem tudom, hogy mennyire érné meg. De ha nagyon fontos, akkor szívesen kibogozom neked :D
  • v43 001
    #122
    A Vooblynál, hogy lehet betölteni egy elmentett játékot úgy, hogy a másik játékossal tudjam folytatni?
  • Kjubi
    #121
    Nincs mit, örülök, hogy legalább több magyar játszik itt :D
  • v43 001
    #120
    Sikerült, csak nem töltöttem le a klienst :D
    Még egyszer 1000 hála :)
  • v43 001
    #119
    Hogy lehet játékhoz csatlakozni, vagy újat létrehozni? :D Sajnos nem tanulok angolul...
  • v43 001
    #118
    Ó egy életmentő vagy :)))
    Köszönöm!
    Ki is próbálom, remélem össze tudom hozni :)
  • Kjubi
    #117
    Multiplayerezni már az eredeti szerveren nem lehet, mivel azt már megszüntették, de viszont itt igen: http://www.voobly.com/
    Felrakjátok a patchet(a Titanshez az 1.03 kell, ami itt a honlapon, a szekciójában is be van linkelve), ha netalántán single playerezni is akartok akkor kerestek egy cracket is hozzá, aztán regisztráltok a honlapon, letöltitek a klienst, ott beléptek a játék szobájába, aztán pedig csatlakozhattok egy meglévő játékhoz, vagy nyithattok ti is egy új szobát. Van rating system, de lehet "tét" nélkül is játszani. Ha valami nem menne, akkor youtubeon is van ehhez tutorial, de egyébként Gamerangerrel is lehet vele játszani, ha ez valamiért nem jönne be.
  • Apa27
    #116
    Köszi a válaszokat. :)
  • v43 001
    #115
    Csak az.
  • Apa27
    #114
    De az alap játékhoz csak ez a Titans van kiegészítőnek, vagy van még más is?
  • v43 001
    #113
    Szerintem nagyon jó játék, én nagyon szeretem :) A küldetések is jók, jó a story.
    Az alap játék az alap, a Titans pedig egy kiegészítő, amiben van egy új küldetés sorozat, meg jó pár egyéb is :) Érdemes azt is beszerezni!
  • Apa27
    #112
    Sziasztok! Nem játszottam az Age of Mythologyval, de szeretném elkezdeni... Mi a külömbség az alap Age of mythology és a AoM - The Titans között? Amúgy mennyire jó játék?
  • v43 001
    #111
    Na az a másik, arra is írhatna valaki valamit :/
  • v43 001
    #110
    Helló!
    Multizni szeretnék de egyszerűen sehogy nem tudom összehozni :(
    Valaki segítene?
    Eredetibe megvan a játék, UBISOFT-os GOLD kiadásban de a CD tokon is a áll, hogy a multiplayer nem támogatott :(
  • Mátémáté
    #109
    Üdv kedves AoMosok!
    Elkezdtem egy végigjátszást a youtubeon magyarul. Ha érdekel nézzetek be hozzám!
    http://www.youtube.com/watch?v=CN0klLEB7kU
  • atapka
    #108
    Sziasztok!Nekem az a baj hogy csinálok egy pályát a szerkesztőbe.És beteszi a hadjáratok közzé.És amikor elinditom a pályát bejön és az ellenség nem csinál semmit pl.:(nem vágja a fát)nem vágja le az állatokat stb.Ilyenkor mi a baj??Kérem szépen segítsetek!
  • kisAKOSH
    #107
    eladó az age of mythology + titans (original)

    vagy csere: tomb raider - anniversary-ra.

    [email protected]
  • Pulykaember
    #106
    Hoj! Egy problémám lenne: Készítek egy pályát az editorral, majd elindítom... mér a francért nem csinál semmit az ellenfél????? Mit és hogyan kell beállítani??? Légyszíves segítsen valaki!!! Fontos!
  • potike211
    #105
    hello, egy egyszerü kérdésem lenne, hol lehet letölteni az aom-et? ha valaki tudja akkor léci írja le. elöre is köszi
  • v43 001
    #104
    hogy lehet multiban játszani mert nekem nem megy :( ????
  • marior12
    #103
    sziasztok!
    többször is tolunk a haverokkal ageofot,főleg a conquerors-al játszunk.aki akar hozzánk csatlakozni vegyen fel msn-en: [email protected]
    üdv
  • rans
    #102
    Van hamachy, és a játék. Ketten játszanánk, multiban, hostolás után lát engem a haverom, rámcsatlakozik, elkezd neki 120másodpercről visszaszámolni aztán semmi. Nálam is ugyanez. Próbáltunk már mindenféle megoldást, de nem tudunk multizni. A játék ugyanaz a verzio, egy azon iso-ról telepítettük fel a gépeinkre.
  • matter
    #101
    Na hy, kérdésem lenne nem tud valaki olyan oldalt ahol saját készítésű AOM mapokat találok?

    pls linket (ha van)
  • Kubinyi
    #100
    Hali all! Esetleg tudna vlki egy tippet adni, hogy honnan szerezhetném meg
    az "Age of Mythology : Gold Edition" -t( szigorúan nem Ubisoft kiadás, ugyanis ott nem támogatott a Multiplayer )?? Előre is köszönöm a leendő segítégetek! =)
  • dregon
    #99
    El készítek 1 pályát de az ellenség nem moccan...Plss help
  • dregon
    #98
    Megvan köszi de megcsinálom a pályát akkor hogy játszak azzal????
  • dregon
    #97
    Valaki plss segítsen hogy hol lehet letöltenia teljes verzióját az első résznek!!!!
  • Varikova
    #96
    Nem tudja valaki, hogy az 5-ik küldetést hogy lehet megcsinálni?Az csak játékhiba,hogy nem a katonáim nem támadják meg az ellenséget?(nem a formációkkal és az egyéb irágyításokkal van gond.)
  • roli613
    #95
    Megtudná valaki mondani az install kódot? Nagyon kéne mert anélkül nemtudom felrakni a játékot. Az install kód biztos hogy rajta van egy papíron de nem találom sehol.
  • MrPamacs
    #94
    Sziasztok. Megmondanátok hogy hogyan lehet neten keresztül játszani AOM-t?
    Csak eredeti cd-key-el lehet játszani? vagy lehet ilyen másolt verzióval is?
  • jerome
    #93
    Aki akar directbe játszani velem és az uncsitesommal keresen meg MSN-en:
    [email protected]
    üdv.
  • Nýuszika #92
    darktears(a)mailbox.hu a címem
  • Nýuszika #91
    engem érdekelne a netes játék
    AoM-ben és AoM: Titansban is. ;)
  • grebber
    #89
    Valaki!!!
    Ebben lehet ugy multizni hogy csinálok egy szervert és csatlakozik a haverom????
  • hen-tes
    #87
    ago of empire + rome
    ago of empire 2 + conqvest
    ago of mythology + the titánsz
    ha még érdekel, egyébként a mythologyt én is most kezdem
    már rá untam a conqvestre :)