225
PLZ HELP, XP ALATT SZINTE EGYIK JATEK SEM MEGY!!!
  • ollie
    #225
    távolítsd el a video drivert, majd installáld újra, mert valami miatt megsérűlt (a felkiáltójel ezt jelzi)
  • t. Füly
    #224
    távolitsam el aztán kerestessek hozzá drivert?
  • t. Füly
    #223
    lefutattam a norton antivirt nem tom mennyit ér meg van fenn tűzfal is, frissiteni nem tudtam mert azt mondja nem talált megfelelőbb drivert hozzá.
  • Alexease
    #222
    Erre mondtam, hogy valamit frissits: "[...]eszközök-->multimédiás videovezérlő[...]".

    Vagy virus, mert MSBALST megint aktiv.
  • t. Füly
    #221
    jojo boccs...rendesen felvannak isntallálva a driverek mondom tegnap még ment minden egyénként nem hiszem hogy egy generals zero hour vagy egy halo az voodoo korszakos játék...
  • Alexease
    #220
    Installald rendesen fel a gepet es a drivereket. Nincs semi problema az XP-vel, csak a Voodoo korszakos jatekokkal.

    Amugy az ms az a milliszekundum;)))))) Kivancsi vagyok hogy merted?;))))))))))
  • t. Füly
    #219
    Jah egyébként Xp hun oprendszer, directx 9.0b meg ati videjo kártya
  • t. Füly
    #218
    Haljátok nekem az a bajom hogy kilépnek a játékok xp alatt de tegnap még nem csinálták,azt csinálják hogy elinditom kicsit töltenek aztán 2ms mulva kilépnek az ikon ott marad rákattintok akkor megjelenik egy fekete képernyő aztán megin kilépnek. Az eszközkezelőben van egy felkiáltó jel az egyéb eszközök-->multimédiás videovezérlő mellett..mit csináljak hogy müködjön?kösszi előre is
  • Evil
    #216
    nekem a black n white nem akar menni.Muxik valakinek?
  • Crusader
    #215
    Hali All !
    Please HELP !!!
    Thief: Dark project Xp alatt hogyan ???
    THX
  • barret
    #214
    xp alatt wolfdoom akad mint állat,2000-es procival...
  • Crusader
    #213
    Hali All !
    Please HELP !!!
    Thief: Dark project Xp alatt hogyan ???
    THX
  • Toughtful
    #211
    Egy kérdés: Dos-os játékok másnál is fagynak permanensen?
  • ollie
    #208
    Ez tényleg az. Nálam rendesen fut a Max Payne az 1.05-ös patch-el, de van más ami nem (GTA3 pl). Az én konfigom: P4 2.4B, 512M 333MHZ ram, Radeon 9600 pro, WinXP home sp1 eng
  • ollie
    #206
    Szerintem nekem csont nélkül fut XP alatt, tehát nem az lehet a baj.
  • batman
    #205
    Hát ha megmondod nekem, hogy a Driver 1.-t hogy indítom el xp alatt, akkor szereztél egy új barátot...Azt írja ki, hogy a Game.exe hibát észlelt, és kész, bezár a bazár...
  • NeoMaN
    #204
    varázsige:
    VDM SOUND

    keressetek rá guglében, és csodát láttok.
  • dracoon
    #203
    hat nemigazan olvastam at mirol van szo, csak a topichoz szolnek hozza, nalam xp van fent (pro), es mind a legujabb, mind a regebbi jatekok tokeletesen futnak nalam, sot meg a regi dosos jatekok is elindulnak. Szoval errol ennyit. :D
  • dikki*yysw
    #202
    Nem tud valaki egy Centurions-t valahol? Nem találok, csak Z80-asra :/
    Kb. 10-12 éves játék nagyon frankó volt, kellene megint.
  • zaki
    #201
    wm=xp, vm=vmi
  • zaki
    #200
    nekem még mindig nem indul el a Max Payne wp alatt, esetleg vm tipp?
  • petesilver
    #198
    asrtmenü = startmenü Néha összeszavakat a keverem :))))
  • petesilver
    #197
    :) Igen, abban a mondatban az ikonon volt a hangsúly. Ha nincs parancsikon, akkor atsrtmenü, sajátgép, bemész a program könyvtárába, exéről jobb klikkel parancsikon létrehoz, intéző ablak kissebbre zár, és parancsikont kihúz desktopra. :))))
  • ollie
    #196
    persze, ha a játék exe-jét kimásolod a könyvtárából, persze hogy nem indul
  • M.A.D.
    #194
    netről nem hinném. max DC-ről.
  • ollie
    #193
    mi történt a cd kérő dologgal?
  • Gladiator
    #192
    jó, elindítottam. most már csak azt modjátok meg, netről honnan tudom leszedni a monkey island 3-t?
  • ollie
    #191
    nem lehet, hogy valami drivert akarna telepíteni??
  • Gladiator
    #190
    ok, megvan a kompatibilitás. beállítottam mindent amit találtam, de most meg CD-t kér, pedig ez csak egy netről letöltött demo. mi legyen?
  • petesilver
    #188
    Ki kell rakni a játék ikonját desktopra. Ezután jobb klikk az ikonra,legalul tulajdonságok, és onnan látni fogod, a 3-ik jobb szélső fül a kompatibilitás. Sok program így elindul, de néha a régebbi programok így se, csak ha patch van azóta hozzá. Általában a patchelt játékok elindulnak kompatibilitás nélkül is, de néha azzal sem. Fene se érti ezt. Amúgy szerintem nem csak az XP hibája, tuti hogy a direct X, és a videókártya dll+XP dll is bekavar. Mindenesetre a Service Pack1 javallott, mivel pont ilyen hibák kiküszöbölését is tartalmazza. Aki GTA2 vel próbált játszani SP1 nélkül, az tudja miről beszélek. Ahoz pl. kiadtak egy olyan patchet anno, ami csak az idevonatkozó SP1 részt tartalmazta, de csak az angol XP-hez. Na, sokat írtam, sok sikert!!
  • Inquisitor
    #187
    "hol van az a kompitibilitás menüpont?"
    A kellékek/accessories menüponban van egy kompatibilitás varázsló/wizard ikon.
  • Inquisitor
    #186
    "Minden tökéletesen megy vele, akárcsak az englisben "
    Kivéve az Audigy driver vagy 4 hónapig :)
  • mohus
    #185
    nálam a transport tycoon-nál megadta magát, de az eredeti need for speed 1 is behalt
  • Factor_007
    #183
    én is a magyart használom. amugy az IWD kivételével nekem is minden rendesen futott.
  • Alexease
    #182
    "...nem biztos hogy az xp a hibás..."

    Lehet, mert nekem kb. 1-1,5 eve van fent az XP (Eng, Prof.), es eddig barmilyen jatekot, programot neztem, eddig minden abszolut gond nelkul futott!!! Meg ket embernek segitettem feltenni, es naluk sincs semmi problema vele. Eddig mindenki dicserte.

    Egy embernel voltak gondok, de O a Magyar verziot hasznalta, ami alapbol suxxx.
  • Factor_007
    #181
    áááá kircso eza topic rögtön lenne is kérdésem:
    Nos egyáltalán nem biztos hogy az xp a hibás de ki tudja. Szal a Icewind Dalelel lennne gondom, ugyanis egy bizonyos idő elteltével elkezd villogni a játék, és olyankor ki kell lépni meg vissza és eltünik. Namost ez mégse olyan egyszerű mert mikor loadolni akarok valami hülye hibaüzenettel kilép, és nem enged loadolni. Ez ugy 1, 2 óra játék után szokott bekövetkezni. természetesen xp-m van ha vkinek nem lett volna egyértelmü.
    Nagyon örülnék ha valaki segitene!
  • misi9
    #179
    Miért van az, hogyha elindítok egy Dos-os játékot XP alatt, visszalép az XP-be de a játék még megy. Ha elő akarom hozni a játékot, megy max 3 mp-ig, majd újból visszaadja a képet?
  • ollie
    #175
    akkor nem tudok segíteni. nekem azzal megjavult. milyen videokártyád van?
  • Gladiator
    #173
    héj! nekem is segítsen már valaki!!! hogy tudnék monkey island 3-al játszani? heeeeelp
  • ollie
    #172
    vagy menj ide:
    www.filemirrors.com
    a search ablakban írd be: maxp
    és kidob egy csomó direkt linket, majd a legújabb patch-t töltsd le...