26
Autós gamek multiban
  • trogerzsiger
    #26
    mért van az ogyha nfs mw szeretnék játszani lanon és minden megvan. csak ha vmelyikönk csinál szervert azt a másik mw nem látja pedig az empire earthel tudtunk játdzani
  • trogerzsiger
    #25
    ez a nfs hp2ben van?
  • ngcsnet
    #24
    meg kell venni.

    (starforceos gamekkal nem igen tudsz majd szerintem, de EA gamekkal lehet, pl. nfs6, és annál régebbiekkel biztosan)
  • raymond01
    #23
    warezos játékokkwl lehet multizni?

    mert próbáltam: fifa 2006, tgw 2006, ut 2004, moha pa, de mindenhol regisztrálni kell magam vhol! de mivel mint mondta warezos játékok nem lehet belőle bajom? mert az ea-s jétékoknál vmi szoftverrendőrséges írások vannak?

    Az age of ermpires 3- ban meg vmi eredeti cdk kulcs kel neki?

    tud vki segíteni vmelyik problémámban?
  • arty
    #22
    :D
  • M@TriX
    #21
    jajj, mamám. ;)
  • arty
    #20
    ne felejtsd el pecselni :) xphez, aztén kell a kocsik sulyát beállito unofficial patch, és végül egy irányitás pecs sem árt, mert igy elég szörnyü.

    nemtom melyik modban van forgalom ...
  • M@TriX
    #19
    jah az nem kell megvan valahol a CD kupac mélyén, kösz, majd előszedem... jó tipp.
  • arty
    #18
    demo a microsoft oldalán....
  • arty
    #17
    jaigen, midtownban van rendorok vs. rablok mod, aranyat kell lopni :) a varosban, london vagy san fransisco van a 2. részben
  • arty
    #16
    semmi sincs :( csak sima verseny :( kocsog EA... gyengebb mint a hp1 :(
  • M@TriX
    #15
    abban van LANban utcai versenyzés?
  • arty
    #14
    hot pursuit 2 ben nincs hot pursuit multiban.. sima verseny:( EA :(
  • arty
    #13
    esetleg a midtown madness 1-2 ?
  • M@TriX
    #12
    NFS6 a HP2
    Az NFS 5 volt a Porsche

    A high Stakes mindenféle franc kell hozzá otthon megvan az lesz az egyik verzió, csak kérdezem van-e még kompetens. ;)

    GTA 3D-kbe sajna nincs multi, csak homemade van LAnos is, de akor vározsba csak ketten elevesznénk. ,)
  • Bee
    #11
    Az NFS 6 a Porche Unleashed? Próbáltátok a High Stakes-t?
  • Bee
    #10
    Hát, nem egészen szimulátor, és nem tudom, hogy van-e multija, de a GTA sorozat valamelyik darabja jól hangzik. Ebben is vannak rendőrök.
  • M@TriX
    #9
    nem rosz 5lewt, de perpill 2 ember van itt meg levsznenk a nagy pályákon meg csak autótörés lenne belőle. ;)
    Valami zsarus kellene vagy valami egyéb.
  • Bee
    #8
    Carmageddon 2
    Ebben van élet... egy darabig...
  • M@TriX
    #7
    Adott egy munkahely, szép hálózattal, de nem találok egy jó kis autós gamét.
    Az NFS U-t LAN-onban nincs utcai forgalom, az NFS6-ban nincs forgalom, meg zsaruk se, biztos nem elég a sávszél nekik. ,)

    A lényeg az, hogy mondjatok már valami olyan autós gamét, nem kell túl szim, csak munkahelyi gémhez kell. ;)
    Amin van az utcán is élet és lehet nyomulni ezerrel. Ha zsaruk is lennének az jó lenne és menjen XP alatt!

    Köszi.
  • Met
    #6
    Természetesen netre gondoltam.
  • basic 69
    #5
    Hi. én szivesen játszok colin 2 wrc2002-vel neten veled!
  • Hustler_hu
    #4
    Hol lehet levegot venni ? Hol lehet barom kerdeseket olvasni ? :)
  • FREAK
    #3
    hihi, isten hozott, gratula az első hozzászólásodhoz! :))))
  • FREAK
    #2
    hogy érted hogy hol?

    LAN vagy NET?
  • Met
    #1
    Hello!

    Hol lehet játszani autós játékokkal multiplayerben? Insane, CMR2, GP3 stb.