23
  • braindance
    #23
    braindance bemutatja a középső ujját Bill Gates felé.

    Fikázza azt, és ne a Newtont.
  • JHetfield
    #22
    A sok kinai meg hulye amcsi tuti rakatszamra fogja venni... attol fuggetlenul, hogy szar.
    Legyartanak X szamu mennyiseget ami tuti elfog fogyni veszteseg nelkul:]
  • Gabest
    #21
    Megint feltalálták a kereket :)

    http://www.geocities.com/SiliconValley/Vista/4927/
  • Munch
    #20
    Hehe. :DDD Legyünk lúzerek! :DDD De szerintem nem csak vízszintesen lehet használni... Pillanatragasztóval fel lehet rakni falra. A képeken meg valami állványszerű izén van...
  • Nyiri
    #19
    Loser meg is milliardos... :D
  • ÁjjLe BoBBi
    #18
    EZ A BILL 1 LOSER FASZMAJOM !! NEM BÍRNAK NORMÁLIS WINDOWST CSINÁLNI ! :)
  • Naranek
    #16
    "Egyebkent nem tudom erre gondolt-e valaki a tervezesnel, de ez mar ott iszonyu egeszsegtelen, hogy mig a hagyomanyos monitorok inkabb fuggoleges helyzethez kozelitenek ez teljesen vizszintes, es az ember csak gornyedt testtartasban tudja hasznalni."

    Erre valoszinu gondoltak a tervezesnel, de mivel az emberek mar ezer eve ilyen testartasban olvasnak konyvet, irnak papirra, gondolom nem fog gondot okozni..

  • Munch
    #14
    Ha 400000, akkor már tényleg inkább notebook...
  • awender
    #13
    En azt hiszem a kekeckedo hozzaszolok ha meghivast kaptak volna a rendezvenyre, megtisztelve ereztek volna magukat. :)
    ****
    + Az ar lenyegtelen, hisz az ar mindig egy termek sikeretol fugg.
  • Devla
    #10
    Egyebkent nem tudom erre gondolt-e valaki a tervezesnel, de ez mar ott iszonyu egeszsegtelen, hogy mig a hagyomanyos monitorok inkabb fuggoleges helyzethez kozelitenek ez teljesen vizszintes, es az ember csak gornyedt testtartasban tudja hasznalni.
  • Devla
    #9
    Ezeknek a kepernyoje most erinteserzekeny, es lehet rajta digi tollal irni, ujjal kattintgatni az ikonokra? Vagy csak annyit tud, hogy valamennyivel kisebb mint a notebook es ugyanugy lehet a gep mellett egerezni/tollazni?
  • Borg
    #4
    szerintem a ábla pc forditás sántit kicsit
  • petee
    #2
    Na ne má 400e-be kerül? akkor már inkább notebook...