19
  • Pöty
    #19
    Mivel vannak akik szeretik ha játékra+munkára is jó a kártya.
  • Pöty
    #18
    És a quadro nem ugyanaz mint a 4600? Egy ellenállás átforrasztása a különbség köztük. Viszont a 9700-as radeonnal az ati azt a szegmenst nem bővítette. Csupán erre akartam célozni.
  • Pöty
    #14
    Azért ehhez hozzá kell tenni hogy R9700 nem igazán támogatja a profi alkalmazásokat. Szóval abban a szegmensben nem igazán tarol.
  • Power
    #13
    Közben kiderült veszteséges volt a harmadik negyedév és az NV30 már az nVidia szerint is csak jövőre lesz. :-)
  • Power
    #12
    "Azzal, hogy most végrehajtjuk a technológiai váltást, jelentősen megkönnyítjük a jövő évi dolgunkat. Előbb-utóbb mindenkinek végre kell majd hajtania ezt a lépést"
    Csak nem mindegy, hogy rajtatok kisérletezik ki, vagy már egy bejáratott dologra kell áttérni. Az NV30 viszonylatában ez nem jelent sokat, 20 dolcsival olcsóbban tudjátok adni, kb. $400-nál nem mindegy?.
    15%-kal magasabb frekvencia, ez okés, de ez is csak kevés emberkének fontos.
  • Power
    #11
    Érdemileg hozzászólva. Az Radeon 9X00-es kártyák, a negyedik negyedévben voltak elérhetők nagytételben, szóval az várható volt, hogy az ATi számára nem lesz nagy durranás a Q3, DE a negyedik negyedévben erősödni fog az ATi...ilyen ez, egyszer az egyik aztán a másik.
  • Power
    #10
    A németre se. :-)
  • sztavrosz
    #8
    Ez nem igaz: "a világon összesen nem beszélnek 125 millióan franciául"
  • Lazarus
    #7
    NA erre is kiváncsi leszek :)
    Remélem némiképp agyonüti a jelenlegi árakat
  • Vízipók
    #6
    Majd ha kijön, és végre megkapom az értesítést a Szerencsejáték RT-től, veszek 10-12 darabot. Kíváncsi vagyok, meddig lehet majd húzni.:-)
  • JZO
    #4
    ajj, nagyon gyorsan fejlődik a piac. Ezt nem lehet bírni, mindig csak upgrade, pedig még ki sem élveztem az új kártyámat. Ráadásul az új játékok többsége elnagyolt szar (pl. NFS6). Meg mitől jobb a mostani játékok grafikája? Sok játék semmi szépséget nem mutat, de eszi a kártyát!
  • Zombye
    #3
    Hmmm. Ez engem is meglepett, ]gy tudtam, hogy m'r csak professzionális chipekre épít kártyát, vagy azokra se.