7782
  • M. Tibor
    #7541
    Mindenkitol elnezest kerek, hogy eddig nem jelentkeztem :(

    Volt egy megrendelesunk egy Nintendo ds kezi konzolra, amit szepen elkezdtunk es mar majdnem finisben voltunk.
    A nagyon nagy ceg, amit nem nevezek meg, visszamondta a megrendelest csak ugy, ezt megtehetik szerzodes a kezben alairva.
    Van ilyen sokat lehet ilyet hallani es mar mar elmondhatom, hogy mi is
    bele sorolhatjuk magunkat. :( (Most mar tudom, hogy nem letezik 100% csak 120%)
    Erre a projectre alapoztunk nagyon sok mindent, kulsosok bevonasat es a csapat belso fejleszteset amibe mar bele is kezdtem egy picit tul hamar.

    Igy a csapatnak most tul gyors munkara van szuksege, amit mar el is kezdtunk a holnapi naptol, hogy a Buggy hateret egy picit megalapozzuk.
    Igen megalapozzuk, mert nem kamu versenyzok, kocsik, es eredeti palyak, es nem kitalalt szabaly lehet benne. :)
    Ezt csak azert irom mert 99% remenyunk van licensz szerzesere ami igen kedvezo.:)

    Kulonben rajta vagyok a dolgon es ha sikerul megszerezni tudatom a tutit. :)
    De meg elotte ossze kell szednunk erre a munkara magunkat minden teren..

    Tibor
  • skristof
    #7540
    :)))
    köszi
    bnődnek meg gratula ;)
  • YaniMan
    #7539
    Hát jól lemaradtam, de a barátnő névnapja miatt :) Szal boldoxülinapot neked utólag. De azt mondják, előtte, utána 6 hónappal nem késő...
  • skristof
    #7538
    kösz ;)
  • Gregorius
    #7537
    Boldog szülinapot! ;)
  • skristof
    #7536
    köszönöm szépen! :)

    jah, és tényleg meglephetnétek pl egy tech-demoval engem :D

    [lassan felébred ám, nyugi]
  • Amse
    #7535
    Hmm...
    Nem jön semmi?
    skristof szülinapjára legalább valami képáradatot:)
    és boldog szülinapot skristof!
  • grebber
    #7534
    LOL nem gondoltam komolyan csak belököm néhe oda ahol várom már a gamet.
  • skristof
    #7533
    szerinted akko 3 uj hozzászólás lenne?
  • grebber
    #7532
    :( Azt hittem demó jött :)
  • skristof
    #7531
    én már látom is ott a kanyarban
  • Pyx #7530
    várjuk
  • Amse
    #7529
    Érzem, hogy jön valami csemege.:D
    [várja]
  • skristof
    #7528
    hab a tortán :)
  • Gregorius
    #7527
    Főleg úgy, hogy az oldal nem is létezik. :)
  • skristof
    #7526
    képet szurj be ne htm oldalt
    vagy link-ként add meg, amit szeretnél
    de te a legrosszabb kombót választottad :)
  • gercse
    #7525
  • Gregorius
    #7524
    Azért ez napszemüvegen keresztül van. Ennyire biztos nem rossz a helyzet. :)
  • arty
    #7523
    gondolom, h ők letették az asztalra a remek pure pinballt, a kiado pedig NÉLKÜLÜK egy ocskaságot ki fog adni, az előző bejáratott márkaneevt felhasználva. A kiado igy kaszál, miközben a sufnicég aki a második részt fejleztette lejáratja tulképpen őket is ...

    és ezt megtehetik... ilyesmire nem vonatkozik, h a vásárlo megtévesztése :) meg h hitelrontás ... :)
  • ranGer2
    #7522
    Nem mindenki értheti! :P
  • Gregorius
    #7521
    Én elkönyveltem magamban, hogy nem értem, de még mindig nem értem mi volt ez a spontán kitörés.
  • tigeroo
    #7520
    Mikor fog a boltok polcaira kerülni?:)
    Mert elég faxául néz ki..:) Vagy van még olyan pont a játéknak, amit finomítani kell? Béta van/lesz..?
  • ranGer2
    #7519
    ja..
  • petesilver
    #7518
    HJJJJJJJJAAA! így már igen. igaza van akkor!
  • ranGer2
    #7517
    viál=világ
  • ranGer2
    #7516
    Nyugi.. Helyesíró világbajnok!! az ilyet csak az edzettek értik! :)

    Tibi azt akarta irni hogy Bakker viál ez a mai.. tehát h milyen sz@r világban élünk.. érti master? :P
  • petesilver
    #7515
    Ha ezt érti valaki, mesélje el nekem is mit jelent. Plane, az lap, baker az pék. Pék viág lap a mai? nem vágom!
  • M. Tibor
    #7514
    Baker vilag plane a mai. :(
  • ranGer2
    #7513
    Ezek a GS esek mekkora balf@szok...
    "ahol az a cél, hogy a golyó ne essen le idő nap előtt :) "
    MIért 1 flipperes játékban mi történik? uhhh :)
  • M. Tibor
    #7512
    UUUUUUUUh.:)
    Ezt most olvasom eloszor, mert tulsagosan kimaradtam az esemenyek torteneseibol az utobbi hetekben. :(

    Semmi kozunk hozza, mossuk kezeinket es fogalmam sincs, hogy mi ez, mert csak az elsoreszt keszitettuk. Gondolom ez egy beugratos szentszar lesz. :(
    De ha valaki tobbet tud a dologrol megirhatja itt nyugodtan. :)
  • skristof
    #7511
    báz :)
  • Alexease
    #7510
    Es mar kesz is van:))
  • Gregorius
    #7509
    Ez a Consolos, vagy PC-s fejlesztések közé tartozik? Vagy mind2? Már úgy értem, hogy ASK oldalról.
  • skristof
    #7508
  • petesilver
    #7507
    jó link
  • skristof
    #7506
    403
  • petesilver
    #7505
    Egy kis info: jelenleg itt tart a játék fejlesztése, ezen dolgozunk:work in progressilletve amint meggyógyulok, feolytatom én is.
  • skristof
    #7504
    HE? :)
    rendezői változat? miva'? Cápa gyere
  • Alexease
    #7503
    [GS]Pure Pinball 2.0 Redux készülg'
    Rendezői változatot én személy szerint eleddig inkább csak nagyobb neveknél láttam. Egészen eddig! Mint kiderült, a 2003 vége felé megjelent Pure Pinball (ami egyébként hazai fejlesztés volt) is erre a sorsra jut. Aki nem találta volna ki, ez egy flipperes játék, ahol az a cél, hogy a golyó ne essen le idő nap előtt :) Egyébként a potom £9.99-os áron megjelenő gyöngyszemet Pure Pinball 2.0 Redux néven kereshetitek a boltok polcain február negyedikétől.
  • arty
    #7502
    ilyen legyen majd az ingame is! ;)