7782
  • Loál János #7782
    Na miva.
  • Gregorius
    #7781
    Van cég is, és videó is. A motor is fejlesztgetés alatt van, de nagyobb engine-csere akkor következik, ha van értelme. Addig meg kár a topicot telepumpálni bármivel is.
  • ALIENwoods
    #7780
    Lehet nincs még kiadó, de egy fejlesztői videó azért segítene a reklámozásban. pl YouTube-ra vagy Facebook-ra feltöltve.
  • pauly
    #7779
    Értem,köszi,tehát akkor elvileg a cég még meg van,csak a játéknak annyi...mert hogy elég régóta semmi hír róluk,hogy valamin dolgoznának ezért gondoltam hogy már lehet meg is szünt az ASK...
  • YaniMan
    #7778
    *topicot
  • YaniMan
    #7777
    Amennyire én tudom, a kód még ott van a winyókon, csak nem piszkálják. Hogy Tibi mennyire látogatja a topocot, más kérdés. Se elfeledve, se kiadó nincs. Ha pénz lehetne belőle, tuti tovább gyártanák a srácok.
  • pauly
    #7776
    Hát a játéknak szerintem is,csak hogy vajon a cégnek is annyi-e...
  • grebber
    #7775
    Szerintem game over ennek a projektnek!
  • pauly
    #7774
    Hali!

    Csak kíváncsiságból kérdezném,hogy ez a cég még létezik?Vagy nekik is annyi?mert a weboldalt is több mint 2 éve nem frissítették...ha esetleg valaki tud valamit róluk...
    köszi!
  • grebber
    #7773
    Köszönjük! De kellemesebb ha lennének ropogós infók!
  • Gregorius
    #7772
    Kellemes ünnepeket!
  • Gregorius
    #7771
    Ne tudd meg, milyen nehéz volt rávenni a főnököt, hogy ez legalább legyen publikus! Rajtam nem múlik, ha valamit közkézre lehet adni...
  • ALIENwoods
    #7770
    remélem röpke 30 seces ingame jelenetet is látunk majd :)
  • Gregorius
    #7769

    Na, vajon sikerül ezt ide beszúrnom rendesen?
    Semmi újdonság, csak igyekszem kényelmesebbre venni a figurát.
  • YaniMan
    #7768
    Jéééééj!
  • Gregorius
    #7767
    ---> The Buggy Lives <---
  • YaniMan
    #7766
    Azt tom. Nekem Tibi mondta, hogy nem tesznek le róla. (Meg azt is, hogy kidobálták az én editoros kódomat, ami nagyon helyes, mert azóta magam sem használok egy bizonyos libraryt, amit akkor még használtam...) Jól is van így, ennek a Buggynak gurulnia kell! Bár lehet, hogy mire elkészül, már általános lesz a Vista a népek gépén :D [höhö]
  • Gregorius
    #7765
    Nem emlékszem, hova tettem a beutalót.
    Én a régebbi típusból csak dobozos autót láttam menni a motor alatt. A projekt most is a felszín alatt van, de rozsdamentes. Nem fog rajta a víz vagy az idő vas foga.
  • YaniMan
    #7764
    Ha a pénzügyi szekérre gondolsz, akkor hevesen bólogatva egyetértek. Ha a Göncölre, akkor pszichiátria... ;-)
    Ha pedig magára az ótóra, akkor én anno már láttam mozogni, toltuk is keményen; megvolt a fájin fizika, csak az ütközésvizsgán ügyködött Anti. Kicsit be is lassult a fejlesztés emiatt - bár ekkor került be egy kezdetleges hálós megoldás, amikor két PCn két ótóval lehetett űzni egymást :×)
    Aztán jött a régi project, és a Buggy elmerült. ÷{
  • Gregorius
    #7763
    Hát hogy ha arrajársz mi történik, arról én nem tudok nyilatkozni mostan.
    Viszont sok minden szépült a régi verzióhoz képest, mégha ez nem is jön át erről a képről így konkrétan. Az autók a legkevesebb gond, ha már egyszer beindulna a szekér.
  • YaniMan
    #7762
    Őőőő kiegészült a skybox? (Illetve skysphere, ha jól tudom...) Mikor még én láttam, alul nem voltaxépkék hegyek, mámmeg de. Jóóóó! Ótómodellből nekem jobban bejöttek a laza, agyelengedett darabok, mint pl. az a béjemmvészerű, vagy az a durva pözsó, de persze megértem én, hogy azok nem reál buggyk.
    Ha valaméknap arrajárok, tolhatom egy picit a ótót a pályán?
  • Gregorius
    #7761

    Ezt tudnám így feltálalni egyelőre.
  • YaniMan
    #7760
    Tibi vagy Anti küldhetne valami demócsemegét, mert nagyon kedvel, és úgy érzi, hogy az jó lenne. Csak egy kis pályácska, amin lehet menni ótóval... Vagy valami...
  • Gregorius
    #7759
    A játék lassan, úgy is mondhatnám, hogy nagyon lassan, de halad előre. Mivel nem találtunk olyan kiadót, aki az általunk elvárt szintre emelte volna a projektet, ezért, úgy döntöttünk, hogy inkább megtartjuk azt magunknak, és szabad kapacitásunkat ráállítva fejlesztgetjük, miközben azért a többi fejlesztésünket is visszük szépen előre. Most is dolgozunk több szálon , de ezekről sajnos egyelőre nem tudok infromációkat csepegtetni. Az elmúlt időkben a Buggy hatalmas ráncfelvarráson esett át. Mint minden jegelt fejlesztés arra kényszerült, hogy a motorját egy szinttel feljebb emeljük, így a Buggy is megbarátkozott a DirectX9-cel közben. Ennek megfelelően a nulláról írtuk át az egészet, nehogy csak valami látszatintézkedésnek tűnjön a dolog. Ezen felül azért alakulgatott más is benne, és most már egész jól el lehet vele szórakozgatni, noha számos dolog még hiányzik belőle. Megpróbálok hamarosan megosztani belőle valamit.
  • Motig
    #7758
    hy
    milet a gamel? oylan régi itt is a bejegyzés + miden... valami infó van rola?
  • Gregorius
    #7757
    Szép nagyon!
    Türelem tornaterem!
    A lepényhal meg utoljára.
  • w77d
    #7756
    mi van ezzel a game-el? fejlesztik még? lessz valaha?
    szeretnék már nyomulni vele!
    addig amíg nem jön a game azért nem tétlenkedem:


    :D
  • YaniMan
    #7755
    10 :D
  • tigeroo
    #7754
    cirka egy év alatt #9 új üzenet :l
  • YaniMan
    #7753
    Tibi! Napi egy órát rászánhatnánk... Annyi nekem is beleférne. Miccósz?
  • artschiatwork
    #7752
    up
  • tigeroo
    #7751
    ..vége
  • Gregorius
    #7750
  • skristof
    #7749
    szal akkor még olvasni sem tudsz? pedig azthittem már rég meg kellett volna tanulnod...
  • csoola
    #7748
    szla akkor nmég kiado sincs?:S pedig aszittem h ennek már rég meg kellett volna jelennie...
  • Alexease
    #7747
    Sajnos a Steel Of Haste jatekhoz nem talaltak kiadot:( Ez szokasos problema. Penz nelkul pedig semmit nem lehet csinalni.
    A Terminator "budget" megrendeles volt, viszonylag gyors munka, biztos penz. Nagyon sok jatek fejleszto ceg van, profi engine-ekkel, otletekkel... kiado nelkul. Pl. ott a Bohemia Interactive (Operation Flashpoint). Az elozo jatekuk a mai napig siker, itt az uj ami meg jobbnak igerkezik, es megis ott pihen naluk kiado nelkul:(
  • Skynet
    #7746
    Arra a játékra baromira vártam a madmax hangulat miatt...
    Azóta csak szídom őket mert agyondícsérték hogy ígyúgy milyen jól halad a játék,erre mit kaptunk? Félredobták és kiadtak egy terminator 3-at ami azontúl hogy battlefield koppintás volt,egy zsák szar volt....
  • tigeroo
    #7745
    kb.. emléxem anno valamelyik GS-ben volt a clever's gamesnek valami steel of haste nevű autósjátéka..:| nah azt mennyire vártuk!

    persze delete lett belőle..vagy legalábbis nagyon eltünt
  • Amse
    #7744
    már azt hittem valami jó hír, de semmi :(
  • lac coo
    #7743
    Pedig anno valami gamer ujságban olvastam róla, és nagyon vártam ...?(((((