30
Lehet, hogy lesz belöle valami!
  • Hunnenkoenig
    #1
    Az Internet Explorer es az Opera kevereke!
    MyIE2 Webbrowser
  • Hunnenkoenig
    #2
    Brutalis a beepitett Pop-Up Killere!!!!
  • MuERTe
    #3
    Gagyi szar. EZT nézted már?
  • Hunnenkoenig
    #4
    Hat ahogy nezem, ez csak a meglevö browsered böviti, az "enyem" viszont egy önnallo browser es ami leginkabb megfogott, az a popüp killere. Meg a ZoneAlarm se tudta igy kezelni, ez viszont igen. Azert majd kiprobalom a "tiedet" is :-)))
    Ja es az enyemet tök egyszerü magyarositani! MAjd lehet, hogy meg is csinalom...

    Tovabbi ajanlatok jöhetnek!
  • peTer
    #5
    Hi Hunnenkoenig! Csinálod még a Mafia magyarítást? Eddig nagyon jó, minden elismerésem!
  • rEddEsErt
    #6
    [Proxomitron] - Szerintem ez is eléggé megfelelő megoldás lehet ügyes kezekben, proxy-nak (szimpla portátirányítás) is beállítható, rahedli anti-userkill opció (pl: onload és onunload eseményeket kinyírni és hasonlók). Egy próbát szerintem (személy szerint 3 hónapja használom) mindenképpen megér, én nagyon megkedveltem.

    Ami idegesíthet: lassíthatja a netezést; az opciókat manuálisan kell beállítani; külön le kell tölteni hozzá az ssl fájlokat (már ha titkosított netezést akarsz, azt meg miért ne :); be kell raknod az indítópultba, ha az egyetlen Alapértelmezett kapcsolatod proxy beállításaihoz berakod.

    Maradok tisztelettel: lásd alt :P.
  • Hunnenkoenig
    #8
    Kösz! Persze, hogy csinalom! De ez inkabb masik topicba tartozik :-)
  • Borg
    #9
    Norton personall firewallban gyönyörüen le lehet tiltani minden bannert, és popupot, tökéletesen letitsztitja a webet.

    Vagy ott az opera, amiben ugyancsak meg lehet tiltani az előugró ablakokat.

    És az opera meg az IE legalább tudnak is valamit, kompatibilisek stb..

    Egyébként szerintem a MyIE2 marhára nem önálló program. Próbáltad már Internet exploler nélkül felrakni?
  • Borg
    #11
    nem, itt egész egyszerűen IE required...
  • Hunnenkoenig
    #12
    Na csak annyit, hogy amit te itt felsoroltal en azt mind ismerem. Semmilyen Norton vagy ZoneAlarm nem tisztitotta eddig ilyen mertekben a webet! Egyedül a Webwasher volt eddig az egyetlen valamirevalo. Probald ki ezt es majd meglatod. probanak olyan sexoldalakat hivtam le amiröl TUDOM, hogy egymas utan nyilnak az ablakok ugy, hogy nem lehet olyan gyorsan becsukni öket, hogy eltünjön az összes, es mindez ZoneAlarm legujabb verzija mellet!

    Ne röhögtess! Mikor volt az Opera kompatibilis???? Egy nagyon jo browser, de sok oldal megtekintesere (föleg java es activex) at kellett valtani vagy IE-re vagy Netscapere!

    A MyIE2 qrvara önello, mert en egyböl atvaltottam az XP-n az SP1 altal bevezetett software-kivalasztasnal a "felhasznalo altal meghatarozott" moduszba es az IE-t töröltem ugy ahogy volt!!!!! Egyedül a connection wizzardot nem tudtam leszedni, mert azt nem engedi. Ugyhogy mielött itt ideirogalsz, legalabb bizonyosodj meg rola, hogy ugy van-e ahogy allitod!
  • Hunnenkoenig
    #13
    Ja es nem veletlenül irtam, hogy az IE es Opera kevereke! Olyan jo ficsörei vannak mint az Operanak es olyan kompatibilis mint az IE!

    Tehat en ezt hasznalom es nincs vele semmi bajom...söt!
  • Borg
    #14
    Ja, csak az a kár, hogy IEt még XPSP1ből nem lehet törölni, max deaktiválni, mivel az szerves része a windoznak. Szóval ennyit a függetlenségéről.

    Nem hiába olyan kompatibilis mint az IE...
  • Hunnenkoenig
    #15
    Az igaz, de csak atveszi az IE beallitasait, amit meg is kerdez az installkor.

    Amugy meg az IE-t sehonnan sem tudod teljesen kitörölni. Tehat akkor rafoghatjuk, hogy az Opera meg a Netscape is csak egy GUI az IE-hez...
    Vagy te hogy latod a dolgokat?

    Probald ki, aztan mondj velemenyt, ne pedig egyböl fikazz. Vagy legalabb mondd el nekem, te hogy gondoltad azt a: "...Próbáltad már Internet exploler nélkül felrakni?" -t?
  • Hunnenkoenig
    #16
    "nem, itt egész egyszerűen IE required..."

    Hat en meg örülök, hogy talaltam valamit ami helyettesiti az IE-t!

    Azelött Netscapet hasznaltam, de miutan atvette az AOL es olyan szar lett, nem erte meg mindig ujratelepitgetni, igy hagytam futni az IE-t.

    Most itt van ez es örülök, hogy legalabb reszben elhagyhatom szeretett Billy-boy monopoljat.
  • lck
    #17
    Király ez a MyIE2!
    Netcaptort egyből leturtam.
  • lck
    #18
    Ne fordítsd le!
    Honosítóműhelyen fenn van a MyIE2 magyarul.
    (www.honositomuhely.hu)
  • Hunnenkoenig
    #19
    Köszi! Sok munkatol mentettel meg :-))
  • galocza
    #20
    explorerkiegészítésként ajánlható még a crazybrowser és avantbrowser (korábban gorilla).
    de szvsz érdemes kipróbálni a mozillát, cca két hónapja használom, nagyon jó, gondom nem volt vele. (lehet, hogy rossz oldalakat látogatatok? 8). tartaléknak crazy browser+ie, csak azt nem tudom minek, még nem kellett...
  • Balea
    #21
    "MyIE2 is a browser based on IE core(IE5.x or IE 6.0 required), it can open multiple web pages in one window"
    Valóban az eddigi legjobb ilyen kategóriájú progi. És teljesen ingyenes
  • shabba
    #22
    Elég naív vagy ha elhiszed hogy egy 500kbytteos kis program egy teljes önálló browser. Ez is egy a sok addon browser felület közül.

    Én nem estem hasra tőle, lck-val szemben NetCaptor nagyon is marad. Eddig 15 percig teszteltem és jó pár furcsa viselkedést mutatott, nem hiába áll még fejlesztés alatt. Én hiányolom belőle az URL filter lehetőséget, a NetCaptornak elég pár ad*.*.hu/com/net és pár banner szűrős szabály és máris reklámmentes az oldal. Most hogy a MyIE-vel leteszteltem pár oldalt HwSw/SG láttá hogy milyen kurva sok reklám banner az oldalakon. Én már hozzá szoktam az évek alatt a tiszta lényegi tartalomhoz. :)

    A NetCaptorból már régóta egy dolgot hiányolok, azt a fajta kedvencek kezelést ami az Operában is benne van. Nem értem miért nem rakják bele, de akkor már szinte tökéletes lenne. Popup és URL szűrés eddig is volt benne.

    Egyenlőre marad a NetCaptor, ezt a MyIE-t majd nézegetem hova fejlődik. Talán váltok, de egyenlőre még nem kínál olyan rendkívüli pluszt amitől azonnal rátapadnék.
  • shabba
    #23
    Jah és elég barátságtalan lépés hogy defaultban kérdés nélkül kínai nyelvezettel indul el. Így képtelenség nyelvet váltani. Azért illene ha az angol lenne a default nyelv. Le kellett törölnöm a Lang dirben az összen China-s filet, szerencsére volt annyi intelligencia a proggyban hogy ha nem találja akkor átállt angolra. Onnan már könnyen ment a magyarítás kiválasztása.
  • Hunnenkoenig
    #25
    Közben en is eszrevettem, hogy kell neki az IE, de mivel azt ugy sem tudod letörölni, igy elfer! En XP-SP1-el ki tudom iktatni legalabb.

    Nekem egyböl angolul jelent meg! Be lehet allitani a nyelvet. Talan nem a kinai oldalrol kellett volna letölteni a progit :-)
    Lehet azert jelent meg egyböl kinaiul...

    A honositomühely.hu-n meg meg magyarul is megvan allitolag!!!

    A szürest be tudod allitani a sima internet opcioknal (a windowsost kezeli)

    Reklamszürese nagyon jo! Semmi popup ablak meg ilyenek! Azert szerettem bele. A sima kepeket meg szürheted a Zone Alarmmal is. Egy valamirevalo felhasznalonak van firewallja es a maiak mind tudjak szürni a bannereket, animated gifeket egyebeket....
  • Franki
    #26
    szevasztok!
  • Franki
    #27
    tudtok valahol xpservice packot2?
  • artschiatwork
    #28
    tessék..., használd a guglit...
  • ocko
    #29
  • lac67
    #30
    Sziasztok nemtud valaki magyaritást Ulead Studio 9 -hez Kérlek segítsetek ! !