285
na milyen?
  • Breki33
    #205
    nagy az esélye

    de annak is, hogy később megbánod
  • atlon
    #204
    Sürgősen szükségem lenne egy alkalmi mp3 lejátszóra. Néztem a neten Sign és xplayer nevezetű lejátszókat 10-15 ezer forintos kategóriákban. Mennyi az esélye, hogy tudok is rajta mp3-at halgatni? Van valakinek iylen készüléke?
  • Pheel
    #203
    A külső lejátszók 32 megásak és nem bővíthetők. Szóval felejtős sajnos :(
  • M@TriX
    #202
    én is eddig nokia-s voltam, csak most ez a teló megtetszett, sok kis hack progi lehet hozzá szedni. ;)
  • Gerry
    #201
    Feszülős ruhában kell bringázni, akkor megérzed a rezgést! Vagy vegyél légpárnás biciklit, az nem ráz... :D Amúgy asszem pl Ericsson telefonokhoz lehet kapni külsőleg csatlakoztatható mp3 lejátszót, az sem rossz, mondjuk ezt azért mondom, mert Ericsson és Nokia párti vagyok, a Motorolákat, Alcateleket, meg a többi telefont nem nagyon csípem, bár annak idején a Siemens SL45 tetszett, de szerintem monbiltelefon téren az Ericsson és a Nokia a legjobb. (Ez persze igencsak szubjektív vélemény.)
  • M@TriX
    #200
    biciklin. ;)
  • M@TriX
    #199
    tudom, hogy melyik mobilok azok, csak még keresm az igazit. ;)
    valszeg a Motorola A925-ös lesz a befutó.
    Amúgy jelenleg 5510-es van. ;)
  • M@TriX
    #198
    biciglin?
  • Pheel
    #197
    Nokia 6610, 6230, esetleg 5510
    Siemens SL45
    SE P800, P900
  • Istju
    #196
    Tudod, nem szabad összekeverni a szervita rendet a rendszervitával, valamint ugyanez vonatkozik az mp3 lejátszók felhasználók szerinti igényeivel és követelményeivel.Amennyiben hasonló lenne a munkaköröm mint Neked talán én is másmilyen berendezést vettem volna.
    Nem vagyunk egyformák.;)NEM kááárr
  • Gerry
    #195
    Rezgős mód mobilon?? Azt nem kell hallani...
  • M@TriX
    #194
    jah egy időbe én is beszereztem egyet de szerencsésem túl adtam rajta. ;)
    Nekem csak az a bajom, hogy ha zenét hallgatok akkor nem hallom ha csörög a teló. Utálom a mobilt, csak a melóhoz kell, de elérhetőnek kell lennem.
    Így most egy jó kis mobilt keresek ami tudja az MP3-at. ;)
    De olyan nem valószínű, hogy lesz amibe Cd is belemegy. ;) kááárr
  • Istju
    #193
    Valóban, de az mp3 lejátszóktól- még ha olcsók is -könnyen el lehet jutni az igényes zenékhez, amelyek nem biztos hogy napszemüveges oldalt meghagyott hajú producerekhez köthetőek.
    Egyébként nagyon sok "jó" és olcsó lejátszó jött be az országba az utóbbi időben a cd-s változatból.
    Márka szerint inkább nem jelölnék semmit de 20eFt körül már szép hangúakat is hallhatsz.
  • M@TriX
    #192
    nem akarok beleszólni, de ez nem egy randi vonal
    "Olcsó mp3 lejátszó?" c. topic.
  • Istju
    #191
    A Teremtés nevű bandára vonatkozó "szerettem" kifejezés a Peter Gabrieles- kb egy nagyságrenddel kimunkáltabb zenéjére- vonatkozik?
  • Breki33
    #190
    mindegyiket ismerem
    "Still Lovin1g You"

    Genesist szerettem
  • Istju
    #189
    Manfred Mann-tól a nevekhez tartozó együttesek sorrendben:Scorpions,Tangerine Dream, Kraftwerk, az utolsó kettőt pedig biztosan tudod!
    Phil Collins pedig - szerintem - fiatalon amikor még fázott meg éhezett jobb zenéket rakott össze mint manapság.
  • Breki33
    #188
    nem csak rock-ot
    szinte mindent

    amúgy ismerősek a nevek, mondjuk igazából menfrémenig P
  • Istju
    #187
    Jó zenék a 80-as évek zenéi, főleg ha a progresszív rockot hallgatsz.
    Tudnám még ajánlani Neked a 70-es évekből olyan zenészek együtteseit és zeneszámait mint David Gilmour, Peter Gabriel, Phil Collins, Ian Anderson, Manfred Mann, Klaus Meine, Klaus Schulze, Ralf Hutter, no és persze Presser Gábor, Benkő László.
  • Breki33
    #186
    pl ezt

    Amúgy a 80 évek zenéit

    Pink Floyd-tól ezt szeretem
    pink_floyd_-_pink_floyd_-_the_great_gig_in_the_sky_(original)
  • Istju
    #185
    Igen, a Hi-Fi magazinra gondoltam.Jó kis szaklap volt, széles tudásanyaggal.
    Amúgy milyen stílusú zenét hallgatsz a Sennheiseres Philipseden?
    Are you need a good advice?:egyszer próbáld ki a Pink Floyd:The Wall(1979)cd1-en a helikopteres részt-lehetőleg vagy 256 feletti bitrátával, vagy eredeti audio fájllal.
    Az se semmi ám!
  • Breki33
    #184
    "ti.csak ketten-hárman vagyunk "
    "mik vagyunk?"

    amúgy dehogy bántom
    mais ledöbbentem hogy szól az új fulessel

    nemtudom ismeritek-e azt a számot ami úgy kezdődik,hogy egy muki mondja dadam dadammmmmmm
    hát nemsemmi ahogy szólt

    a Hifi magazinra gondolsz?
    Én régóta mondom, hogy jobban szól mint ezek a külföldröl behozatott kütyük.
    DEhát most sikk :-)
  • Istju
    #183
    Ha nem haragszol (Breki?) nem nagyon értem a "mik vagyunk" kérdésedet.
    Ne bánd a Philipsedet, még ha régebbi is.
    Te fiatalabb lehetsz mint én, ezért nem emlékszel a HFM című újságra, ahol leírták:CD játszó fejlesztésben ezegyszer az Európában gyártott Philips lényegesen jobb mint a Japánok együttvéve.
  • Breki33
    #182
    mik vagyunk?

    nekem régebbi Philipsem van

    igaz a hangja az új fejhallgatóval még mindig elvarázsol P
  • Istju
    #181
    Üdvözlök mindenkit!
    Oké fogadd viszontgratulációmat.
    Előfordulhat, hogy ezentúl-engedve a szelíd erőszaknak- kis betűvel írok.
    UI1:mentségemre szolgálhat a fórumos gyakorlat hiánya
    UI2:if you don't mind e-mail ban is levelezhetnénk, ti.csak ketten-hárman vagyunk 04.18. óta
    UI3:hány francia katona kell Párizs németek elleni védelméhez?
    1,1
    2,2
    X,nem tudják, eddig még nem próbálták

  • Breki33
    #180
    oké gratula de írj kisbetűvel ezentúl légyszi
  • Istju
    #179
    ÜDVÖZLET MINDENKINEK!
    VALÓBAN ILYEN A CD/MP3 LEJÁTSZÓM
    SZÉP PÉNZ ÉRTE ANGOL FONTBAN AZ ÖTVENES, DE AZÉRT KI KELLETT VOLNA MENNEM.
    MAGYARORSZÁGON TALÁN A METRO-BAN VOLT A LEGOLCSÓBB 03.13.-ÁN.(45 PERCRE TŐLÜNK)
    UI1:NEM RAGADT BE A CAPS LOCK,AZ SMS-EIMET IS BLOCK CAPITAL-OKKAL ÍROM!
    UI2:NEM EZAZ EGYETLEN HIBÁM
  • Breki33
    #178
    Ja tegnap vettem a a Pécsi Arkadban (Mediamark)
    egy -t 2500-ért

    Az volr ráírva, hogy MP3 és, hogy for digitál és ezzel volt egy árban




    Mindenkinek csak ajánlani tudom!
  • Breki33
    #177
    köszi, nemis tudtam
    de ne kiabálj :-)

    Ilyen?:



    Was: £84.99
    Our Price: £49.99
    You Save: £35.00 (41%)

    no comment
  • OPM
    #176
    beragadt a caps lock?
  • Istju
    #175
    ÜDVÖZLÖK MINDEN EBBEN A TÉMÁBAN FÓRUMOZÓT!
    ELÖLJÁRÓJÁBAN KÖSZÖNÖM AZ ÉSZREVÉTELEKET, AMIVEL SOKAT SEGÍTETT MINDENKI- ELSŐ SORBAN BREKI - A CD/MP3 LEJÁTSZÓM KIVÁLASZTÁSÁBAN.
    EZ A PHILIPS EXP-521 LETT, AMIVEL NAGYON MEG VAGYOK ELÉGEDVE(HANGZÁS, ID3, AKKUK, ADAPTER, MANUAL CD .PDF-BEN),ÁMBÁR MÁR AZ ÉN KOROMBAN A BEÉPÍTETT JÁTÉKOKAT NEM HASZNÁLOM.
    AZ ÁRA A METRO-BAN 30000 HUF EU-BAN 149 EURO.
  • oneal1
    #174
    ok!!:DD
  • Pheel
    #173
    Igazán nem akarok beleszólni, de egy már jónak nevezhető MiniDisc 50 körül van...
  • M@TriX
    #172
    miért nem jó az, kevés a mem?
    Akkor vedd meg 75ért a 1.5 GB-os verziót. ;)
  • oneal1
    #171
    500 dollár??:D
    kapják be!:))
    egyébként iylen volt nekem ami a legutóbbi képen van
  • M@TriX
    #170
    most olvasgatom, hogy külföldön is most jelnget meg, szóval még sztem várni kell egy kicsit rá.
  • M@TriX
    #169
    Ez a 128-as:

    Ez meg az NX:


    Árak:
    Creative MuVo MP3 lejátszó 1,5GB 56 800 71 000
    Creative MuVo MP3 lejátszó 64MB 20 600 25 750
    Creative MuVoNX MP3 lejátszó 128MB 30 800 38 500
  • M@TriX
    #168
    A gigászi memóriájú Creative MuVo TX az Egyesült Államokban 499 dolláros ajánlott áron kapható.
  • M@TriX
    #167
    Creative MuVo TX

    A kulcstartóra fűzhető MuVo legújabb, 'TX' jelzésű változata nem kevesebb mint 512 MB-nyi, fél gigabyte-nyi adat és MP3 tárolására, valamint megszólaltatására képes. A korábban bemutatott MuVo NX-hez hasonlóan ez a lejátszó is háttérvilágítású LCD-kijelzővel szerelt, a nagy memória feltöltését pedig USB2.0 felület gyorsítja.
    Az egyetlen AAA elemmel működő lejátszó nem csak MP3, hanem Windows Media Audio állományok lejátszását is támogatja, ami azt jelenti, hogy akár 250-260 darab jó minőségű zeneszám is elfér a beépített memóriában. A készülékben található mikrofon diktafon funkciót is elérhetővé tesz. A lejátszó csupán 36,7 x 74 x 16 mm méretű és 43 gramm súlyú.

  • oneal1
    #166
    lécci emberek nagyon érdekelne:)