140
SG FORUM UPDATE!
  • Lazarus
    #58
    mert a képfile mérete (térbeli) nem mérhető ilyen módon webfelületen maximum úgy hogy a fórum iszonyatosan leterhelődik
  • dikki*yysw
    #57
    Én, mint modemes tiltakozom a logo méretének duplájára emelése ellen :)
    Az a baj, van egyrészről az SG fórum, ami szabadelvű, király, jól kezelhető és gyors;
    és van az SG fórum, amit csak azért nem rakott még senki tönkre, mert nem volt kedve, könnyen kiakasztható, kicsit bugos stb.
    Valahogy meg kéne találni az arany középutat.
  • dikki*yysw
    #56
    Az utolsó sorodat nem értem. Kattintottál te már a nevedre?
  • Manta
    #55
    Miért ne lenne megoldható?
  • Lazarus
    #54
    Ez a kép méregetős dolog nem kivitelezhető, a törlés viszont tényleg szardarab
  • JHetfield
    #53
    ez nem az a forum...
  • Manta
    #52
  • faraki
    #51
    Szevasztok!
    Tudna valaki segíteni Civ3 kiegészítő ügyben?
  • Manta
    #50
    bteileg?
  • magus
    #49
    hol van mokus?:)
  • CSOCSO
    #48
    szvsz a logok mérete jo igy (cm ben ) de bteileg lehetne kétszer ekkora!és jo lenne ha azért nem mennénk át tényleg a külföldi szar forummá...jo ez igy csak ezen kell egy kics változtatás... kedvenc téma kell a tökömnek..nekem nem... ami kel litt van vagy megkeresem..:)ez az uj hozzászolás értesítés sem kell szvsz...látom én hogy van-e új hozzászolás...
  • CSOCSO
    #47
    pontosan..
  • Coine
    #46
    Logó méret nem fog változni és nem is kell neki.
    Nem kellenek ide flash animos logók :o)
  • I.C.ram
    #45
    ÉS MARADJON UGYANILYEN EGYSZERŰ A KEZELÉSE, NE LEGYEN OLYAN SZAR MINT A KÜLFÖLDI FÓRUMOKON.
  • I.C.ram
    #44
    LEHESSEN NAGYOBB MÉRETŰ LOGÓKAT BERAKNI!!!! (Kbyte méretre és rendés képméretre is gondolok)
  • Xboxman
    #43
    Ja és CSOCSO hozzászólásai automata helyesírásellenötzö rendszeren menjenek át:)
  • Manta
    #42
    Az utólagos szerkesztés nem gond, ha úgy van megoldva, mint pl. a HWSW-n, ahol ha idézel, akkor már ottmarad a hozzászólás, ha az eredetit ki is törlik. Jó lenne továbbá indexes mintára egy "kedvenc témák" rész, amin jelölve van az is, ha érkezett új hozzászólás, mióta utoljára megnézted, illetve hasznos lenne a nickekhez kapcsolódó hozzászólások listája.
    div tagek engedélyezése, textarea tiltása, maximalizált oldalszélesség, 4k-s giflimit duplázása. Úgy az egészre ráférne egy új endzsin.
  • CSOCSO
    #41
    legyen megint csunyabeszéd szűrés mint régen:))))))))))))))))
  • Xboxman
    #40
    Holnap olvasd el újra:)


    Darton:)
  • magus
    #39
    nem,csak most tenyleg nem vagom hogy a rakba kerult ide a mokus
  • Xboxman
    #38
    Mit szívsz?Vagy csak egy hete nem aludtál?:)
  • magus
    #37
    naaa, már szólni sem mersz?:)
  • magus
    #36
    mi a rak az a mokus?
    varja

    leirtam ezt:

    -"kaphatna minden joarc teljes moderálási jogot. követeljük továbáá, hogy imába legyn szedve nevünk. azonkiuvl ingyen lehessen sört rendelni. kajat pizzat."

    aztan te irtad ezT:
    "Én meg azt követelem ,hogy minden M.O.K.U.S rajongót tiltsanak ki a fórumról!

    ElQre is köszi:)"

    aztan meg te ezt:

    "Semmi anyázás?:)"

    en ezt:

    "anyazas?:)"
    ere te ezt:""Én meg azt követelem ,hogy minden M.O.K.U.S rajongót tiltsanak ki a fórumról!"

    Egy ismerösöm M.O.K.U.S fan!Ha ilyet beszolnék neki egy anyázás közepette fejem szegné:)"

    erre en ezt:

    "he?:) lehet almos vagoyk de a m.o.k.u.s.-t nem en irtam hanem te..."

    erre en ezt:



    "mi a rak az a mokus?
    varja

    leirtam ezt:

    -"kaphatna minden joarc teljes moderálási jogot. követeljük továbáá, hogy imába legyn szedve nevünk. azonkiuvl ingyen lehessen sört rendelni. kajat pizzat."

    aztan te irtad ezT:
    "Én meg azt követelem ,hogy minden M.O.K.U.S rajongót tiltsanak ki a fórumról!

    ElQre is köszi:)"

    aztan meg te ezt:

    "Semmi anyázás?:)"

    en ezt:

    "anyazas?:)"
    ere te ezt:""Én meg azt követelem ,hogy minden M.O.K.U.S rajongót tiltsanak ki a fórumról!"

    Egy ismerösöm M.O.K.U.S fan!Ha ilyet beszolnék neki egy anyázás közepette fejem szegné:)"

    erre en ezt:

    "he?:) lehet almos vagoyk de a m.o.k.u.s.-t nem en irtam hanem te..."

    erre en ezt:"

    na akko mivan?:d mondjad:PPP
  • Xboxman
    #35
    Asszem menj aludni:)
  • magus
    #34
    he?:) lehet almos vagoyk de a m.o.k.u.s.-t nem en irtam hanem te...
  • Xboxman
    #33
    "Én meg azt követelem ,hogy minden M.O.K.U.S rajongót tiltsanak ki a fórumról!"

    Egy ismerösöm M.O.K.U.S fan!Ha ilyet beszolnék neki egy anyázás közepette fejem szegné:)
  • magus
    #32
    anyazas?:)
  • Xboxman
    #31
    Semmi anyázás?:)
  • Xboxman
    #30
    Én meg azt követelem ,hogy minden M.O.K.U.S rajongót tiltsanak ki a fórumról!

    ElQre is köszi:)
  • magus
    #29
    kaphatna minden joarc teljes moderálási jogot. követeljük továbáá, hogy imába legyn szedve nevünk. azonkiuvl ingyen lehessen sört rendelni. kajat pizzat.
  • Tomcat
    #28
    Sokmindent át lehetne alakítani, de akkor detto olyan lenne, mint a fekapott fórumok (phpBB és társai) és nem SG.
    Törlés gomb. Még életemben nem klikkeltem rá véletlenűl.

    Előnézet. Minek? csak akkor van igazá értelme, ha HTML tagokat is használsz... szvsz

    Hozzászólás módosítása. Olyanra kéne megcsinálni, hogy kiírja alúl, hogy ekkor és ekkor módosítva lett. Talán visszafogná sok gyökeret. Báár...

    Esetleg alúl kiírhatna 1-2 dolgot a regisztrált tagokról. Homepage, ICQ, MSN ilyesmi... esetleg hány hozzászólása van. Bár ez utóbbi lehet nem jó 5let.
  • Coine
    #27
    Jaja.
  • MuERTe
    #26
    Az utólagos javítás néha jóljönne, mikor énis helyesírási hibát vétek szeretném javítani, de ebben a gyerekes fórumba nagyon fölborítaná a beszélgetés folyamát. Sok gyökér utólag megváltoztatná a hozzászólását és az egész vita értelmét vesztené. Lehetne óránként biztonsági mentést csinálni.
  • Dikkma
    #25
    Mondjuk nem tudom, a szerkesztés lehetőségét a sok kisgyerek kezébe lehet-e adni, aki ha rájön hogy vmi hülyeséget szólt be, inkább javítja az egészet.
    De tény, hogy kismillió dolgot meg lehetne valósítni.. csak a sebességre, kis méretre is gondolni kell.
  • MuERTe
    #24
    Gyakorlatilag fölsoroltunk itt mindent, ami megvan a konkurenciában, itt meg hiányzik :))
  • Sephi
    #23
    Legyen baszusz http , kep es link gomb hogy ne kejjen itt irnom felorat a hulye kodokat vaz
  • MuERTe
    #22
    Jó lenne, ha lehetne saját színösszeállítást használni. Unom a kéket, és nem is a kedvenc árnyalatom :)
  • CSOCSO
    #21
    és szerintem ezeken kívűl maradjonilyen az egész mert ez a legbarátibb forum a világon..szvsz...csak kis ujítások kellenek neki+ jo lenne ha lehetne választani háttér szint..
  • CSOCSO
    #20
    :) kabbe:)
  • Coine
    #19
    :DDDDDDDDD