7
  • Efreet
    #7
    Már megint valaki kalózokat másolt? ejnye-ejnye... :))
  • AtisH
    #5
    Ha a nagy fájlcserélőket bezárják, majd jön helyette több kicsi vagy valami más rendszert találnak ki. Kiskapuk meg mindig lesznek. Szélmalomharc...
    Kíváncsi leszek, ha ezeket a pereket mind megnyeri a RIAA, akkor mire fognak majd hivatkozni a kiadók a bevételkiesés miatt? El kéne gondolkozniuk, hogy a sok szar szemét helyett nívósabb zenéket adjanak ki. Akkor esetleg emelkedhet a bevételük.
  • corleone
    #3
    Használjátok inkább a

    Soulseek

    progit. Jelenleg ez a legjobb fájlmegosztó és nagyon gyorsan növekszik. Én már több giga anyagot szedtem le. Majdnem olyan jó, mint a Napster volt fénykorában. Ja és több magyar "szoba" is van...
  • Bonewerkz
    #2
    hat... a napster kinyirasa ota ugyis csak britni spriccet, meg hasonlokat lehetett megtalalni a neten... (vagy en vagyok pancser) meg kulonben is, itt nem is a muveszek erdekeit vedik, hanem inkabb a zenegyaraket, akik ki-be dobaljak a csinalt zenekarokat (hallott mostanaban valaki new kidz on the block-ot, vagy 2 unlimitedet? pedig mekkora sztarok voltak, viszont az iron maiden meg mindig megy!)