307
DR új játéka
  • Feccho86
    #307
    Angolt lehet valahogy magyarosítani? Akár felirattal, de a hang persze lenne az igazi..:)
  • Longsfield
    #306
    Sziasztok!
    Én végig vittem a játékot árulja már el valaki hogy mi a vége.Nálam mikor Lionsdale-t lelövik és betennék a helikopterbe bejön a készítők listája. Szóval ki sem derűl mi történik vele olyan mintha befejezetlen lenne így a játék.
    A kérdésem hogy másnak is így van vége vagy csak az én verzióm hibás.
  • butuska66
    #305
    Üdv maniac001!

    Öröm látni hogy még vannak kishazánkban olyan emberek kik foglalkoznak e remek kis játékkal. Patch terén sajnos nem tudok segíteni mert sosem próbáltam ki, valahogy jó volt nekem az 1.05-ös változat.

    HA lenne kedved/vagy bárki másnak/ kipróbálni ezt a játékot multiban úgy szívest örömest állok a endelkezésedre, kiváncsi vagyok milyen lehet idáig mindig egyedül játszottam
  • maniac001
    #304
    Sziasztok. Segítsetek nekem. Leszedtem egy Platoon patch-et, ami lehetővé teszi a mentést játék közben, és a csapat automatikusan visszalő. Csak másolni kell a cuccokat kicsomagolás után. Van egy exe is, de ha azt nem íratom felül akkor nem működik a patch, ha felülíratom akkor kéri az eredeti CD-t, pedig benne van az EREDETI magyar. 1.05-ös verzió.
  • Robicsek
    #303
    Heló láttátok a filmet,ami alapján készült a játék?
  • renegade02
    #302
    Amikor átmész a hídon, jobbra van egy hegy. Annak a tetején van az aknavatő!
  • renegade02
    #301
    Ha sétálsz, akkor az embereid megtalálják az aknákat. És vigyázz a tűzszerészedre!
  • Robicsek
    #300
    Lehet hogy béna vok de még a 2. pályán tartok.
    a tűzszerészemet az első összecsapásnál kilövik és akkor nem tom hogy merre van az akna
  • Robicsek
    #299
    Tud valaki csalásokat a platoonhoz?

  • renegade02
    #298
    Kérem segítstek, a 4. küldetésen elakadtam amikor átmegyek a hídon jön egy csapat vietkong és kinyírnak.
  • killers
    #297
    Help! Elakadtam, ha valaki látja segítsen má légyszi. Nem tudom azt a részt megoldani, miko fel kell számolni az ellenséges tankokat. Ketté kell válni a csapattal, de mindig észrevesznek vagy kiírja, hogy nem sikerült elfoglalni a pozívciót. Előre is kösz
  • KranaZoli #296
    Hi!

    Én még csak most fogok nekiállni játszani a game-el.
    Látom vannak itt érvek rendesen pro és kontra.

    Látom, hogy jelent meg PATCH a játékhoz. (le is töltöttem)

    1.) Tudja v.ki milyen változtatásokat építettek be a PATCH-be? (esetleg van már aki fel is pakolta?)

    2.) Létezik-e már végigjátszás (vagy van-e ilyen előkészületben?)
  • Aborg
    #291
    Ma ateltem a legkatasztrofalisabb SAVEzasom. A Platoon kilencedik kuldeteset mentettem el a patch segitsegevel a fogolytabor letamadasa elot: 17 percig tartott! 17 percig kerregett a merevlemez! Kivancsi voltam mi a fene tarthatott eddig, kileptem a jatekbol es latom hogy 800 MB-re not meg a swap file! Nem is tudom nem e ez az oka annak hogy nincs alapbol mentesi lehetoseg a jatekban. Hiszen nem rovid igy se a jatek hogy elmentheto, nem hiszem hogy azzal kellene nyujtani hogy lehetetlenitik a menteset. De 17 perc mar valoban turhetetlen. Az elso 8 kuldetesben nem volt ilyen hiba.

    Van meg 2 masik hiba is, az egyik az hogy neha lelassul a jatek, szaggat (Athlon XP 1600+, GF2 7700 Pro). Ekkor elmentem, kilepek a fomenuba, visszatoltom es mar OK. A masik hogy neha kilepeskor a desktop szetesik, de ez csak neha tortenik.

    Ami a jatekot illeti, az elso kuldeteseket kicsit laposnak talaltam, de aztan egyre jobb let, most mar nagyon tetszik! Tobb a katona, van neheztechnika, igy mar lehet taktikazni! Erdekes feladatok. Kicsit ugyan kevesebb informaciot nyujt a haborurol mint vartam, nagyon raZOOMozott a stori egy kis csapatra. Nincs Vietnam terkepe, a tortenelem ismertetese (mint peldaul az elso Commandosban), csapatmozgasok kirajzolasaval stb. A grafika szep, a katonak, gepek mozgasa, reszletessege nagyon tetszik. De valahogy kimarad a borzalom, olyan cuki az egesz. Mondjuk a ver itt direkt segitene, esetleg a granatoktol szetszakado katonak, erosebben bedurvulo zene stb.
  • Rozsomák
    #290
    valaki küldene nekem egy cracket mert mindíg kéri a CD-t és sehol se találok vagy ahol van ott fizetni kell érte.
    Előre is köszi.

    [email protected]
  • fluga
    #289
    nah szóval vki el tudta már indítani warezban??
  • tibicsoki
    #285
    Hy...

    Kelenének valami cheatok a platoonhoz! Vannak?

    [email protected]
  • Árnyvadász
    #284
    Kijött a Patch! Most már lehet menteni és az embereink harcolnak ha megtámadják őket. Gondolom így már többeknek bejön a gém. Hír: www.gamer.hu
  • JOKER1
    #283
    Üdv!
    Nekem is kellene 1 crack a játékhoz.
    [email protected]
    Elöre is köszönöm.

  • a.carkey
    #282
    : )
    Az kicsit már régi, csúnyább, de szerintem egy kicsit üti ai-ban a Platoont. Ráadásul, ilyen faszságok, mint "Nyerget fel, indulás" nincsenek benne, pedig talákoztam HUN változattal is. Asszem magánszogalomból csinálták meg anno.
  • Wanted
    #281
    A Shadow Company-t ismeri valaki?
    U. ez, de változatosabb a grafika, több fegyverrel.
  • Bandeeka
    #279
    Hali Emberek!
    Olvassa még vki ezt a fórumot? Ha igen lenne egy nagy kérésem. Megszereztem a magyar isot de nemindul el a gama. Azaz elindul és bejön vmi fehérség aztán ki is lép. Ha vkinek van crackje azt megköszöném ha átküldené nekem. Előre is köszönöm.
    e-mail: [email protected]

    Ui: nagyon sürgös lenne nekem a crack már szeretnék jáccani vele
  • Shep
    #278
    A 10es küldetésben mit kellene csinálni?
  • Örm
    #277
    Az angol verzióhoz van magyarítás?
  • Shep
    #276
    Srácok a 8ik küldetésben, mikor meg kell akadályozni, hogy a VC-k a hidat felrobbantsák, meg lehet csinálni a sniperrel, vagy más a titka?
  • a.carkey
    #275
    Leszedtem a platoonhoz vmi féle editort, amivel térképet lehet editálni. Valaki próbálta már? Kezelhető? Ahol a biapatch volt, onnan szedtem le ...
  • Wajk
    #274
    igen.
    Ha nem eladás céljából, hanem biztonsági másolatnak, és be tudod mutatni az eredeti CD-t (vagy annak megmaradt részeit), akkor lehet.
  • Apophis
    #273
    Szerintetek jogilag az eredeti Platoon cd-ről a tulajdonos készíthet biztonsági másolatot?
  • szabi.hu
    #271
    hali van valami cim a game letöltéséhez? a régiek már kihaltak
  • Bandeeka
    #270
    Opsz
    Rossz e-mailt adtam meg
    Ez a helyes: [email protected]
  • Bandeeka
    #269
    Hali!
    Vki küédjön nekem vmi cracket a magya r verziohoz mert nem müxik. Elindul a game 1 fehér képernyő jön be aztán kilép a windowsba.
    Pls vki dobjon meg 1 crackel.

    e-mail: [email protected]
  • Bandeeka
    #267
    Szia!
    Adi lécci küld el mégegyszer nemjött meg.
    Thx
    e-mail:[email protected]
  • Adi
    #266
    Elment!!!!
  • Bandeeka
    #265
    Szia!
    Adi eltudnád küldeni őket nekem? Nagyon hálás lennék. Thx

    E-mail: [email protected]
  • Adi
    #264
    Nekem van cracken 2db is két különböző!!
  • Bandeeka
    #262
    Szia!
    Eltudnád küldeni nekem ezt a cracket amivel neked elindult a game? Nálam is ugyanaz a gond mint nálad elindul a game bejön a platoon felirat és nagy férség van utána. Kérlek küld el nekem a carcket. Thx

    E-mail: [email protected]
  • Sir IvanHoe
    #261
    Miert van az, hogy hadjaratban es a kuldetesben is ugyanazzal a palyaval kezdi? Pedig a ket feladatnak mas a cime. Egyik ugy a HADJARAT KEZDETE a masik meg a TUZKERESZTSEG.
  • Wajk
    #259
    e-mail
  • Wajk
    #257
    OFF:hát ebben az egyben nem segíthetek...
    Legalább a magyart nem kellene... ejnye-bejnye...
    ON: azért nem állok neki szónokolni, hiszen nekem is van egy halom kupac CD. :)
  • :)
    #255
    remélem van olyan:)))))))) hú úgy hazavágm őket mint állat!:))))))))))) rohadék vietkongok!! amúgy lehet benne rohamozni, és közben lőni ?? nekem vhogy csak az egyk sikerült:((
  • Wajk
    #254
    ez nem az a küldetés, ahol a hídtól lentebb van egy gázló, így a hátukba lehet kerülni....