24
segitsen aki tud pls
  • Borg
    #24
    a topik itt folytatódik
  • MrAngelo
    #23
    Nem használok, nem is hallottam még róla.
    Majd most kipróbálom.
    a Win a D partíción van.
  • izb
    #22
    használsz registry tisztítót?
    Mondjuk ajánlhatom az EasyCleaner progit.
    Melyik partíción van a winfos?

    --------------------------------
    www.izbsystem.hu
    --------------------------------

  • MrAngelo
    #21
    Hi


    Lassan indul a rendszer, a programok is.
    Ha DVD-t írok akkor még lassabb. Szerencsére a lemezt nem rontja el, de ki tudja mi lesz később.
    Az "újabb" játékoknál, mint pl a Call of Duty 2, vagy a Rainbow6 Lockdown, a grafikát jócskán vissza kellett vennem.
    Nem egy erőmű a gépem, de szerintem ennél többre képes, vagyis fél éve jobb volt. De lehet, hogy csak nekem nőttek az igényeim.
    Everest Home-mal csináltam riportot.

    Íme: http://mrangelo.cjb.hu/Txt/Report.htm

    bYe

  • Punker
    #20
    nekem világít az egér, az alaplapi led ,+ a dsl modem 2. ledje ha a táp nincs lekapcsolva.
  • izb
    #19
    hehe
    ez überbrutal segítség volt...

    --------------------------------
    www.izbsystem.hu
    --------------------------------
  • Punker
    #18
    áramtalanítsd.....
  • Bendoo
    #17
    Sziasztok!

    Abban kérném a segítségeteket, hogy mennyire normális dolog az, hogy mennyire normális dolog az, hogy kikapcsolom a gépet, de pl az USB Bluetooth adapterem ugyanúgy villog tovább, és a Routerben is ég tovább az a led, ami azt jelzi, hogy a gép be van kapcsolva. Ergo hiába kapcsolom ki a gépet, egyes részei élnek tovább :)
  • izb
    #16
    Mi lassú?
    windows indulása?
    Egyes programok indulnak lassan?


    ---------------------------------
    www.izbsystem.hu
    --------------------------------
  • MrAngelo
    #15
    Hi

    Nem vagyok online, napi átlag 1-8 órát megy a gépem. A pagefile 1,5 GB, a hiberfil 1GB. Nemtom normális esetben mekkorák.
    A regisry rendben van sztem, azt azért nézegetem. Vírusírtót nem cseréltem, Nodot használok régóta. nem vágom mi a baja, csak olyan prog van fenn amit használok, vagy használtam.
    Szinte minden program előtt használom a "Rendszer-visszaállítást" ami meglepően jól működik szerintem.
    A BitCometre gyanakodok. Nem rég (kb 5-6hónapja) torrentezek, az előtt nem volt gondom.
    Lehet, h csak véletlen egybeesés, nemtom. új winyón még nem gondolkodtam, van egy elég régi seagate 80as meg egy samsung 160-as,
    lehet, h egy töredezettségmentesítő jót tenne neki, de egy hónap mire végez.

    tHx !


    bYe


  • vjanika
    #14
    És jól gondolod, megfelelő karbantartással kordában lehet tartani a Windowst. Pl. érdemes megnézni, hogy ha feltelepítessz programokat, akkor azok a gépinduláskor esetleg betöltenek-e olyan szolgáltatásokat, amelyre feltétlenül szükség van, mert azzal is tudsz gyorsítani, ha ezeket kikapcsolod. De időnként csinálhatsz egy defregmentálást is. Esetleg ha folyamatosan kikapcsolás nélkül használod a gépet, akkor egy rebbot, mert lehet, hogy már összevissza van indexelve a page file. De 2-3 havonta felesleges újratelepíteni a Windows-t. Aki ezt csinálja, az vagy nagyon ráér, vagy folyton összeszed spyware programokat, melyektől aztán nem tud megszabadúlni, ezért a reinstall marad az eggyetlen megoldás számára, vagy folyton összevissza installálgat programokat és jól szétvágja a Registry-t.
    Tesztprogramnak pedig úgy lenne értelme, ha letesztelnéd a Windowst frissen telepítve, majd időnként megnéznéd, történt-e változás, bár a tesztprogramokat nem igazán befolyásolják a Windows lassulásai. Esetleg nem tettél fel, vagy cseréltél 2-3 hónapja vírusírtót? Mert pl. az lehet bűnös a lassulásban.
  • izb
    #13
    na akkor az megvan 2 éve is....
  • czky
    #12
    Te nézted h mikori a dátuma annak a hozzászólásnak, amire válaszoltál???
  • vjanika
    #11
    Én inkább új hdd-t nézegetnék a helyedben.
  • MrAngelo
    #10
    Hi aLL

    Tudna valaki tippet adni, melyik a leghatékonyabb diagnosztikai program, ami persze nem túl bonyolult?

    Mostanában egyre lassabb a gépem, kb 1 éve volt utoljára windows install (asszem)
    Nagyjából amikor az XP SP2 megjelent.
    Kb 2-3 hónapja kezdte a "bénulást".
    Sokan 2-3 havonta újratelepítik a Windowst, de én abban hiszek, hogy megfelelő karbantartással kordában lehet tartani a dolgokat. vagyis eddig azt hittem.
    Ti hogy vagytok ezzel?
    Most sakkot adott Gates, és félek, hogy matt lesz belőle.
    Már előre félek a reinstalltól...

    THX 4 Help

    bYe aLL

  • lalakov
    #9
    Amióta felraktam a Toca3 SF-es játékot, kb 10 perc után elkezd elmenni és visszajönni, majd teljesen fekete lesz a képernyő bármely játék alatt. Ami eddig simán ment, ott is.
  • Dodi
    #8
    Kicsit hasonló hiba:
    Amikor lefuttatom a CPU Stability Test 6.0-ának a normal testing vagy a troubleshooting tesztjét, a gép mindig újraindul, amint a periféria tesztre ér a program. A CPU warming teszt hiba nélkül fut órákig. Melyik periféria okozhatja ezt?
    Asus P4B533
    Sony 32X olvasó
    Teac w540E
    MS intellimouse Exp.
    MS Sidewinder FF wheel USB
    Maxtor 40GB 7200
    Win XP
  • Balko
    #7
    lehet hogy tap hiba? pedig 1 honapos a gep
  • Balko
    #5
    windows xp van rajta es semmit nem csinalok windowsban mikor ez tortenik
  • takarék
    #3
  • Balko
    #1
    Hello!
    Az lenne a gondom hogy mikozben megy windows egyzser csak felporog winchester es lefagy a gep. mitol lehet ez? Gepem: azona 400 wattos haz,p4 2,2 ghz,512 ddr,20 gb quantum winchester