9
segítsetek a választásban!
  • Atus01
    #9
    Itt nézz körül, talán segít:
    http://www.szamitogep.hu/show/read.php?id=14735
  • pilóta
    #8
    Mármint minek van milyen "csipszettye"?
  • fertam
    #7
    akkor lehet,hogy ati lesz, ugyanis kiderült, hogy egy snazzi av-dv is bekerül,úhgyhogy digi sem kell egyáltalán. sajna hétfőre meg kell mondanom a részleteket, mert hétfőn gyün a gép, tehát nv30 skippelve.

    de akkor radeon lesz szerintem. még arralennék kiváncsi,hogy milyen csipszettye van?
  • Borg
    #6
    konkrétan 4 hónap türelmed legalább...
  • [Walaki]D`Lair
    #5
    Egyetértek. Vagy ha van még türelmed inkább spórolj még egy kicsit az nVidia NV30-ra.
  • Borg
    #4
    nos a ti4600 és a r9700 azért nem egy kategória...

    R9700 legalább 1.5x gyorsabb a TI4600nál, hátmég ha FSAAt vagy hasonlót rányomsz, akár 3x is gyorsabb. képminőségről meg nem is beszélve, R9700 lebegőpontosan számol már mindent (DX9) ezért sokkal több szint képes megjeleniteni, nem csak 256ot egy szin árnyalataiból.

    ATI drivereiről meg régi mese a driver probléma. Manapság nincsen velük több gond mint az nvidiákkal.
    Szerintem a 2 kártya között nem érdemes dilemmázni, ha van pénzed az R9700PROra.
  • fertam
    #3
    :o)
    vidkártyaa
  • fertam
    #2
    most sokan anyázni fognak, hogy milyen má' hogy ilyet kérdezek, de nem tudok igazából dönteni 2 videokártya között:
    AsusV8460 vagy Ati9700 pro (vagy all in wonder)

    vagy ha van valakinek vmi ötlete hasonló kategróiás kártyára szívesen venném (de jó ha a cég támogatja az embert:o)) (Inno, Leadtek, or what?)

    a dilemma oka, hogy a dirverek nem túl jók atihoz, viszont a képe szép, az asusnál lehet hogy fizetni kell majd a driverért (ami lehet hogy csak kacsa de ha mégse?). szóval mey a dilemma.
  • Borg
    #1
    asus alalap vagy ATI videókártya?
    jókérdés...