1255
  • Rony94
    #1255
    Az lenne a problémám hogy letöltöttem a Director's Cut-ot, már ott járok kijöttem az alternatív kórházból az alternatív városba, de már a kórházban és kint a városban is elég gyakran megáll a játék. Megakad. Pedig ilyet a kórházas rész előtt nem csinált. A gépem tuti hogy nem hibás hiszen a Crysis is megy magas beállításokon, a rendszer se lehet a lúdas mivel 1 hónapja volt újrarakva. De viszont nem az a baja véletlenül hogy Windows 7 van fönt a gépen? Vagy ha tévedek akkor mi baja van valójában? És hogyan lehet ezt orvosolni?

    A legjobb az lenne ha PÜ-ben válaszolnátok. Köszi!
  • terwet
    #1254
    Hali. Valaki tud megoldást arra, hogy feltelepítettem a Director's Cut verziót, hozzá letöltöttem a magyarosítást, viszont a betűk helyett csak függőleges vonalak vannak. Ez mért van? Lehet, hogy rossz a verziószám?
    Köszi a segítséget
  • Anybody
    #1253
    hello hahó mindenki!
    valaki tud valami megoldást arra a problémámra hogy: a bejátszásoknál elkezdi mutatni aztán 1mp mulva megáll és csak Esc-vel lehet továbbmenni de igy lemaradok azokrol a részekről (ha meg néha sikerül mutatnia akkor egy kicsit később meg laggol aztán nem lehet irányitani miután kilaggolta magát, akkor még a menüt is nehéz előhozni)
    előre kösz :P
  • Deathstorm
    #1252
    Találtam Angol nyelvű végigjátszást és ott megadták a kódot ami nem látszik az indigópapiron.
    5995
    De csak másodjára vette rendesen.
    A javítás is fent van ami kell a kórházpályához,ezért nem értem miért nem írta a papír a kódot.
    Csak egy sötét volt a helyén utána .(pont)
  • Atisz #1251
    Van ott egy rész ahol át kell ugrani az egyik épület tömbből a másikba. Azt hiszem ott van az utolsó érme.
  • Atisz #1250
    Elkezdtem szedni újra, de lehet hogy nem jó verzió (már megvolt anno, sajna a cd-k crc errorosok lettek - köszönjük philips). Tudna vki egy jó helyet ajánlani ahonnan le lehet tölteni majd esetleg ha ez az eset állna fenn?
  • qtab986
    #1249
    Ebben a játékban is igazi emberekről mintázták a szereplőket mint mondjuk a Max Payne-ben?
  • susiegirlie
    #1248
    hi!
    az a problémám hogy van 3 lapnyi térképem 1F, 2F, 3F
    de viszont egyikesen sem látok 109 es szobát :S
    209 meg 309 van de 109 nincs..és megnéztem hát nincs a térképen, de nem is találom
  • wedge31
    #1247
    Room 109 1F Blue Creek Apartments van a prisoner coin ami még neked hiányzik.
    A 105-ös szobában kell felhasználnod öket a sorrendhez van segitség elöször probáld azzal ha végképp nem megy írj.
  • susiegirlie
    #1246
    hello!
    *beginner* szinten játszom a directors cut verziót.
    az apartman ban vagyok és 3 érmét kell összeszednem az egyik rejtvényenhez nekm megvan a snake és az oldman
    a 3.ikat hol találom és ha megvannak hova és hogyan kell beillesztenem?
    thanx
  • ffxi
    #1245
    Asszem az ez az a kulcs. csak az ajtót kell megtalálnod.
  • tigeroo
    #1244
    hmm...az ingaóránál?
    van vmi vészkijáratos kulcsom...
    merre tudok továbbmenni?
  • ffxi
    #1243
    Van vhol egy ajtó ahol átmászol a másik épületbe. Jah és kell kulcs ahhoz az ajtóhoz.
  • tigeroo
    #1242
    hi!
    elakadtam...az apartmanban már találkoztam eddie-vel, ledobtam a rekesz narancsüdítőt a 2. emelet szemétledobójánál, de a hotel térképén még mindig ottvan a piros karika...(a szemétledobónál)
    és nem tudok kimenni az utcára mert azt írja hogy még van vmi ott...
    (voltam a medencéknél is találtam 1 érmét)
  • ffxi
    #1241
    Még semmi sem biztos. Csak tipp volt.
  • Csibusz
    #1240
    Köszi szépen.Igen elsőnek én is csodáltam mert már vagy 5x végigvittem ezt a játékot is mint az összes részét:P de a másik gépen:) és lehet hogy most új kodek csomagot tettem fel:) Köszi még1x
  • ffxi
    #1239
    Re-install vagy másik kodek
  • sorrow
    #1238
    a konami játékok érzékenyek a kodec-ekre, azaz szedd le a codecpakkokat.
    (...és van 1 patch is a játékhoz talán segít)
  • Csibusz
    #1237
    Hello lenne egy kis problémám. A játék alatt a legelején mikor elkezed beszél a csávó vagy a csaj egyszercsak beakad a hang és úgy is marad:S Plz help:) Köszi
  • uv
    #1236
    itt nézz körül
  • Fearord
    #1235
    Szasztok tudna valaki mondani egy oldalt, ahol magyar végigjátszás van a játékhoz? Egyszer mrá végignyomtam de elkezdtem újra, azt eygfolytában megakadok
    előre is köszi
    Fear
  • CSViktor
    #1234
    Szevasz köszi asegitséget
  • Atisz #1233
    Sajna ennyire már nem emlékszem, de mintha úgy rémlene hogy ha elmész egy pontig vmelyik folyosón magától eléd fog futni és egy átvezető anim után elég csúnya dolgok fognak rád várni...
  • CSViktor
    #1232
    Köszi a tippet de megint kellene a segítség a ládtát kinyitottam kivettem alefolyobol alift kulcsot felmentem a 3.ra de nem találom 1 ik szobában a kislányt merre kell keressem melyik szobában.Segitsetek ellőre is köszi.
  • Atisz #1231
    A gumiszobában van a falra felírva a számsor vérrel. Ha hard-on játszol, akkor teljesen olvashatatlan. Ezért kellett újrakezdenem normál nehézségi fokozaton :P
  • CSViktor
    #1230
    Szevasztok tudnátok segiteni nekem elkadtam a silent hill 2 ben akorházban.Annál a ládánál amin 4 lakat van hármat le tudtam szedni a a 4. ami a jobb oldalán alull van nem tudom kinyitni már rengeteg kodod probáltam és nem megy.segitsetek előre is köszi.
  • Elveon
    #1229
    Silent Hill 5 trailerek!
  • hejyjyjy
    #1228
    Már megvan.
    Kösz.
  • uv
    #1227
    letöltöd hozzá a javítást pl.
  • hejyjyjy
    #1226
    Csá!
    Ha az indigós papíron nem látom a kódot a magyarítás miatt akkor mit lehet tenni?
  • sorrow
    #1225
    Igen, én is úgy emlékszem, hogy határozottabbnak kéne lennie a lámpa fényének.
  • Atisz #1224
    Nekem anno Geforce 2-vel meglehetősen szép fényeffektet produkált...
  • tigeroo
    #1223
    hm megszereztem a zseblámpát...de szerintem bugos..


    (ugylátszik jegelnem kell a játékot egy időre...egy uj konfiguráció erejéig )
  • tigeroo
    #1222
    vá:D elkezdtem angolul, szar animációval...(amugy a rádió megszerzéséig jutottam anno) de az elején a kútnál (ahol a vízben van a piros papir) bepirosodik a képernyő és megfagyott....isten se akarja hogy játszam...
    leszedem a director's cut változatot..ha azsem jo akkor a 3. részét :/
    bár ezt nem akartam kihagyni

    (jahés próbálkoztam már végtelen + 1kodekkel, de semmi..)
  • tigeroo
    #1221
    ok, a video már nem érdekel:D kis zöldség, nembaj:D

    akkor a magyarítással mivan? peccset szerezzek be hozzá? mittomén 1.01 pecset, felmagyarítom és crackeljem vagy mi?
  • ffxi
    #1220
    Olyan codec-e kell találni hozzá, ennyi. Nem könnyű.
  • tigeroo
    #1219
    valaki leirja hogy mit csináljak? vmi faq?
    nemtom mi a baja (betesz nekem)
  • tigeroo
    #1218
    ettől féltem (hogy basza meg az ég)
    felraktam a magyarítást , de hibát észlel és leáll a cucc
  • tigeroo
    #1217
    játék szinkront simán fel lehet rakni? kell trükközni, vagy valami?:s
  • tigeroo
    #1216
    akkor meg a world of warcraft nemfog menni :-D!