10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • Mike
    #96
    ez arra utalás, hogy nyugodtan mondogathatja, hogy így jó a nokia meg úgy jó, a Siemens meg töxar, nem érdekel. Szóval nem kötözködés volt (ezek szerint te annak vbetted) hanem kitérés a vita elől.

    szóval nem is tudom, ki kötözködik
  • Pheel
    #95
    6110-est? :))))) Ahhoz képest már elég jó egy S45 :)
  • Laalee
    #94
    6xxx est kiprobaltam jo a siemens... :D
  • Borg
    #93
    "nem nagyon érdekel más véleménye"

    Akkor minek fórumozol, úgy öszintén? Azért hogy minden második topicban leszólhass valakit?
  • Mike
    #92
    Aha. Soha nem fogok annyi pénzt adni egyetlen telfonért sem. Nem vagyok már kisdedós
  • Pheel
    #91
    "Véletlenül vettem ilyet"

    Hááát. Alapos megfontolás eredménye :))))) Egyszer azért majd próbálj ki egy 6xxx-es vagy 8xxx-es Nokiát is, mielőtt azt hiszed, hogy jó az a Siemens. :)
  • Mike
    #90
    Nekem mondjuk Siemens van. Véletlenül vettem ilyet, de a menüje nagyon tetszik, szerintem sokkal átláthatóbb mint a Nokia, vagy a Pana. Szóval nekem bejön a siemens, nem is veszek mást, és e tekintetben nem nagyon érdekel más véleménye, mintahogy tőlem mindenki olyan telefont vesz amilyet akar, senkinek nem fogom azt mondani vegye ezt, meg ez szar.

    az me45-höz szerintem van normális szofver.
  • Pheel
    #89
    Software-ed van hozzá? Mit tud? Na ebben is gyenge a Siemens. Szal a powah-t el lehet felejteni, ha nem láttál még mást...
  • Pheel
    #88
    A súly nem mindegy! Én nem lennék hajlandó 10-12 dekás telefonokat cipelni mióta van ez a 84 g-os. Tudom, menőzés meg sznobság, de akkor sem :)
  • Mike
    #87
    kell infraport a gépbe. 5e
    nagy ügy.

  • Anee
    #86
    Nemtudom én inkább vennék Nokiát mint Siemens-t..valahogy a Siemensek általánosságba keveset tudnak.Nincs egy felső kategóriás teló sem.
    Kisebb--->elegánsabb
    Illuminator--->dizájn meg nem látszik annyira pixelesnek
    súly meg csont mindegy
    Amúgy Sony Ericssonom van:-)
  • [Walaki]D`Lair
    #85
    Nagyobb ---> nem veszted el
    LED ---> Fényesebb
    Nehezebb ---> kit érdekel hogy nem 70 hanem 85 gramm???

    Siemens S45 & ME45 powah!
  • Borg
    #84
    Én asszonynak most vettem karácsonyra egy Panasonic GD75öst.

    Hát mit mondjak, kib. király tel:)

    Pár napig itt tesztelgettem magamban, de már már azon járt az agyam hogy lecserélem egy ilyenre az én SGH-N100-asomat is.. pedig tudás/funkcionalitásban talán jobb a samsung, de pofásabb a gd75, meg többszólamú csengés stb.. király telcsi..
  • Pheel
    #83
    Amúgy direkt a kedvedért utánanéztem:

    S45 nehezebb, nagyobb és led-es a háttervilágítása. Ezzel szemben 6510 könnyebb, kisebb és illuminátoros.

    Persze az S45-nek nagyobb felbontású a kijelzője, hogy azt is dicsérjük. Viszont a Siemenshez nincs Nokia Data Suite és fogalmad sincs hogyan kellene összekötni az infraportot a géppel, nem hogy managelni tudnád a telefont.

    A kinézet és a menü izlés kérdése.
  • Pheel
    #82
    3410 Java
    3510 Java + GPRS

    A 6510 meg nem csak a rádióval tud többet, de ez is egy olyan dolog, amit te sosem fogsz kicsikarni az S45-ödből...
  • Cheky
    #81
    sok hülye nokiás! a menüje vmi borzalom és az árukhoz KÉPEST semmit sem tudnak! Vodánál siemens s45 30e(volt pár hónapja), előfizetésben, a nokia 6510 (az a pici, asszem) meg 49e körül. Megmondom nektek, hogy a nokia csak fm-rádióval tud többet! nem tudom, hogy a 6510 nek van e egyáltalán belső memoriája, de a s45ben több mint 300k van.
    másik: 3410 java, 3510 GPRS... siemens mt50 java & GPRS és westelnél 19900
    Ennyit erről!

    Más: nekem S45 van infraportal. Mit és hol kell venni, hogy infrán csatlakoztassam a géphez?
  • Pheel
    #80
    Szerintem nem. Anee szerint sem. De legyen. Ha te úgy látod, ugyanazt mondtad...
  • Mike at home
    #79
    a lejáratástól meg nem félek
  • Mike at home
    #78
    Ugyanazt mondtam amit Te.
    2003-as modellek szinesek lesznek. jo az a 2100-as nem, de az meg kit erdekel.
  • Pheel
    #77
    Attól hogy sértegetsz még nem lesz igazad, de lejáratod magad...
  • dikki*yysw
    #76
    LG telók?
  • Anee
    #75
    " Nokia 2003-as sorozata mind szines, a legolcsobb is."
    és 2100-res 2003-mas modell...magadnak mondassz ellent...
  • Mike at home
    #74
    Miért, szerinted én miről beszéltem, te szerencsétlen? Tanulj meg olvasni talán
  • Pheel
    #73
    Csupán arra utaltam, hogy a 2100-ást 2003-ban fogják gyártani és árulni. De neked ezt nem sikerült abszolválnod. Van ez így...
  • Laalee
    #72
    masikkerdes hogy mertvesznek az emberek nokiat... :D
  • Mike
    #71
    Ember, a 2003, évszám.
    És majd 2100-ban fogják gyártani
    De neked olyan soha nem lesz, mert addigra meghalsz agyalágyulásban
  • Pheel
    #70
    Ember! A 2100-ást még nem is gyártják, csak bejelentették. Szerinted mikor fogják gyártani? 2004-ben? :-PPPP Gondolkodjál már!

    Vagy neked az már színes telefon, aminek az előlapja nem fekete-fehér? :-PPP
  • Mike at home
    #69
    A Nokia 2003-as sorozata mind szines, a legolcsobb is.
  • Pheel
    #67
    Kissé nagy tévedésben élsz.

    "Az nem tetszik, hogy ahogy észrevettem a Nokia egyelőpre nem jelentett be az mms divatbajötte óta monokróm kijelzőjű telefont"
    Éppen a napokban jelentették be a 2100-ást, ami eléggé monokróm.

    "azonban a színes kijelzőjű telefonok drágábbak, nagyobbak, és (szerintem csúnyábak is)..."
    A drágaság csak addig igaz, amíg nem építik be a színes kijelzőket az olcsóbb kategóriájú telefonjaikba, de erre is van kezdeményezés. Lásd 3510i, 5100. Viszont színes kijelzővel is lehet kis telefont építeni. Az általad birtokolt 6310-es például nagyobb és nehezebb is, mint a 6610, ami színes kijelzős és tudását tekintve is jobb, mint a 6310. A szépség izlés kérdése, nekem jobban tetszenek a nagyfelbontású kijelzők, mint a pixeles, ledes megvilágítású, elavult régiek.
  • Mike at home
    #66
    Engem a Siemens S55 erdekelne...
    Mikor hozzak mar vegre ki???
  • Taranov
    #65
    NEkem most 6310-esem van, Pannonos, és nem hiányolom, hogy nem tléehet vele fényképezni :)
  • Taranov
    #64
    én is hülyeségnek tartom az mms-t, szerintem nincs értelme, nagyon jó az ilyen szuper technológia meg minden, de értelme nincs.
    Az nem tetszik, hogy ahogy észrevettem a Nokia egyelőpre nem jelentett be az mms divatbajötte óta monokróm kijelzőjű telefont, azonban a színes kijelzőjű telefonok drágábbak, nagyobbak, és (szerintem csúnyábak is)...
  • kisviku
    #63
    igaz,hogy azzal meg telefonálni nem lehet,de ilyen az élet...
  • kisviku
    #62
    Köszönöm kedves segítségeteket.(Látjátok,udvarias is vagyok...)
    Szóval igen.
    Ha már ezeknél az új telcsiknél tartunk,ezek az mms-es csodák jók lehetnek,de szerintem inkább csak nagyon drágák.Arról nem is beszélve,hogy most jött meg ma egy új értesítő a westel-től,hogy mms üzenetek megánként 2000.- forint.
    Hát...mondhatnám azt is hogy a k* anyjukat,de majd lemegy később az ára,arról meg nem is beszélve,hogy a a fényképezéses fa*ágra van szükséged,akkor ezért a pénzért már végy inkább egy digitál fotóapparátot...
  • Taranov
    #61
    :-D
  • Pheel
    #60
    Nem tudásában tartós, hanem felépítésében. Legalábbis ő arra volt kíváncsi :-P
  • Taranov
    #59
    Hümm... Nehéz kérdés, de szerintem nem.
    Én a 2110-es tartozékairól nem tudok semmit, de elég sokat olvasgattam ilyesmiről, és azt gondolom, hogy nem lehet, csak azt lehet, hogy az egészből újat veszel.
  • Taranov
    #58
    A MIÉP-et egy másik topikba fogom tenni :-D
  • Anee
    #57
    Tartós?Kommunikátor:-)
    Vagy pedig valamely MMS készülék, azok időtállónak tünnek
  • Pheel
    #56
    Tartós telefon? :) Ericsson R310. Az tartós. De meg ne vedd. Egy tégla ahhoz képest kicsi és maga a telefon tudása is túlhaladott mára.

    Tudom milyen, nekem volt. Fagyogat, resetelget, lassú. Ezenkívül korrekt :)