10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • Pheel
    #136
    Arányok és nem darabszámok. Eladok 10 Alcatelt, visszavisznek 3-at. Eladok 100 Nokiát, visszavisznek 15-öt. Mit látsz? 5x annyi a rossz Nokia, pedig 2x jobb a hibás termékek aránya...
  • Pheel
    #135
    Én azt mondtam, hogy azok a Nokia telefonok, amik nem a 3-as széria gyermekei, azok nem felejtik el az időt, ha leveszed róluk az aksit, csak idővel. Persze például egy 5110 igen, de én az újabb telefonokra gondoltam. Csak a tisztánlátás végett.
  • Laalee
    #134
    egy westel szervizes ismerosom szerint lényegesen tobb nokiat visznek vissza mint alkatelt, amirol a kozhiedelem ugytartja hogy a legrosszabb... persze valszeg tobb telefont is ertekesitenek nokiabol. mindenesetre magas a meghibasodasuk.
  • Cheky
    #133
    hát, igen a megbiztatóság!
    Tudod melyik teflont viszik vissza legtöbbet a szervizbe? a nokiásokat!
    nokiába is vannak jó telcsit, csak éppen az árukat közel sem érik meg!
  • Laalee
    #132
    a problemam az hogy elfelejtik az idot :D mig te aztmondod nem, pedig de :D
  • Pheel
    #131
    Volt olyanom. Nem értem a problémádat. Esetleg elkerülte a figyelmed a NEM szó. Hatása a mondat egészére vonatkozik, módosító erejét kifejtve a tartalmazó mondat értelme az ellenkezőjére változik. Szívesen!
  • Laalee
    #130
    persze van ellenpelda is mert van ami teccik, de az meg sok az én zsebemnek
  • Pheel
    #129
    "korbe rendezett gombokkal"
    Vannak rendesek is. Az csak alternatíva.

    "designbe olvado billenyuk a semmitsemero 2centis szines kijelzok"
    Kis telefon -> kisebb kijelző. Ez nem azt jelenti, hogy kisebb felbontású, sőt! Ráadásul én még emlékszem olyan Siemens-re, aminek szép vörös, SZÖVEGES MÓDÚ, EGYSOROS design kijelzője volt...
  • Laalee
    #128
    ezekszerint meg nemvolt olyanod...
  • Laalee
    #127
    7650 pl ppc helyettesitonek akarjak, persze messze all tole

    8310 pl tipikus dizsibevalo vagy 8210 nemtudom az atlaszo elolapos loszar

    valamint beszelhetunk az uj designekrol amik katasztrofalisak a korbe rendezett gombokkal, a designbe olvado billenyuk a semmitsemero 2centis szines kijelzok satobbi.
  • Pheel
    #126
    Discoban villogni szerintem a 7110 való. Az nagy is, könnyen felismerhető is és lehet olyan nagyon menőn lepattintani az előlapot róla, amitől aztán nem lehet rendesen használni a létra meg a hópihe gombokat
  • Pheel
    #125
    Na például a nem 3xxx-es Nokiák nem felejtik el az időt, ha leszeded az aksit, csak napok múlva :)
  • Frenzy
    #124
    En nem tudom hogy szokas-e villogni Nokiaval diszkoban, Laalee szerint arra valo. Csak nem tudom melyik modell, a 3xxx csak talalgatas volt
  • Jano
    #123
    Ja, és tavaly júniusban (2001!) vettem.
  • Jano
    #122
    Úristen! Diszkóban szokás telefonnal villogni? Főleg 3xxx-es Nokiával?

    Hát nekem 3330 van, és akkor volt menő, amikor megjelent. Előfordult, hogy nem hitték el, hogy 3330 hiába mutogattam a wapját, meg a Bumpert, és le kellett vennem az aksit, hogy megnézhessék a címkézésen az írást. Sose tudtam utána, hogy mennyi az idő. :D
  • Frenzy
    #121
    Teljesen felesleges volna belekotni amit irtal. Foleg, ha te tudod, milyen telefont szeretnel, akkor minek gyozkodjelek az ellenkezojerol?

    Esetleg #118, Laalee -be lehetne belekotni, ha nagyon akarnek. A diszkoba villogas meg pocketpc helyettesites az konkretan melyik Nokia telefon? Mert elobbire talan a 3xxx szeria, utobbire meg a kommunikator amit el tudok kepzelni, de hat ennel joval tobb fele Nokia telefon letezik. Bar talan 8310-el is lehet villogni diszkoban, nem tudom, nekem nem olyan van, es meg sosem probaltam diszkoban villogni a telefonommal

    Ami a konnyuseget illeti, azt hiszem Pheel irta korabban itt, hogy van konnyu Nokiabol is. Ha nem o irta akkor en mondom, hogy van. Olcsosag, na igen, itt sajnos nincs mit tenni, Nokia picit dragabb

    Viszont a megbizhatosag ... en nem vagyom masra, semmi bajom nincs a Nokiammal
  • Mike
    #120
    és semmi reakció?
  • Mike
    #119
    Azért, mert amikor kellett telefon, fogtam magam, megnéztem mit árulnak akciósan a neten. Így botlottam bele, egy M35-ös Siemens-be. Ez volt 2000 nyarán, addig bírtam ki mobil nélkül.
    Szóval ez a Siemens az első. Ma már tudom, hogy igazából mire van szükségem, tehát mely irányba kéne továbblépni. (nagy telefonkönyv, memória, több száz sms, naptár, a sallangok, játékok, oplogok, képernyővédők, csengőhangok nem nagyon érdekelnek)
    Másrészről tetszik a Siemens menüje, hogy egy listán lépegetsz, és nem csak egy menüpont van a képernyőm. Szóval néztem pár Nokiát ismerősöknél, és teljesen más a menüfelépítése, valszeg én a Siemens-t szoktam meg.
    Új telefon: az m35-öt jó ideje le akarom már cserélni, eddig az me45-tel szemeztem, de most már lassan ki kell jönnie a siemens 55 sorozat m, s darabjának, arra azért kiváncsi vagyok.

    na most elmeséltem az élettörténetemet, remélem megelégedésedre.
  • Laalee
    #118
    masik 26 ugyanilyen topicban leirtam kismillioszor miert nem szeretem a nokiakat.

    bar nokia kozt is van jo telefon, de az szamomra nemer annyit. nekem telefonalasra kell, nem a diszkoba villogasra, meg nem is a pocketpc t akarom helyettesiteni vele. legyen konnyu kicsi olcso es megbizhato... ez nem a nokia
  • Frenzy
    #117
    En nem szeretnem ha "kopkodnel", de szeretnem megtudni, hogy neked miert nem tetszik / hogy te miert nem valasztanad vagy valasztottad a Nokiat.
  • Mike
    #116
    köszi
  • Pheel
    #115
    Te vén csont! Küldjek neked járógépet?
  • Mike
    #114
    tényleg, áh én már ehhez is öreg vagyok :D
  • Pheel
    #113
    Ott volt a smile. 2 is
  • Mike
    #112
    tőlem ne várjátok, hogy majd itt köpködök a Nokiára, meg a Nokiásokra, merthogy nekem siemens van. ahhoz én már túl öreg vagyok
  • Mike
    #111
    nem hiszem hogy ebből is afféle szekértáborokra kéne oszlani
    van mobiltelefon és passz
    ki milyet vesz az az ő dolga
    meg az is, mi szerint dönt
  • Frenzy
    #110
    Jol van, felolem ok
    Csak varom hogy az ellentabor is szoljon mar valamit
  • Pheel
    #109
    Legalább a Nokiások fogjanak össze!
  • Frenzy
    #108
    Akkor foleg nem ertem minek kotexel!?
  • Pheel
    #107
    Nem is ugyanarra válaszoltál :-P
  • Frenzy
    #106
    En most nem vagnek fel arra, hogy hamarabb sikerult megnyomnod a Mehet! gombot :P
  • Frenzy
    #105
    Na jo, elismerem, ha repulon utazol, akkor is celszeru kikapcsolni. :D
  • Pheel
    #104
    Deszaaaaar :) Utánzol? :)
  • Frenzy
    #103
    Meg szerencse, hogy ezt a vasarlas utan csak egyszer kell megcsinalni a nokiakkal utana mennek folyamatosan is, kikapcsolas nelkul :P
  • Pheel
    #102
    De csak 1x. Mikor megveszed. Onnantól sosem kell se ki, se be :-PPPP
  • Mike
    #101
    Egy Siemenshez képest egy Nokiát bekapcsolni iszonyat bonyolult :DD
  • Frenzy
    #100
    Mi rosszat tettek ezek a telefonok, hogy ilyen fenomalis osszeget is kepes volna adni ertuk?
  • Laalee
    #99
    a nokiakat be kell kapcsolni? de szarok :D
  • Pheel
    #98
    Rossz lehet. Nem mutatták meg, hogy hol kell bekapcsolni? :-PPPP
  • Laalee
    #97
    6210 6310

    reszemrol 1ft sem ernek