10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • magyar ember 2
    #229
    Keress ra a neten, mondjuk sonyericsson.com.

    1 t200-at nezegettem minap, ilyen elbaszott menurendszert meg nem lattam, total logikatlan az egesz, nem csoda hogy lassan csodbe megy az ericsson.
  • Anee
    #228
    Jó fater R320ához is adtak anno szoftvert.....
    nem hiszem hogy ilyet feltöltenek.:-)
    Mond, jogosan mondhatod,mert tényleg kibaszás hogy nem adtak ehez:-)
  • Pheel
    #227
    Most erre mondjam azt, hogy bezzeg szaros Nokiákhoz adnak? :)

    Warezoljál egyet magadnak valahonnan. Hátha van olyan, akinek adtak. Ha nem, nem kommunikálsz.
  • Anee
    #226
    Hülye kérdés:
    Ha a T300-hoz semmilyen cd-t nem adtak akkor HOGY fogom én valaha is összekapcsolni a géppel-úgy hogy komunikáljanak is...-
    Vagy esetleg T68-as szoftver kell neki????
    Ez nekem a nagy kérdés
  • Anee
    #225
    Lehet nem egy csicsás a külseje de a tudását egy rosz szó sem illetheti csak a Bluetooth és a hangvezéslés/tárcsázás hiányzik...na meg java de van saját programnyelve
  • RelakS
    #223
    Vazze, kolega...
  • Borg
    #221
    Elég morbid a fantáziád, nem gondolod?:)

    Asszem erre mondják hogy GET A LIFE MAN:)
  • Blasta
    #220
    Én azért örülnék ha (nemlétező)barátnőm erotikus képe figyelne a telcsim hátterében...:-DDDD
    Na majd eccer (addig csak barátnőt meg szines kijelzős telcsit kell szereznem)
  • Borg
    #219
    Hát nemtom, egyik haverom is most vett vodás T300at... elég gagyi kinézete van, és a tudásától sem vagyok hanyattesve.

    Bár azt sem értem minek egy mobilra szines kijelző, meg képek letöltése. Mintha egyesek kezdenék elfelejteni mire is való egy mobiltelefon. Ez az MMS meg hasonlók mizériája kezdi teljesen elvakitani a népet..
  • Anee
    #218
    Adatkábel mennyibe kerül T300-ashoz?Vagy USB-s infrakivezetés-bár az minden infrához jó...-?
  • Pheel
    #215
    Mindenképpen jobb, mint az ME45 :)
  • Pheel
    #214
    Gratula! :)
  • t. Füly
    #213
    Nekrm egy ME45-öm van és tök kircsi.Gondoltam rá hogy veszek helyettte egy SonyEricsson T300-t.Mit gondoltok róla?Jo tudom sony meg ericsson de akkor is:)
  • Cheky
    #212
    NO-kia! Igy jobb! :))

    Megcsináltam az infrát, gyerekek!! :) Vmit bütyköltem és többek között levettem a sebességet 57-re. De én már kipróbáltam 57-tel...nem érdekel. Tök jó! :))
  • Grege
    #211
    NOKIA
  • Cheky
    #210
    Ja, most komolyan: Mennyit kapok egy 1/2 éves Vodafonefüggő (és ha nem akkor...) Siemens S45ért?
  • Cheky
    #209
    Elvileg lehet CM nélkül is, de nem tudom hogyan.

    Mi a véleményetek a Motorola T720ról? Nem mintha cserélni akarnék, de nagyon megtetszet az a teflon.
    És Borg kedvéért: Ha mégis cserélnék, akkor elado egy Infrás neteznézre kiválóan alkalmas S45!! :)))
  • Borg
    #208
    Figyelmeztetnék még1x mindenkit, hogy ez a fórum nem bolhapiac! (úgyis tudja akire vonatkozik)
    Erre a célra ottvan az apróhirdetés rovat.
  • Pheel
    #207
    CM. Mással nem lehet netezni?
  • Cheky
    #206
    akkor a CM a hibás.

    GPRSinternet megy kábelen.
    Az infra is müködik.
    De a kettő együtt nem... :)
  • Anee
    #204
    Várj egy hetet a Vodás árak lehet elég barátiak lesznek meg csomó új lesz
  • Cheky
    #203
    Szerintem is a CM a hivás. De gondoltam már arra is, hogy az infra nem alkalmas az internetre...nem tudom. Mindenesetre sokan vannak S/ME 45 tel neten és még nem hallottam hasonlót. Ma írtam Vodkafonnak, kiváncsi vagyok, hogy mit kezdenek vele.
  • Pheel
    #202
    De azért vicces. :) Megkérdezi, hogy egy UAZ-t érdemes-e Mercedes SLK-ra cserélni :) Minden csak attól függ mire használod. Terepre jobb az UAZ :)
  • Pheel
    #201
    Hmm. Esetleg Voda support? Állítólag ők írták a ConnectMe-t..
  • Cheky
    #200
    Ezt komolyan kérded? :)
  • Cheky
    #199
    volt már 56k-n és 112-n is, ha jól emléxek. Tényelg nem értem, mert adatcsere is volt már. Mint modemet meg rendesen felismerte az XP, feltelepítette, mint infrás modem. Felrakom a Connect Me-t, az is felismeri. (viszont az "infrás modem érzékelése" nem csinál semmit.)
    Elkezdek csatlakozni és elkezdezdi:"Kapcsolat megszakadt,A PPP-kapcsolatveszérlési protokoll meg lett szakítva." Ja és más modem nincs beállítva a gépen.
  • Pheel
    #198
    Amire még tippelek az az átviteli sebesség. Az infra eszköznek be lehet állítani, hogy mekkora sávszélességet használjon maximum. Dobd fel maxra!
  • Anee
    #197
    jobb hangminőség, szines, gprs,jobb játékok és nem aza vér műanyag külső
    Már másfél méterről is fekkant s nincs semmi baja szóval még masszív is:-)
    Csak ajánlani lehet, de ha kicsit vársz akkor vodafonnál lesz a shrap gx10 na az lesz fasza telefon
  • Cheky
    #195
    A problémám még fennál! :))
  • Cheky
    #193
    Szerkeszteni megteszi a paint. Csinálj képernyőkimélő esetén 101*64, oplogónál 101*46 pixeles képet és rajzolj rá amit akarsz feketén, fehéren. Mensd el *.bmp kiterjesztéssel. Majd tölsd fel a kábelen keresztül. Kábel biztos, hogy van, mert alaptartozék hozzá, ahogy a feltöltő progi is. Ha még nem tetted volna fel, akkor telepísd a cd-ről.
  • Bluntside
    #192
    Vki meg tudná mondani, hogy lehet az ME45-höz háttérképet ill. oplogót szerkeszteni, és hogy honnan tudom az ehhez szükséges progit leszedni INGYEN! vagy egy erről szóló link is megtenné! köszi!
  • Cheky
    #191
    Idáig, és most is S45-tel netezek, csak kábellel.
  • Pheel
    #190
    Támogatja a ConnectMe az S45-öt?
    Amúgy elég jól elmondja a Voda ügyfélszolgálata, hogy mit hogyan állíts be a telódon ha neteznél.
  • Cheky
    #189
    Hellosztok!

    Vettem egy IrDa-t a gépembe egy Siemens S45-höz. Alaplapra kell csatlakoztatni, onnan megy a cucc. Minden jó ment, beállítottam a Bioszt, telepítettem, fel is ismerte az XP-m. Adatcsere is volt már de az internet nem müxik! (Vodkafone GPRS) Elkezd csatlakozni a ConnectMe és megáll, majd a "ppp- kapcsolatvezérlési protokoll..." üzenetel jön. Nem jutt eszembe a pontos üzenet, de biztos ismeritek. A mobilon az IrDa be van kapcsolva, ellenöriztem a csatlakozásokat, többször feltelepitettem a ConnectMe-t. Ja és a telefont is ki-be kapcsoltam.. :)
    Vmi beállítás hülyeség lehet, de még nem nagyon vagyok jártas ebben a témában.
    Kérlek segítsetek, mert a net miatt vettem a Infrát!
    Köszi!!
  • Blasta
    #188
    Bazeeee!
    Olyat akarok én is !
    Tényleg cool?
    Már vagy 4-5 hónapja szemezek vele!!!!!
    Mennyiért vetted????
  • petee
    #186
    Akkor szted vegyek egy "átmeneti" telefont. Akkor addig jó lesz a 3330-as is. Köszi a választ!
    Üdv
  • Pheel
    #185
    Vegyél! Tuti, hogy csak jövőre jön és drága is lesz először.
  • petee
    #184
    vki nem tudja véletlenül, hogy a Nokia 3510i (színeskijelzős) mikor jelenik meg Mo.-on????
    ilyet szeretnék venni, fontos lenne mert most egy hete lopták el a telóm és nem tudom hogy most vegyek vmi telót vagy várjam meg a 3510i-t.
  • Anee
    #183
    Siemensbe majdnem az a legjobb...Ha siemenset akarsz akkor vedd azt nyugodtan.
    De szerintem 50 ezret nem ér meg...
  • B@ldrick
    #182
    Siemens ME45-ről mi a véleményetek? Érdemes?