10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • Pheel
    #318
    Az a baj a T720-szal, hogy a Motorola ezt felső-közép kategóriás telónak szánta és ahhoz képest elég gyengécske lett. A kedvencem az, hogy még mindig csak 10 sms-t tud tárolni a saját kis memóriájában. A 2 éves (2 év nagy idő mobiltelefóniában) N6210-be már kb 120-150 fért anno! Kicsit nevetséges.
  • Lee732
    #317
    Ja, biztos király készülék, csak az a gáz, hogy nekem az előfizetés nem éri meg:(
    Egyébként előfizetéssel már inkább T300-at vennék, mert ahhoz kamerát is adnak.
  • magyar ember 2
    #316
    Igaz, elozfizetes kell hozza, kartyaval 80.
  • magyar ember 2
    #315
    Ha mar vodafonos vagy, sztem vegyel inkabb motorola t720at, ami nemcsak hogy jelenleg a legjobban kinezo telefon, de 40 ropiert beakciozva igencsak alkalmi vetel. Mindent tud amit kell (egyedul infraport nincs rajta, ami igazabol nem 1 nagy hatrany), ra lehet tolteni az i-s szoftvert, amivel mms-t is tud (kamera kiegeszitovel). Nem utolsosorban 120*160-as a kijelzoje (4096 szin), mig a nokiakban altalaban csak 128*128 (a 7650 es a 9210ben persze nagyobb (az a'ra is)).
  • Mike at home
    #314
    http://www.mobile-review.com/preview/siemens-sl55-1-en.shtml

    mondjuk eleg csuf, de legalabb kicsi
  • Mike at home
    #313
    Siemens SL55
  • Ramore
    #312
    Pedig többektől is azt hallottam, hogy lehet rátölteni az í szoftvert és javat lehet így nyerni.
  • Cheky
    #311
    Megnéztem a Siemens honlapját, de a S45i nem tud javat. Legalábbis a honlap szerint az S45i-ben nincs. Emilt is küldtem a Siemensnek, de szerintem ez nem lehetséges. Persze lehet, hogy csak nem "tudtak róla". Ha találsz egy helyet, ahol csinálnak ilyet, akkor dobj meg egy maillel: [email protected]
  • Lee732
    #309
    Sziasztok! Légyszi írja meg valaki (ha látott valahol) hogy hol lehet kapni Nokia 3510-ös készüléket VitaMax csomagban. Már minden hülye bevásárlóközpontban próbáltam, de sehol sincs. A honlapjuk szerint még kapható, az üzletekben viszont sehol sincs.
  • Ramore
    #308
    És mire jó a Java a játékok letöltésén kívül? Illetve így lesz egy új menűpont a telón?
  • Ramore
    #307
    álítólag lehet, de kíváncsi vagyok, hogy tényleg lehet-e. És mennyit kérnek egy ilyen beavatkozásért?
  • Cheky
    #306
    S45i ben van java? Én nem így tudtam. Utána is nézek.
    Különben lehet fríssiteni egy S45öt S45i-vé? :))
  • Ramore
    #304
    Tudja valaki, hogy mi a különbség az S45 és az S45í szoftverek között?
  • [Walaki]D`Lair
    #303
    nincs TV-m, videóm sem, a számítógépem nem az, a cipőm esetleg...

    Ok nem 1 példányban legyártott modellre gondoltam, de mégsincs belőle annyi mint pl a 3210-esből...

    Amúgy szerintem a kinézete miatt nem fogyott annyi...Elég sokmindenkinek nem teccik...
  • Pheel
    #302
    ad1: valami oka csak van, hogy nem fogyott kellőképpen. Esetleg ennek lehet köze a kinézetéhez és/vagy tudásához és/vagy árához.

    ad2: Dehogynem. Nézz csak körül! A tévéd is tömegcikk, a videód is, a számítógéped is, az autód is, a cipőd is, stb. Amúgy a Siemens az ME45-öt is több tízezres szériában gyártotta, szóval nem éppen egy egyedi, kézzel formára kalapált nagy műgonddal összerakott telefonod van, ami megismételhetetlenül eredeti.
  • [Walaki]D`Lair
    #301
    ad.1 - Az ME45-öt nem nevezém én annyira vacaknak...
    ad.2 - Legalább nem vagyok tömegtermékekkel körülvéve...
  • Blasta
    #300
    Köszi :-))
  • Mnemomic
    #299
    Szerintem tuti megegyeznek mert az nekik is üzlet.
  • Anee
    #298
    mért csak vodás lehet?Vodáról küldhetsz bárhová MMS-t csak az illető WAP-on kapja meg
  • Lee732
    #297
    Hát akkor tényleg nagy szar az egész. Másnak nem tudok MMS-t küldeni, mert még alig van valakinek ilyen telefonja, és az is csak Vodafone-os lehet. Egyáltalán terveznek hasonló megállapodást, mint ami a Westel és Pannon között létrejött? A gépemre meg nem tudom kimenteni a képeket, mert nincs hozzá kábel.
  • Pheel
    #296
    Vigyázz, mert a régi Ericssonok más protokollal használják az Infrát, mint az újak! Legalábbis ezt hallottam. :)
  • Pheel
    #295
    Az Alcatel könnyebb, kisebb, olcsóbb, viszont nehéz megszokni a joystick gombját és sokan panaszkodnak a lassú menüre valamint nincs benne memória.
    A Nokiában van GPRS, Java és saját memória több bejegyjés egy névhez tudással.
    A többi jellemzőjük majdnem ugyanaz.
    Én a Nokiát vinném a tudása miatt, de ha csak a súly a lényeg, akkor az Alcatel a nyerő.
  • Pheel
    #294
    Az, hogy egy telefon vacak szar divattelefon lesz-e, azt csak az eladott példányszám határozza meg. Ha valami olcsó vagy kiemelkedően jó, akkor abból sok fog elkelni és divattelefon lesz. A drága és egyben béna modelek meg maradnak a különcöknek. De legalább nem divattelefonok. Csak vacakok és szarok
  • Pheel
    #293
    Volt a kezemben egy kicsit. Lakótársamé. Amit láttam tetszik. Eltalálták a méretet, a billentyűzetet, a kijelző méretét, a súlyt, a kinézetet, mindent. Kicsit lassúcska benne a Java, de miben nem az? :) A kijelző nem a kedvencem, nagyon látszik rajta, hogy LCD, ezért a látószöge alacsony. A polifónikus csengőhangok nekem nem tetszenek, de akinek ez kell, annak megfelel. Összességében a Nokia hozta a formáját. Akinek az eddigiek tetszettek, ezzel sem lesz baja, akinek nem, annak ez sem fog. Az ára kicsit magas, de lesz az még olcsóbb is, ha kijön a 6100 meg a 6200 :)
  • Anee
    #292
    Lehet infra lesz belőle s nem eredeti Ericcson kábel....mert ez így nem jó semmire
  • Anee
    #291
    Vettünk egy utángyártott adatkábelt s a SE-image Editorrral SEM a t28-al és r320-al sem tud komunikálni
  • Cheky
    #290
    Egy Nokia után még egy Alcatel is jó. :)
  • Lee732
    #288
    Sziasztok!

    Valaki légyszi ajánljon már egy helyet, ahol tudnak mobiltelefonokat függetleníteni.
  • Lee732
    #287
    Anee: Hello! Sikerült valahogy a számítógépre kivinni a képeket?
  • petee
    #286
    3510-est vegyél inkább ne Alcatel-t!
  • petee
    #285
    hmmm...
    még mindig nem tom eldönteni
  • [Walaki]D`Lair
    #284
    DE mennyivel jobb! Nem egy szar vacak divattelefon! Ráadásul por-ütés-vízálló!
  • Anee
    #283
    Me45-ben is van diktafon és ott keveredik a nagy kijelző, nagy memória, és a diktafon...bár az drágább is...
  • Blasta
    #282
    Szasztok!
    Használt már valaki 6610-est?
    Ha igen, az észrevételeket szeretném hallani róla!
    Kösz
  • Ramore
    #281
    3510 vagy Alcatel 512? Ez itt a kérdés, legalábbis nekem. Nagy memoria itt, de nagy méretű készülék is, ott meg kicsi memoria, de kicsi és könnyű telefon és 2 perc diktafon, ami nekem kellene. Nem tudok dönteni.
  • Anee
    #280
    Viszont ha mindenképp Siemensben gondolkodsz akkor gondolkozz el hogy megér-e neked CSAK a polifonikus csengőhang 15 ropit-ennyivel tud többet a MT50-nél..-
    Jha és a kék kijelző rulzabb
  • Anee
    #279
    Veszel Pannonnál s kifüggetleníted....amúgy függetlenbe kerül 35-40 be a 3510-es....
    Én is inkább a nokiát venném nem a siemenset mert van gprs de a rögzíthető csengőhangon túl roszabb kijelzőt kapsz....
    Vagy alternativa lehet a GD75 még...40 körül van az is függetlenbe...akcióba csak pannonnál van...viszont a GPRS hiányzik de dominoval nemnagyon érhető el
  • Cheky
    #278
    Szerintem is C55. A külseje nekem nem tetszik annyira(van olyan mint a 3410), de pl. GPRS, rögzíthető csengőhang is van benne, ami a nokiában nincs.
  • petee
    #277
    az jó volna, de westelnél nem lehet kapni:(((
    előfizu 2 éves és lehet rá új telót venni
  • Pheel
    #276
    Ha rám hallgatsz, akkor N3510-et veszel. Igaz nem "szívja ki a véredet", de legalább korrekt Nokia teló megfelelő tudással.