10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • magyar ember 2
    #479
    Latom ez ugrik be 1 nokiasnak a t720 lattan. :D
  • Pheel
    #478
    Amúgy a Sagemnek vannak (voltak) high-end kategóriás cuccai is, csak nem ismertek Magyarországon...
  • Pheel
    #477
    Akkor miért fogy jobban a Nokia 6-os szériája, mint a Motorola V széria? Mert az is olcsó? Ne viccelj!
  • Pheel
    #476
    Volt régen az MHV-nek egy száma: Álmodj királylány!
  • magyar ember 2
    #475
    A sagem is olcso neptelefonokat gyart, hazankban az a meno. Vagyis arra van penze az embereknek, mert biztos vennenek jobbat is ha tehetnek.
  • magyar ember 2
    #474
    Valoban nem 1 kategoria, a t720 felsokategorias, a 6610 meg kozepkategorias.
  • magyar ember 2
    #473
    Magyarorszagon nem olyan ismert. Itt a legtobb ember azt se tudja hogy mi az a NEC, Kyocera, pedig japanban az is elegge ismert.
  • Pheel
    #472
    Egyetlen szubjektív dolgot számos objektívval szemben. Ha szerinted ez még mindig egy kategória, akkor sajnállak!
  • magyar ember 2
    #471
    A legjobb designt.
  • Pheel
    #470
    Nem ismert márka? A világ második legnagyobb forgalmú mobilrészleggel rendelkező cége?!? Aki a magyar mentőautókba egyedül szállította az összes kommunikációs berendezést és egy időben minden mentőautóra ki volt írva a neve nagy betűkkel?!? Az a cég, aki bent van a világ első 5 chipgyártója között?!? Bezzeg a Sagem, ami egyáltalán nem ismert errefelé, majdnem jobb eladási mutatókkal rendelkezik kishazánkban...
  • Pheel
    #469
    Szép visszavágás összefüggés nélkül. Gratulálok!
  • magyar ember 2
    #468
    Mint mar parszor mondtam, az altaluk nem ismert marka. Legtobben csak a nokiat ismerik, mert olyan neptelefonnal van elarasztva a piac.
  • magyar ember 2
    #467
    Nincs nokiam kirakni a szekrenyre, marad az aranyozott platinaszobor. :)
  • Cvd
    #466
    Akkor folytatnám a 6610 témát: könyebb, kisebb (ezek nálad ugye előnyök), több színben kapható, 3 sávos, beépített rádió, beépített kihangosító, 150 SMS tárolása, közel dupla akkora készenléti és beszélgetési idő mint a 720-nál, és még nem soroltam fel mindent. Te mit tudsz felmutatni?
  • Cvd
    #465
    "Meg azzal a par1000 emberrel, aki szinten ilyet vett, es a tobb millio olyannal aki csak szeretne." - Akkor szerinted miért nem vesznek, hisz megfizethető? Mi tartja vissza a több millió vevőt?
  • Pheel
    #464
    Enyém se? Mi se? Te alkottál véleményt róla.

    Egy szinten áll vele? Akkor ha arannyal vonom be a szart, akkor az annyit ér, mint egy bronzszobor? Tedd ki akkor te az elsőt a szekrényedre! :-P
  • magyar ember 2
    #463
    "Kinézetben. Szubjektív vélemény egy embertől. Tehát nem mérvadó."
    Ahogy a tied se. Akkor meg mi a problema?

    "És ezek szerint minden másban lenyomja a N6610?"
    Nem. Csak 1 szinten all vele.
  • Pheel
    #462
    Kinézetben. Szubjektív vélemény egy embertől. Tehát nem mérvadó. És ezek szerint minden másban lenyomja a N6610? Mondjuk én régóta ezt mondom...
  • magyar ember 2
    #461
    "Oké! Vegyünk akkor egyet, legyen a 6610. Ez álljon szembe a T720-addal! Szerinted miben jobb a tied?"
    Kinezetben. Mint mar a vita elejen is elmondtam.

    "Más:
    A N6510-et a V60-nal állítottam párhuzamba először, csak már megint nem figyelsz..."
    Pedig itt a tema arrol szolt hogy a t720at fikazzatok. Igaz aztan bedobtatok minden mast is.
  • Pheel
    #460
    a 458 és a 457 megint két olyan üzenet, aminek semmi értelme, nem mondtál benne semmilyen értelmes érvet, csak koptattad a billenytűzeted. Már megszoktam...
  • Pheel
    #459
    Oké! Vegyünk akkor egyet, legyen a 6610. Ez álljon szembe a T720-addal! Szerinted miben jobb a tied?

    Más:
    A N6510-et a V60-nal állítottam párhuzamba először, csak már megint nem figyelsz...
  • magyar ember 2
    #458
    Volt olyan ovis, mint amire valaszoltam?
  • magyar ember 2
    #457
    Van, csak mar megint nem olvasod el.
  • magyar ember 2
    #456
    "Nokia 6610
    Frekvenciasáv GSM 900/1800/1900
    Készülékmemória helyek száma 300
    Készenléti ido 150-300 óra
    Súly 83 g
    Méret 106*45*17,5"
    Ez volt az alap. Az fasza hogy az 1ik kicsi, a masik meg mittomenmilyen, aztan mindig azt huzod elo amelyik epp labdaba rughat az 1 szem t720 ellen. Mondom, ne az osszes nokiat sorakoztasd fel, valassz ki 1et a "parbajra"!

    "És rohadt nehéz is a V60 mindemellett."
    Talan mert a femboritast kihagytad a szamitasbol. Pancelozd le a 6510edet is, aztan lassuk az eredmenyt!

    "Ráadásul én nem az antennájánál fogva húzom elő szerencsére."
    Az nalam inkabb sanos. A vegen azt hiszik hogy geppuska lapul a kabatod alatt. :)

    "Egy bőrtokban a derekadon viszont nem érzed a V60-ast, az tuti!"
    Pedig de, elhiheted. Nekem v66 volt bortokkal, es mindig ereztem. Csak akkor nem, amikor nem rezgett, olyan kicsi es konnyu.
  • Pheel
    #455
    ""kicsi, és emiatt relative használhatatlan, ráadásul középszerű tudással rendelkező telefont"
    A nokiara gondolsz? Persze az nem kicsi, viszont a tobbi stimmel."

    Ez ilyen ovis reakció volt és már nem az első tőled...
  • Pheel
    #454
    Miért is? Nekem jó a BMW és jó a Nokia. Már megint nincs összefüggés a beszédedben...
  • Pheel
    #453
    Ebből is látszik, hogy fogalmad sincs, milyen egy Nokia mobil. N6510-em van. Pár adat:

    Weight: 84 g
    Dimensions: 97 x 43 x 20 mm, 67 cc

    Hmm. Ez mintha alig lenne hosszabb, mint a bezárt T720, ráadásul véknyabb és keskenyebb.

    De ne mondjunk könnyen ítéletet! Íme a V60-as!
    Méret 87*45*24
    Súly 121 g
    Hmm. Éééérdekes. Erre is igaz az előbbi tény. És rohadt nehéz is a V60 mindemellett.

    Szóval nem hinném, hogy röhögött volna. Ráadásul én nem az antennájánál fogva húzom elő szerencsére.

    A vibra alap Motorolán is. Jól is néznénk ki, ha nem lenne! Nem is hoztam fel. Csak közöltem, hogy mivel nekem zsebben van (mert befér rendesen), ezért én érzem azt is, ha vibrál. Egy bőrtokban a derekadon viszont nem érzed a V60-ast, az tuti!
  • magyar ember 2
    #452
    Ja kepzavar, de a te keszulekedben. :)
    A megszokas nagy ur, aki a nokiahoz szokott, az nehezen valt egy masik markara, hiaba jobb.

    "ezesetben "egyedül" vagy a véleményeddel"
    Meg azzal a par1000 emberrel, aki szinten ilyet vett, es a tobb millio olyannal aki csak szeretne.

    "kicsi, és emiatt relative használhatatlan, ráadásul középszerű tudással rendelkező telefont"
    A nokiara gondolsz? Persze az nem kicsi, viszont a tobbi stimmel.
  • Cvd
    #451
    "Ettol fuggetlenul meg mindig nem 1 kategoria a joval nepautosabb bmw-vel." - Még mindig képzavar. A Ferrarit megnézik, mert az átlagember soha nem fog tudni venni. Viszont az tény, hogy a motorolák már megfizethetőek. Akkor most vagy az van, hogy nem fog jobban fogyni mint eddig (vagyis nem érdekli az embereket mert mint mondottam, a többség nem kicsi, és emiatt relative használhatatlan, ráadásul középszerű tudással rendelkező telefont akar), ezesetben "egyedül" vagy a véleményeddel, vagy viszik majd mint a cukrot, akkor meg ugye tucattermék lesz az általad felmagasztalt cucc (mint lenne a ferrari is, ha elkezdenék emberi áron nyomni), akkor meg buktad az álláspontodat.:)
  • magyar ember 2
    #450
    Aztan az illeto is jot rohogott amikor elohuztad a hatalmas nokia egyenmonstrumodat. :)

    A motorolan is alap a vibra mar jo ideje, nemtom miert kellett 1 ujabb nyilvanvalo dolgot felhozni.
  • magyar ember 2
    #449
    Vesznek, de nem sokan. A tobbseg elvan az aiwa, jvc es egyeb kozepkategorias dolgokkal.
  • magyar ember 2
    #448
    Akarcsak te. Neked meg a telefon legyen a megszokott, a tobbi ne.
  • Pheel
    #447
    Hát én a múltkor egy ilyen üzleti tárgyaláson jót röhögtem egy illető V60-asán, amit a derekára csatolt bőrszütyőből az antennájánál fogva húzott elő. :) Én a N6510-emmel is teljes nyugalommal megyek tárgyalni. Ha fontos tárgyalás, akkor úgyis némítva van és nem hallom meg, mert a vibra is off (hiszen fontos), ha meg nem az, akkor meg maximum előveszek egy teljesen lehalkított csak vibráló elegáns telefont a zsebemből és nem menőzök, hanem elintézem a dolgomat.
  • Cvd
    #446
    " igy nem meri megvenni a minoseget, mert nem ismeri. A hazai viszonyok ismereteben az emberek nem akarnak hinni a szemuknek, hogy tenyleg leteik minoseg olcso aron." - ez gyenge. Ezek szerint pl. a magyarok nem vesznek Technics/Panasonic/Sony/stb. audiót, mert a Szokol minőséghez képest nem kell elhinniük, hogy van jobb minőség megfizethető áron ugye?
  • magyar ember 2
    #445
    Mint mondtam nekem szamit a kinezet (elsosorban nekem teccen, de az se art ha egy uzleti targyalason is elovehetem korberohoges nelkul) is.

    "Azonkívül a Ferrarival "picit" nehezebb a parkolás, alig látsz ki belőle, és egy apró vezetési hiba kell csak, hogy már rajta is legyél a szomszéd autón.:)"
    Ettol fuggetlenul meg mindig nem 1 kategoria a joval nepautosabb bmw-vel.
  • Pheel
    #444
    Ja, hogy az legyen a megszokott stílus, csak éppen a telefonod ne legyen megszokott. Éppen egy széép naaagy logikai ellentétbe keveredtél saját magaddal...
  • Cvd
    #443
    Bocs, rossz helyre csatoltam.:)
  • magyar ember 2
    #442
    Nem igazan izgatott eddig hogy kiprobaljam, 1szer veletlenul bellitottam, rogton ki is kapcsoltam, nem szeretem ha onalloan elkezd nekem varialni a telefon. De ugyanigy pl. windows commander es tarsai helyett is inkabb fart hasznalok, jobban bejon a megszokott nc style.
  • Cvd
    #441
    "Viszont nem is mersz beallni a parkoloba a ferrarim melle, mert lesajnaljak a bmwdet. :D" - ja itt már számít mások véleménye, mert épp az a jó neked? :) Azonkívül a Ferrarival "picit" nehezebb a parkolás, alig látsz ki belőle, és egy apró vezetési hiba kell csak, hogy már rajta is legyél a szomszéd autón.:)
  • magyar ember 2
    #440
    Oke, kijavitalak: nem. 1 nevhez lehet tobb telefonszam is (hogy max mennyi, azt nemtom), a nevek szama az 500. Es persze e-mail cimet is lehet hozzarendelni.