10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • Cheky
    #652
    És azis 31Rúgó? :P

    Különben mennyibe is kerül ez a csoda?
  • Sandy
    #651
    Pedig ugy olvastam.:o)) Akkor bocsika
  • Cvd
    #650
    Most olvastam a Panasonic EB-GD 87-ről. Ha a Motorola t720 csúcskategória, akkor ezt jelenleg nem lehet jellemezni, mert fölötte van még vagy 2 osztállyal.:)
    Ugyanaz a félbecsukható design, méretre is kb. ugyanaz. Szerintem sokkal szebb, mondjuk nekem ellenszenves az ezüst szín, ez szép szürke. 132*176-os, 65ezer színes TFT kijelző, a szokásos extrák (3 sávos, GPRS, MMS, WAP, infraport, háttérképek, polifónikus dallamszerkesztés, satöbbi), plusz a kicsikébe belepaszírozták még a fényképezőgépet is, utólagos szerkesztéshez meg szerkesztőprogit. Nem gyenge.
  • Sandy
    #648
    Nem lenyeg. Azert koszi.
    Mintha meghalt volna a tarsalgas.
  • Pheel
    #647
    Kipucolnám, megmozgatnám. Aztán ha nem segít, akkor max szervíz.
  • Sandy
    #646
    Biztos? Anyunak is ilyen van, s neki is ugyanezt csinalja!
  • Pheel
    #645
    Az valami kontakthiba lesz. Öregecske, azért lehet.
  • Sandy
    #644
    Leven, hogy meg a 3210es idejen kerult forgalomba, nagy tudas nem varhato tole. Bar azert egy infraval tobbet tud egy 3310esnel.
  • Sandy
    #643
    Nekem csak telefonalni kell, tudast nem varok tole, arra ott a tobbi.
    A gond az, hogy neha megcsinalja, mikor lapozok a menubol, vagy csinalok valamit vele, akkor minden gombnyomas utan egyre halovanyabb lesz a kepe. A masik, hogy van (volt nemreg), hogy elcsuszott a kepe, meg a betu pontjai osszevissza cserelodtek.
  • Pheel
    #642
    A 8210 butább, mint a 3310, olyan 3210 szinten van. Egy előnye volt, hogy az volt a legkisebb (legkönnyebb Nokia). Mi baja amúgy?
  • magyar ember 2
    #641
    Nagy? Biztos vagy benne? :) Osszecsukva vagy kinyitva talalod annak?
  • Sandy
    #640
    Nekem a 6210essel sem volt gondom, de a 6310 sem rossz.
    8210est hasznalok most, de neha van vele gond, s nem tudok rajonni mitol.
  • magyar ember 2
    #639
    T720. :)
  • Pheel
    #638
    A 6210-esnél újabb 6-os Nokia szériákkal nagyon elégedett vagyok én magam is és a környezetem is. (kinek mije van ezek közül)
  • Sandy
    #637
    Akar, nem ismerem. Freemail szuri a virusokat, azert hasznalom.

    Telcsikre visszaterve. Kinek melyik valt be legjobban az eddig hasznaltak kozul?
  • Pheel
    #636
    Vagy mailbox-ost.
  • Sandy
    #635
    Van egy egyszeru megoldas. Nyitsz egy freemailes email cimet, atvezeted oda a leveleidet, es wapon megnezed. :o)
  • Pheel
    #633
    Jóval nagyobb. Bár ha ritkán használod, akkor megérheti. És az sokkal megbízhatóbb is.
  • Ali
    #632
    Az a bajom vele, hogy elég nagy...
  • Pheel
    #630
    300, de akkor tedd hozzá, hogy +áfa. Tudod, az pont 375.
  • Pheel
    #629
    WAP - NET.
    WAP - wapozás
    NET - netezés
    Te netezni akarsz. Vitamaxszal nem megy.
  • magyar ember 2
    #628
    Vitamaxra csak a gprs wap megy, azon keresztul leveleket tudsz nezegetni, de bongeszgetni nem igazan, ahhoz elofizetes kell.
  • magyar ember 2
    #627
    300 ft a gprs wap, a gprs internet az 2500+afa (olyan 3100 korul bruttoban).
  • magyar ember 2
    #626
    Ennek ellenere en naphosszat ezen netezek, mert csak ez van. :) Bongeszni, ejszaka mp3-akat, kisebb utilokat letolteni alkalmas, kb olyan modem sebessegu. Nappal soxor leterhelt a halozat, vasarnap este meg inkabb nezz tvt, mert csak felbasszod az agyad a 0 sebesseggel. :)
  • magyar ember 2
    #625
    Koreaba koltozni es 7500 ft erteku helyi suskaert 8Mb/s internetre elofizetni. :)

    Nalunk meg gprs dolgok kozul a vodafon elofizetes, gprs szolgaltatassal.
  • magyar ember 2
    #624
    Hat igen, arban a vodafonnak nincs konkurrenciaja. De lehetni lehet. :)
  • magyar ember 2
    #623
    Dominot nemtom, csak a vitamaxot, azzal lehet. Havi 300 ft-ert korlatlan gprs wap. Gprs internet viszont csak elofizetessel megy (kb 3 rugo btutto), gondolom a tobbi szolgaltatonal is.
  • magyar ember 2
    #622
    Annyiert a hulyenek is. Ez most a motorola csucskeszuleke, alig 1-2 honapja arulnak ilyet.
  • Pheel
    #620
    Mit akarsz vele csinálni? Attól függ.
  • Pheel
    #618
    Korlátlan WAP-GPRS 375 Bruttó havonta.
    A korlátlan NET-GPRS meg valami 3250 Br vagy ilyesmi. De az csak előfizetőknek jár.
  • Pheel
    #616
    ADSL, bérelt vonal, ilyesmi :)))))

    Na komolyan. Szerintem valamelyik RockAndRoll díjcsomag, de sajnos többek tapasztalata szerint sem igazán alkalmas egy GPRS-es netkapcsolatra alapozni az elérést a Vodánál. Alapvetően a GPRS nem arra való, hogy naphosszat netezz róla.
  • Sandy
    #614
    Dominoval ha lehetne sem erne meg szerintem. Amilyen arakat ker erte a westel
  • Ali
    #613
    Épp most nézegetem ezt a t720-at. 31.000-ért vesztegetik. Megéri?
  • Pheel
    #612
    Dominóval nem tudom, Vitamaxszal igen, de csak WAP-ozni, netezni nem. Beállítások a Voda honlapján vagy a 1270-es számon (ingyen).
  • magyar ember 2
    #610
    Itt nalam speciel en vagyok a tobbseg. :D
  • Sandy
    #609
    Joejt, sziasztok
  • Sandy
    #608
    Az hagyjan, de mennyi embernek van izlesficama. :o))
  • Pheel
    #607
    Hehe. Még egy ember. Van ez így. Nem mindig a többségnek van jó izlése, csak általában
  • Sandy
    #606
    "Eleg leterhelt a vodka gprs halozata"
    Erre szamitottam, ezert irtam, hogy a kornyeken tuti nem volt leterhelve. :o)

    Ha Nokia akcio lenne, kiabaljon valaki. :o)
  • magyar ember 2
    #605
    "Volt h max tereronel sem birta a folyamatos adatatvitelt, pedig nem hiszem, hogy a kornyeken sokan tartottak fent kapcsolatot akkor"
    Eleg leterhelt a vodka gprs halozata, igazan korrektul csak olyan hajnali 1 utan mukodik, vasarnap este mar pl az is eredmeny ha 1altalan felkonnektal. Ez van sajna.

    "Nem szeretni vagottszemu autot."
    En ige, csak a 40% buntetovamot (nem EU szajre) nem.

    "Nem is hallottam rola. :o) Bar nem hiszem, hogy rohantam volna venni. :o)"
    En igen, mert nekem jol jott hogy a v66ot eladtam 45ert, aztan 40ert megvettem a t720at. Amugy is azt akartam, de igy meg a penzem is meglett ra. :) Elsonek el se akartam hinni hogy ennyiert nyomjak, mivel csucsmodellkent olyan 120 vagy 160 ropi korul volt a listaara, ilyeneket altalaban nem nagyon szoktak beakciozni. Hat most ez kimerult, de majd bizto lesz mas telefon is akcioban.

    "V66ban mi tetszett? Iszonyu ocsmany volt sztem"
    Kicsi, es nem ocsmany. :) Eloszor 3699at vettem, az azelotti 6150esemhez kepest volt feleakkora, nem kellett leraknom ha leultem 1 szekbe (a 6150 altalaban katapultalt az ovcsipeszrol), igy nem is hagytam ott sehol. Innen 1enes uton jott a v51, majd a v66.

    "Mar le nem vakarod, hogy Motorola hivo vagy. :o)"
    Nem is kell, most ez teccik legjobban. Majd ha kijon a nokia vagy barmelyik masik olyannal ami ennel is jobban teccik, akkor majd atpartolok. Nem a markanev a lenyeg, hanem a telefon.