501
Tapasztalatok, vélemények, technikai háttér az AXELERO KábelNet-tel kapcsolatban
  • grebber
    #221
    Hát én még nem töltök ki semmit.
    Az oldalukon miért nem javítják már ki a szarságokat?
  • Serpa
    #220
    Letölthető dokumentumok

    A szolgáltatáscsomag módosítása --> állítólag ezzel lehet váltani, de sztem hiányos a nyomtatvány, nincs rajta elég info.
  • grebber
    #219
    De az nem nagyon van kiirva az oldalukra.
  • Yossarian
    #218
    neeeem. Két féle csomag van. A light ("L"), ahol alacsonyabb a korlát, viszont olcsóbb. A rendes csomagnál 40GB a korlát és drágább.
  • grebber
    #217
    Ja ezeket láttam meg azt is hogy oda van irva hogy 6GB korlát és nem 40 GB.

    Lószar az egész megtévesztik csak a népet.
  • [Jakuza]
    #216
    Hiszen minden ki van irva.
    Szoval ne fuzz nagy remenyeket az olcsosaghoz, inkabb csinaltak ilyen felhasznalo megteveszto akciot.Kiirjak hogy 3250Ft-tol kaphato naluk az internet, igy is reklamozzak a teveben,csakhogy ez a 3250 Ft 3honapra szol utana lenyegesen magasabb az ar, raadasul a 3 honapos kedvezmenyes szolgaltatas nem szamitando bele az 1 vagy 2 eves husegszerzodes idotartamaba.

    A Kábelnet Start 2005. május 23-tól érvényes akciós díjszabása:

    Szerződés fajtája Belépési díj T-Online Webshopban történő megrendelés esetén
    Belépési díj egyéb értékesítési pontokon történő megrendelés esetén
    Kábelnet Start havidíja*

    2 éves hűség- nyilatkozattal** 0 Ft
    4 900 Ft
    3 250 Ft (2005.09.01-től 6 500 Ft)

    1 éves hűség-nyilatkozattal** 0 Ft
    4 900 Ft
    3 750 Ft (2005.09.01-től 7 500 Ft)

    Hűségnyilatkozat nélkül 59 900 Ft
    59 900 Ft
    11 500 Ft




    a nyár végéig már havi bruttó 4 100 forintért elérhető!
    maximálisan 1Mbit/s letöltési sebességű internetkapcsolat
    T-Online Vírusvédelemmel a biztonságos interenetezésért
    telefonköltségektől mentes havidíj


    Megrendelem



    Kinek ajánljuk?
    Azoknak ajánljuk, akik számára fontos az internet sebessége és gyakran töltik idejüket a világhálón, legyen szó munkáról vagy szórakozásról. Használja ki gyors internet-hozzáférését, nézzen filmet, vásároljon könyvet és töltse le kedvenc előadója új számát a netről! Mindeközben pedig ne aggódjon gépén tárolt értékei miatt, mert Kábelnet Biztonság csomagunk a T-Online Vírusvédelemmel óvja azt! Gondtalan szörfölés a világhálón, pillanatok alatt megjelenő oldalak, gyors letöltések - ezek jellemzik a szélessávú internetet. A Kábelnet az eddigi hagyományos telefonos modemmel elérhető sebességnél közel tízszer, de akár ötvenszer gyorsabb letöltési sebességet kínál.

    Akciós ajánlatunk
    Rendelje meg most 1 vagy 2 éves hűségnyilatkozattal Kábelnet Biztonság szolgáltatásunkat, melyhekhez a következő akciós feltételeket biztosítjuk:

    0 Ft belépési díj, ha megrendelését a T-Online Webshopban adja le,
    bruttó 4900 Ft belépési díj, ha megrendelését egyéb értékesítési pontjainkon adja le,
    50 százalékos havidíjkedvezmény a hozzáférés kiépítése és 2005. augusztus 31. között.
    Akciónk 2005. május 23. és július 31. között tart, a kedvezményes feltételek, csak az ezen időszakban megkötött új előfizetésekre érvényesek.

    Mielőtt Kábelnetet rendelne, kérjük, kattintson az oldal alján található "Hol érhető el" linkre, ahol megtudhatja, mely településeken érhető el a Kábelnet!

    Kábelnet Biztonság szolgáltatáscsomag:
    Már a Kábelnet által kínált sebesség is elegendő érv lenne használatához, de nézze meg szolgáltatáscsomagunkat és döntsön!:

    1024 kbit/s maximális letöltési sebesség
    128 kbit/s maximális feltöltési sebesség
    1 db e-mail postafiók, 50 MB tárhellyel
    10 MB webtárhely, mely a web.t-online.hu/azonosito címen jelenik meg. Erre a weboldalra önálló domain név nem irányítható.
    havi 10 órás, telefonmodemmel elérhető biztonsági internetkapcsolat (a telefonmodemet az előfizető biztosítja), a megadott időtartamot túllépő telefonmodemes internetelérés percdíja: bruttó 3 Ft/perc.
    tartalmazza a T-Online Vírusvédelmet, mely hatékonyan óvja számítógépét a vírusok ellen! A program automatikusan frissül a háttérben, így nem zavarja a mindennapos számítógépezést. A szolgáltatás minden szükséges elemet tartalmaz:
    - a vírusirtót,
    - folyamatos, közel maximális védelemmel,
    - garantáltan mindig a legújabb alkalmazásokkal védekezik,
    - automatikusan frissül,
    - könnyű telepíteni.
    A T-Online Magyarország fenntartja a jogot, hogy a havi 40 GB letöltött adatforgalmat elérő Kábelnet Biztonság szolgáltatásra előfizetők internet-hozzáférésének sávszélességét az adott hónap fennmaradó részére128 kbit/s-ra korlátozza.

    A Kábelnet Biztonság 2005. május 23-tól érvényes akciós díjszabása:

    Szerződés fajtája Belépési díj T-Online Web-shopban történő megrendelés esetén
    Belépési díj egyéb értékesítési pontokon történő megrendelés esetén
    Kábelnet Biztonság havidíja*

    2 éves hűség- nyilatkozattal** 0 Ft
    4 900 Ft
    4 100 Ft (2005.09.01-től
    8 200 Ft)

    1 éves hűség-nyilatkozattal** 0 Ft
    4 900 Ft
    4 600 Ft (2005.09.01-től
    9 200 Ft)

    Hűségnyilatkozat nélkül 59 900 Ft
    59 900 Ft
    13 200 Ft

    A Kábelnet Család 2005. május 23-tól érvényes akciós díjszabása:

    Szerződés fajtája Belépési díj T-Online Webshopban történő megrendelés esetén
    Belépési díj egyéb értékesítési pontokon történő megrendelés esetén
    Kábelnet Család havidíja

    2 éves hűség- nyilatkozattal* 0 Ft
    4 900 Ft
    5 200 Ft (2005.09.01-től
    10 400 Ft)

    1 éves hűség-nyilatkozattal* 0 Ft
    4 900 Ft
    5 700 Ft (2005.08.01-től
    11 400 Ft)

    Hűségnyilatkozat nélkül 59 900 Ft
    59 900 Ft
    15 400 Ft

  • grebber
    #215
    Bár látnánk már mert egyenlőre nem képesek kiirni az új csomagokat.
  • Serpa
    #214
    majd meglássuk.
  • grebber
    #213
    Semmiképpen nem marad az ár ugyanannyi a 3MBitesnél.
  • Serpa
    #212
    Yossarian -nak írtam.

    ha az ár változatlan marad, akkor 3 ra térek át.
  • grebber
    #211
    + = 3 :)
  • grebber
    #210
    Nekem tuti 2Mbites lesz ha áttérek mert a +mb az olyan 14-15900 körül lesz annyit meg adjon ki az aki megteheti.
  • grebber
    #209
    Ezt eddig is tudtam.
  • Serpa
    #208
    axi fórumon azt írják, hogy többlet fizetés nélkül lehet magasabb (tehát 0.5ről 1re vagy 1ről 2re vagy 1.5ről 3ra) csomagba migrálni.

    ha triplázni akarsz, azt lehet, hogy nem lehet megúszni magasabb ár nélkül.

    de a duplázás ua -ba kerül, mint amennyit most fizetsz.

    persze akinek még érvényben van a hűség, azokra lehet más szabályok vonatkoznak.
  • Yossarian
    #207
    12900 a 2 Mbites csomag. Oké, nem sokkal több, de nekem már az otthon csomag ára is túl van a lélektani határon. És az igazat megvallva, az 1 Mbites sebességet se tom mindig kihasználni, mert általában torrentezek vagy DC-zek, ezek meg nem mennek mindg maxszal.
  • Serpa
    #206
    én úgy tudom nem kell többet fizetni.
    igaz, nekem má kb 4 éve van.
  • Yossarian
    #205
    nekem is. De én úgy döntöttem, hogy a plusz sebességért nem fizetek többet, főleg, hogy korlát is jön rá.
  • Serpa
    #204
    otthon
  • Yossarian
    #203
    neked most milyen csomagod van?
  • Serpa
    #202
    ügyfélszolgálatnak kell írni, és küldenek migrálási papírt.
  • Serpa
    #201
    lehet el kell menni egy tetves T-pontba?
  • Yossarian
    #200
    az nem. Sztem az csak személyesen megy.
  • Serpa
    #199
    szerződés(módosítás) is volt?
  • Yossarian
    #198
    én már megkaptam az új csomagok ról a levelet. ment is a kukába azonnal. :-/
  • Serpa
    #197
    kapott már vki vmi papírt?
  • CéZé
    #196
    olvasgass :)
  • CéZé
    #195
    az a 6450 Ft csak a nyári kedvezmény :)
  • CéZé
    #194
    nem éppen, mivel ottvan, hogy 09.01-től 12900 FT
  • grebber
    #193
    Amugy meg ha most kötöd akkor amennyit aláirsz addig annyit kell fizetni nem???
    tehát ha most mennél át erre akkor 1 vagy 2 évig 6500 vagy nem?
  • grebber
    #192
    Most akkor erre lehet nekünk áttérni vagy mi?
    Mert sima kábelnetnél én az axelero oldalán nem látok mást csak ezt a WLAN-os cuccot ami 40GB korlátos, meg a többit 6GB korláttal.
  • CéZé
    #191
    ja szeptember 1-től meg 12900 :)
  • grebber
    #190
    ITT
  • CéZé
    #189
    ezt hol találtad?
    amugy vezeték nélküli hálózat, vagy valami ilyesmi
  • grebber
    #188
    Mi az a WLAN????

    Mert az kurva olcso 2MBites 40GB korláttal 6500FT!
  • Yossarian
    #187
    nem. Nem ismerem az ADSL szolgáltatókat, mert nem matáv területen lakom, hanem invitelesen és felénk még vezetékes telót se hoztak. Dectes szutykokkal fedték le a város nagy részét. 2 szélessávú lehetőségem van: Axeleró micro. (Eddig ez volt, az isten mentsen meg legközelebb az ilyen hulladéktól!) És kb 1,5 hónapja van nálunk kábelnet. Kábelben nagyon bejön pár szegedi havernak a tvnetwork. Gyors le és fel, és csak elvileg korlátos.
  • precision
    #186
    nem tudsz ajánlani vmi jó adsl -es (v. netán kábelnetes) szolgáltatót?
  • Yossarian
    #185
    matáv területen már csak azért is át kell menni ADSL-re, de nem a T-isztelt bandához...
  • precision
    #184
    ja, sz*r az egész
    megyek vmi más szolgáltatóhoz amint lejár a hűségnyilatkozatom
  • Yossarian
    #183
    precision keresője a kábelnet otthon csomagot dobja ki nekem, közben ezt a csomagot vezetik ki éppen. (ezt használom jelenleg is: 1024/192) Fura, hogy az új 1 Mbites csomag olcsóbb egy kicsit, de a korlát mellé lasabb feltöltés jár, viszont beletették az axeleró biztonsági cuccait. A 2 Mbites meg drágább lesz mint emelés előtt, cserébe rálőcsölik az emberre ezt a wlan baromságot...
  • Serpa
    #182
    kösz.

    más topicba is ugyanaezt írják, és oda már korábban beírták.