501
Tapasztalatok, vélemények, technikai háttér az AXELERO KábelNet-tel kapcsolatban
  • grebber
    #61
    Nekem tökéletesen megfelelne 1500/256 vagy 1500/512 de csak köcsög korlátos az 1536/224-es net van.

  • Jano
    #60
    A tököm kivan, péntek óta egyfolytában szarakszik.
  • Serpa
    #59
    minden évben emelhetnének.
  • grebber
    #58
    Ja kezdedi "fellegekben járás" 150-160k le és 33-36 k fel most maradt a normális 128-130k le és 18-20 fel. :(

    Remélem lesz szeptemberig 1,5MB korlátlan is.
  • Serpa
    #57
    jó lenne a mostani is, ha nem vettek volna visza belőle.
  • grebber
    #56
    Na kezdtem örülni mikor látom van új csomag a matávnál 1,5MB-et erre mi van 6GB korlátos pff.
  • grebber
    #55
    És nincs is ennél nagyobb a matávnál?
  • Sugam
    #54
    1024-es nekem olyan 160 jon stabilan 9900 ft
  • grebber
    #53
    A Matáv kábelnetnél most jelenleg mekkora a legnagyobb sebesség és mennyiért van?
  • Faterx
    #52
    na most ment fel
  • Faterx
    #51
    A rohadás essen beléjük
  • cyrus #50
    mivel dupláztak....
  • precision
    #49
    Jaja nekem is :))
  • cyrus #48
    ja, télek nekemis 512 :D

    csak 76al jött az adat :D
  • precision
    #47
    Nekem is hálistennek csak félóráig állították vissza, most nekem is ugyanennyi...de engem 512ről tettek ennyire
  • cyrus #46
    nekem igen... :D

    768ból áttettek 1024be ami gyakorlatilag annyit jelent hogy 160-170 kbyteal töltök le, és 40kbyteal fel :D
  • Faterx
    #45
    "Tisztelt Ügyfelünk!

    Örömmel tájékoztatjuk, hogy az Axelero Internet 2004. november 16. és november 30. között megnöveli a Kábelnet-szolgáltatás maximális letöltési sebességét."

    ...és még mindíg nem emelték!

  • precision
    #44
    Eddig tartott az öröm...a szemetek visszaállították a régi sebességemet :(
  • grebber
    #43
    Jó hogy emeltek a sebességen de az áron nem.Nagyon jól jött mert át akartam amúgy is váltani de igy nagyobbra tudok majd attól függ mennyi pénzért.

    Tényleg tudja valaki hogy az 1,5MBit-es Matáv kábelnet mennyiért van??
  • Faterx
    #42
    Ok csak helyileg lettem volna kiváncssi rá
  • precision
    #41
    legkésőbb dec 30-ig neked is nőni fog, ld. #38 :)
  • Faterx
    #40
    Óbudán nem akar emelkedni csak a vérnyomásom
  • precision
    #39
    Jaaa, az cool! Végre normális sebesség!
  • Jano
    #38
    Dec 30-ig végzik el a munkálatokat. A sávszél utána marad, csak nem egyszerre megy az átállás.
  • precision
    #37
    Ööö miért csak dec 30-ig? :(((
  • precision
    #36
    Na ja, de én ugytuttam h csak adsl -t duplázzák. De örülök neki nekem is nőtt a sebesség!
  • CalebJoe
    #35
    Ja nekem is duplázodott az ADSL-em, tegnap nagban töltök hirtelen látom, hogy 63k-ról 120-ra ugrik nem hittem a szememnek de így van az Axelero beígérte, hogy november 16-tól december 30-ig minden Axelerós sebességét megduplázzák.
  • precision
    #34
    UP!

    Csak nekem duplázódott meg az up/down sebességem, vagy axelero bácsi kábelnetet is tuningolja? :D
  • Taranov
    #33
    1212
  • Taranov
    #32
    Szalacsi Sanyi tudja, neki megvan a Zenge Day :-)
  • sanzik
    #31
    hat ez nem adsl topic hanem kabelnet,de kulonben meg kizart dolog me nem tudom....
    :D
  • l3alF1aKe
    #29
    Hát az jó közel van. Amikor kötötték, azt mondták, hogy itt a környéket valszeg az év végére bekötik teljesen. Szal kitartás.-)
  • sanzik
    #28
    basszus majdnem ott lakok,azert is csodalkoztam mert nekem azt mondtak meg egy par honapja,hogy itt nincs lehetoseg de dolgoznak rajta...
    en a Csaba utcaban vagyok kulonben :)
  • l3alF1aKe
    #27
    már mér lenne titok.
    Könyves Kálmán u. a vasut mellett.
    De ebben az utcában sincs vévógig kiépitve sajna, szal még ha ebben az utcában laknál is teszem fel, akkor sem biztos hogy lehetne kábeled.-(

  • sanzik
    #26
    melyik reszen laksz Dunakeszinek,ha nem titok elarulod?
  • l3alF1aKe
    #25
    hja. ..
    Itt Dunakeszin is a matáv szolgáltatja a kábelnetet. Hamar meg is kérdeztem lehet eg netezni rajta, de elkeseritettek, (fél éve) hogy még nincs visszirányusítva. Hogy mikor lesz azt nem tudják. Aztán jött ergy papir, amin reklámozták, hogy itt meg ott a városban már lehet rendelni elérést. Kaptam is rajta, aztán hol azt mondták nem lehet mert olyan helyen lakom, ahol még nincs megcsinálva, hol meg azt hogy lehet. Mindeneseter kitöltöttem én is a szerződést, és 1 hónappal a szerződéskötés UTán szóltam be hogy mivanmár. Akkor még fel kellett hivnom őket párszor mivel nem történt semmi. Aztán 3 hete hivott az ügyintéző hogy benéztek vmit
    azt hitték nekem már bevan kötve sajnálják jönnek és megcsinálják. Megcsinálták, és most tök jó.-) Sebességbeli problémák annyiból adóüdtak, hogy a beigért 512 kb/s néha csak 460-480, de általában megvan az 520 is. Mondjuk köszönhető ez annak is, hogy itt Keszin vagyunk összesen 200 an akik kábelnetesek vagyunk. Pedig lesz ez mág igy se, ha beindulnak az emberek. Szal hajrá előre... semi sem állíthat meg taranov.-)
  • Taranov
    #24
    azért, mert lehet, hogy az a topik még nem volt meg akkor. Egyébként egyébkéntis: lődd le magad, nem érdekel a kötözködésed!
  • dikki*yysw
    #23
    Az miért érdekes?
  • Taranov
    #22
    Érdekes, ez egy 2002. októberi topik.
  • dikki*yysw
    #21
    Érdekes, van már topicja.